Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"

    Kolejka: 1
  • 11-08-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    4
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 11-08-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    3
    KS DECOR BEŁK II
  • 11-08-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    0
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 12-08-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    3
    :
    7
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 12-08-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-08-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    2
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 12-08-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-08-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    11
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 2
  • 15-08-2018 11:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 15-08-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 15-08-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    1
    :
    3
    LKS BARANOWICE
  • 15-08-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 15-08-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    3
    :
    2
    KS DECOR BEŁK II
  • 15-08-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 15-08-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    2
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 15-08-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    3
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 3
  • 18-08-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 18-08-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    9
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 18-08-2018 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    5
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 19-08-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 19-08-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    1
    KS DECOR BEŁK II
  • 19-08-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 19-08-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    6
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 19-08-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    4
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 4
  • 25-08-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    5
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 25-08-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    0
    :
    2
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 26-08-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    4
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 26-08-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    3
    KS WICHER WILCHWY
  • 26-08-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    0
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 26-08-2018 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    2
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 26-08-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    3
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 26-08-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    5
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 5
  • 01-09-2018 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    6
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 01-09-2018 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 01-09-2018 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 01-09-2018 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    4
    :
    2
    KS DECOR BEŁK II
  • 01-09-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 01-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 02-09-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    5
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 02-09-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • Kolejka: 6
  • 08-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    6
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 08-09-2018 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 08-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    0
    KS DECOR BEŁK II
  • 08-09-2018 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    5
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 08-09-2018 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    1
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 09-09-2018 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 09-09-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    1
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 09-09-2018 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    4
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 7
  • 15-09-2018 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    0
    :
    2
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 15-09-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 15-09-2018 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    2
    :
    3
    KS DECOR BEŁK II
  • 15-09-2018 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 15-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    5
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 16-09-2018 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    5
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 16-09-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 16-09-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 8
  • 22-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 22-09-2018 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    3
    :
    0
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 22-09-2018 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    1
    :
    1
    KS DECOR BEŁK II
  • 22-09-2018 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    3
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 23-09-2018 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    5
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 23-09-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    8
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 23-09-2018 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 23-09-2018 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    3
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 9
  • 29-09-2018 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    0
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 29-09-2018 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    3
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 29-09-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    10
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 29-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 30-09-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 30-09-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    5
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 30-09-2018 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    0
    :
    6
    KS WICHER WILCHWY
  • 30-09-2018 16:00
    KS DECOR BEŁK II
    7
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 10
  • 06-10-2018 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 06-10-2018 15:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    1
    KS DECOR BEŁK II
  • 06-10-2018 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 06-10-2018 15:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 06-10-2018 15:00
    KS WICHER WILCHWY
    8
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 06-10-2018 15:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    6
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 07-10-2018 15:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    0
    :
    7
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 07-10-2018 15:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    6
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 11
  • 13-10-2018 15:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 13-10-2018 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 13-10-2018 15:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    6
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 13-10-2018 15:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    4
    :
    3
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 14-10-2018 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 14-10-2018 15:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    4
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 14-10-2018 15:00
    KS DECOR BEŁK II
    6
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 14-10-2018 15:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    4
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 12
  • 20-10-2018 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 20-10-2018 15:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 20-10-2018 15:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    3
    KS DECOR BEŁK II
  • 20-10-2018 15:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    1
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 20-10-2018 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    5
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 21-10-2018 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    9
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 21-10-2018 15:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    3
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 21-10-2018 15:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 13
  • 27-10-2018 14:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    8
    :
    3
    LKS BARANOWICE
  • 27-10-2018 14:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 27-10-2018 14:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    3
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 27-10-2018 14:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 28-10-2018 14:00
    KS DECOR BEŁK II
    5
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 28-10-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 28-10-2018 14:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    6
    :
    0
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 28-10-2018 14:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    1
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 14
  • 03-11-2018 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    0
    KS DECOR BEŁK II
  • 03-11-2018 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 03-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 04-11-2018 13:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 04-11-2018 13:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    3
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 04-11-2018 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    5
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 04-11-2018 13:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    6
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 04-11-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    6
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 15
  • 10-11-2018 13:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 10-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    0
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 10-11-2018 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    6
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 10-11-2018 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    3
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 10-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 10-11-2018 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    0
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 11-11-2018 13:00
    KS DECOR BEŁK II
    2
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 11-11-2018 13:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    3
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 16
  • 17-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 17-11-2018 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    5
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 17-11-2018 13:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    6
    :
    0
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 17-11-2018 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    3
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 17-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 18-11-2018 13:00
    KS DECOR BEŁK II
    7
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 18-11-2018 13:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    2
    :
    6
    KS WICHER WILCHWY
  • 18-11-2018 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    2
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 17
  • 24-11-2018 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    3
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 24-11-2018 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    3
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 24-11-2018 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    4
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 24-11-2018 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 25-11-2018 13:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 25-11-2018 13:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 25-11-2018 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    2
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 17-03-2019 14:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 18
  • 23-03-2019 15:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 23-03-2019 15:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 24-03-2019 15:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 24-03-2019 15:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 24-03-2019 15:30
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 24-03-2019 15:30
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 24-03-2019 15:30
    KS DECOR BEŁK II
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 24-03-2019 15:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 19
  • 30-03-2019 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 30-03-2019 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 30-03-2019 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 30-03-2019 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 30-03-2019 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 31-03-2019 16:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 31-03-2019 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 31-03-2019 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 20
  • 06-04-2019 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 07-04-2019 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 07-04-2019 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 07-04-2019 16:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 07-04-2019 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS BARANOWICE
  • 07-04-2019 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 07-04-2019 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 07-04-2019 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 21
  • 13-04-2019 16:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 13-04-2019 16:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 13-04-2019 16:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 14-04-2019 16:30
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 14-04-2019 16:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 14-04-2019 16:30
    KS DECOR BEŁK II
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 14-04-2019 16:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 14-04-2019 16:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 22
  • 27-04-2019 16:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 27-04-2019 16:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS BARANOWICE
  • 28-04-2019 16:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 28-04-2019 16:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 28-04-2019 16:30
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 28-04-2019 16:30
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 28-04-2019 16:30
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 28-04-2019 16:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 23
  • 01-05-2019 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 01-05-2019 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 01-05-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 01-05-2019 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 01-05-2019 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 01-05-2019 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 01-05-2019 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 01-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • Kolejka: 24
  • 04-05-2019 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 04-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 04-05-2019 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 05-05-2019 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 05-05-2019 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 05-05-2019 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 05-05-2019 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 05-05-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 25
  • 11-05-2019 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 11-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 11-05-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 12-05-2019 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 12-05-2019 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 12-05-2019 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-05-2019 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 12-05-2019 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 26
  • 18-05-2019 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 18-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 18-05-2019 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 19-05-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 19-05-2019 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 19-05-2019 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 19-05-2019 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 19-05-2019 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • Kolejka: 27
  • 25-05-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 25-05-2019 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 25-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 26-05-2019 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 26-05-2019 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 26-05-2019 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 26-05-2019 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 26-05-2019 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 28
  • 01-06-2019 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 01-06-2019 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 01-06-2019 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 02-06-2019 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 02-06-2019 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 02-06-2019 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 02-06-2019 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 02-06-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 29
  • 08-06-2019 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 08-06-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 08-06-2019 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS BARANOWICE
  • 08-06-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 09-06-2019 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 09-06-2019 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 09-06-2019 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 09-06-2019 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 30
  • 15-06-2019 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 15-06-2019 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 16-06-2019 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 16-06-2019 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 16-06-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 16-06-2019 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 16-06-2019 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 16-06-2019 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30