Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2006 D Rybnik" Grupa 4

    Kolejka: 1
  • 02-09-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 02-09-2018 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    :
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 02-09-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    2
    :
    5
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 02-09-2018 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    0
    :
    5
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 02-09-2018 11:30
    LKS RÓJ
    1
    :
    4
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • Przerwa: LKS RÓJ
  • Kolejka: 2
  • 08-09-2018 14:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    0
    :
    0
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 09-09-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 09-09-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    7
    :
    2
    LKS RÓJ
  • 09-09-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    1
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 09-09-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    :
    LKS RÓJ
  • Przerwa: UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 3
  • 16-09-2018 10:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    5
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 16-09-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    2
    :
    2
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 16-09-2018 11:30
    LKS RÓJ
    0
    :
    3
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 16-09-2018 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 16-09-2018 11:30
    LKS RÓJ
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Przerwa: FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • Kolejka: 4
  • 22-09-2018 14:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    1
    :
    4
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 23-09-2018 10:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    7
    LKS RÓJ
  • 23-09-2018 11:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 23-09-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    0
    :
    4
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 23-09-2018 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    :
    LKS RÓJ
  • Przerwa: KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Kolejka: 5
  • 30-09-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    8
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 30-09-2018 11:30
    LKS RÓJ
    3
    :
    2
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 30-09-2018 11:30
    LKS RÓJ
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 30-09-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 30-09-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    7
    :
    0
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Przerwa: KS POLONIA MARKLOWICE
  • Kolejka: 6
  • 07-10-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    6
    :
    0
    LKS RÓJ
  • 07-10-2018 11:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 07-10-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    :
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 07-10-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    11
    :
    0
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 07-10-2018 16:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    1
    :
    1
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Przerwa: LKS RÓJ
  • Kolejka: 7
  • 14-10-2018 10:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    2
    :
    3
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 14-10-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    6
    :
    0
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 14-10-2018 11:30
    LKS RÓJ
    :
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 14-10-2018 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 14-10-2018 11:30
    LKS RÓJ
    2
    :
    1
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • Przerwa: UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 8
  • 20-10-2018 08:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    4
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 21-10-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    2
    :
    1
    LKS RÓJ
  • 21-10-2018 11:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 21-10-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    LKS RÓJ
  • 21-10-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    11
    :
    0
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • Przerwa: FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • Kolejka: 9
  • 28-10-2018 11:30
    LKS RÓJ
    :
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 28-10-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 28-10-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    5
    :
    2
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 28-10-2018 11:30
    LKS RÓJ
    2
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 28-10-2018 11:30
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    7
    :
    2
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Przerwa: KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Kolejka: 10
  • 31-10-2018 18:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    0
    :
    5
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 04-11-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    1
    :
    0
    LKS RÓJ
  • 04-11-2018 10:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    11
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 04-11-2018 11:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    LKS RÓJ
  • 04-11-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • Przerwa: KS POLONIA MARKLOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10