Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007 A Rybnik" Grupa 1

DRUŻYNA PUNKTY
UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 30
KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 21
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 16
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 12
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 7
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 3
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 02-09-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    1
    :
    6
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 02-09-2018 13:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    6
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 19-09-2018 16:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 2
  • 09-09-2018 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    1
    :
    3
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 09-09-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    3
    :
    1
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 12-09-2018 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 3
  • 14-09-2018 17:00
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    2
    :
    0
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 16-09-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    6
    :
    3
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 16-09-2018 13:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    6
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 4
  • 22-09-2018 14:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    0
    :
    3
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 23-09-2018 13:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    5
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 23-09-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    0
    :
    4
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 5
  • 29-09-2018 09:00
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    5
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 30-09-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    4
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 30-09-2018 09:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    5
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 6
  • 07-10-2018 09:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    9
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 07-10-2018 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    2
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 07-10-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    5
    :
    1
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 7
  • 13-10-2018 10:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    2
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 14-10-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    2
    :
    4
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 16-10-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    4
    :
    5
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 8
  • 21-10-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    0
    :
    6
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 21-10-2018 12:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    8
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 24-10-2018 16:45
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    2
    :
    1
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 9
  • 28-10-2018 09:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    5
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 28-10-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    5
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 28-10-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    5
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 10
  • 04-11-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    2
    :
    1
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 04-11-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    7
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 04-11-2018 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    0
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10