Puchar Polski "Podokręg Rybnik"

DRUŻYNA PUNKTY
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 0
APN ODRA SP. Z O.O. 0
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0
MKS CZERWIONKA 0
LKS UNIA KSIĄŻENICE 0
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 0
KS DECOR BEŁK 0
LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 0
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0
LKS SKRBEŃSKO 0
LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 0
LKS DĄB DĘBIEŃSKO 0
KS RYMER RYBNIK 0
MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 0
LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 0
LKS BARANOWICE 0
KS POLONIA MARKLOWICE 0
LKS POLONIA ŁAZISKA 0
KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0
LKS FORTECA ŚWIERKLANY 0
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 0
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 0
KS ROW II 1964 RYBNIK 0
SKF ROWIEŃ 0
KS SZCZERBICE 0
KS 25 KOKOSZYCE 0
LKS GRANICA RUPTAWA 0
KS INTER KROSTOSZOWICE 0
MKS POLARIS ŻORY 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 21-08-2018 17:00
    KS SZCZERBICE
    2
    :
    6
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 22-08-2018 17:00
    MKS CZERWIONKA
    7
    :
    6
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 22-08-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    8
    :
    7
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 22-08-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    6
    :
    7
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 22-08-2018 17:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    6
    :
    4
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 22-08-2018 17:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    8
    :
    7
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 22-08-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    0
    :
    2
    KS RYMER RYBNIK
  • 22-08-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    1
    :
    17
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 22-08-2018 17:00
    LKS SKRBEŃSKO
    4
    :
    1
    KS ROW II 1964 RYBNIK
  • 22-08-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 22-08-2018 17:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    2
    :
    3
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 22-08-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    1
    :
    7
    APN ODRA SP. Z O.O.
  • 22-08-2018 17:00
    1
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 22-08-2018 17:00
    SKF ROWIEŃ
    0
    :
    3
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • Kolejka: 2
  • 12-09-2018 16:00
    KS RYMER RYBNIK
    1
    :
    3
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 12-09-2018 16:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    0
    :
    6
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 12-09-2018 18:00
    APN ODRA SP. Z O.O.
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-09-2018 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    5
    KS DECOR BEŁK
  • 12-09-2018 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    2
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 12-09-2018 16:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    2
    :
    1
    LKS SKRBEŃSKO
  • 12-09-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA
    5
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 12-09-2018 16:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    0
    :
    6
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 3
  • 03-10-2018 15:30
    MKS CZERWIONKA
    2
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 03-10-2018 15:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    1
    :
    2
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 03-10-2018 15:30
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    3
    :
    2
    KS DECOR BEŁK
  • 17-10-2018 15:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    4
    :
    5
    APN ODRA SP. Z O.O.
  • Kolejka: 4
  • :
  • :
  • Kolejka: 5
  • :
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5