Śląski ZPN

Prezes firmy Tomadex S.C. Tomasz Szulc liczy, że to jest strzał w dziesiątkę

22/02/2021 12:48

Tomasz Szulc – Prezes Firmy Tomadex SC, będącej właścicielem oraz producentem marki Keeza, ma nadzieję, że umowa ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej będzie strzałem w dziesiątkę.


- Cieszę się, że Śląski Związek Piłki Nożnej dołączył do innych Wojewódzkich Związków, które już korzystają z naszej oferty – mówi Tomasz Szulc. - Mogę powiedzieć, że jesteśmy w całej Polsce i mamy podpisane umowy z dziesięcioma związkami. Ta dziesiątka jest więc dobrym znakiem. Co prawda póki co wchodzimy jako sponsor tytularny do niższych lig, ale zdajemy sobie sprawę, że na Śląsku piłkarskie rozgrywki są mocno rozbudowane i to dla nas także będzie możliwość zaprezentowania swojego potencjału. Chcemy się pokazać na tym rynku i wierzę, że wszyscy będziemy zadowoleni. Na takie obopólne poznanie mamy półtora roku, bo umowa obowiązuje do końca czerwca 2022 roku i liczę, że po tym okresie jeszcze mocniej rozwiniemy naszą współpracę ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej. Liczę, że dzięki niej powiększymy naszą sprzedaż. Mamy bogatą ofertę, dobre ceny i przede wszystkim towar mamy na miejscu, do nabycia od ręki. Jesteśmy producentem, a nie dystrybutorem czy pośrednikiem i to jest nasz główny atut.

- Jakie śląskie kluby korzystały już z waszej oferty?

- Od czterech lat ubieramy ROW Rybnik, a w III lidze gra także w naszych strojach drużyna z Opolszczyzny MKS Kluczbork. W naszych strojach GKS Tychy grał mecz otwarcia Stadionu Miejskiego z 1.FC Koeln. Natomiast jeżeli chodzi o gadżety to naszym sztandarowym projektem jest współpraca z uprawnionymi do dystrybucji pamiątek Champions League na runku europejskim i Major League Soccer (MLS) na rynku amerykańskim.

- Czy pan grał w piłkę nożną?

- Nie byłem zawodnikiem, ale mogę powiedzieć, że jestem kibicem piłki nożnej i sympatykiem ŁKS-u, ponieważ pochodzę z Łodzi. Otwarci jednak jesteśmy na wszystkie kluby. W naszej firmie pracuje w tej chwili 230 osób więc jesteśmy dużą firmą gotową spełnić oczekiwania każdego odbiorcy.