Śląski ZPN

Ruszyła otwarta sprzedaż biletów na mecz z Koreą Południową

28/02/2018 19:34

Informujemy, że uruchomiono otwartą sprzedaż biletów na towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Koreą Południową, które zostanie rozegrane 27 marca o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wejściówki można nabywać tylko przez portal Łączy Nas Piłka.


Aby przejść do zamawiania biletów należy kliknąć TUTAJ. Jednocześnie przypominamy, że można nabywać wejściówki na mecz z Nigerią, który odbędzie się 23 marca o godzinie 20:45 na Stadionie Wrocław. Nie zwlekaj, kup bilet i wspieraj z trybun biało-czerwonych!

Polski Związek Piłki Nożnej niniejszym oświadcza, że sprzedaż biletów na mecze Reprezentacji Polski oraz finał Pucharu Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZPN do sprzedaży i dystrybucji biletów, przede wszystkim poprzez portal www.laczynaspilka.pl. PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem, bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.