Rybnik: C1 Trampkarz "PLT r.2003 Rybnik"

DRUŻYNA PUNKTY
KS 27 GOŁKOWICE 39
KS ROW 1964 RYBNIK II 30
KS RYMER RYBNIK 28
LKS RÓJ 23
LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 21
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 20
LKS UNIA KSIĄŻENICE 19
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 19
LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 6
LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 1
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 26-08-2017 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    7
    :
    8
    KS RYMER RYBNIK
  • 26-08-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    5
    :
    2
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 26-08-2017 09:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    4
    :
    3
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 06-09-2017 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    1
    LKS RÓJ
  • 13-09-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    2
    :
    4
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 2
  • 30-08-2017 17:00
    LKS RÓJ
    6
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 30-08-2017 17:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    2
    :
    5
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 30-08-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 30-08-2017 17:00
    KS RYMER RYBNIK
    6
    :
    2
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 30-08-2017 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    7
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 3
  • 02-09-2017 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    8
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 02-09-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    2
    :
    2
    LKS RÓJ
  • 02-09-2017 09:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    9
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK
  • 02-09-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    8
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 02-09-2017 09:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    5
    :
    3
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • Kolejka: 4
  • 09-09-2017 09:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    10
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 09-09-2017 09:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    1
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 09-09-2017 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    15
    :
    4
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 09-09-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    8
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 09-09-2017 10:00
    LKS RÓJ
    2
    :
    1
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • Kolejka: 5
  • 16-09-2017 09:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    4
    LKS RÓJ
  • 16-09-2017 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    2
    KS RYMER RYBNIK
  • 16-09-2017 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    2
    :
    6
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 16-09-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    21
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 28-09-2017 16:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    8
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • Kolejka: 6
  • 20-09-2017 16:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    12
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 20-09-2017 16:00
    KS RYMER RYBNIK
    3
    :
    2
    LKS RÓJ
  • 21-09-2017 16:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    7
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-10-2017 16:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    5
    :
    7
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 29-10-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Kolejka: 7
  • 23-09-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    16
    KS RYMER RYBNIK
  • 23-09-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 10-10-2017 16:00
    LKS RÓJ
    0
    :
    3
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 10-10-2017 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    6
    :
    8
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 18-10-2017 16:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    4
    :
    0
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • Kolejka: 8
  • 30-09-2017 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    2
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 30-09-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    5
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 30-09-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    2
    :
    5
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 30-09-2017 09:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    2
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 30-09-2017 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    5
    :
    2
    LKS RÓJ
  • Kolejka: 9
  • 07-10-2017 10:00
    LKS RÓJ
    2
    :
    3
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 07-10-2017 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    7
    :
    0
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 07-10-2017 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    7
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 07-10-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    2
    KS RYMER RYBNIK
  • 17-10-2017 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 10
  • 14-10-2017 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    3
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 14-10-2017 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    6
    :
    4
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 14-10-2017 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    1
    :
    3
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 14-10-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    5
    :
    3
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 14-10-2017 10:00
    LKS RÓJ
    2
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 11
  • 21-10-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    6
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 21-10-2017 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    3
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK
  • 21-10-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    1
    LKS RÓJ
  • 21-10-2017 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    7
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 27-10-2017 09:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    2
    :
    1
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • Kolejka: 12
  • 28-10-2017 10:00
    LKS RÓJ
    1
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 28-10-2017 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    10
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 28-10-2017 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    5
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 28-10-2017 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    9
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 28-10-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    6
    :
    4
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • Kolejka: 13
  • 04-11-2017 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    1
    :
    2
    LKS RÓJ
  • 04-11-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    0
    :
    3
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 04-11-2017 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    5
    :
    3
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 04-11-2017 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    5
    :
    8
    KS RYMER RYBNIK
  • 04-11-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    3
    :
    3
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • Kolejka: 14
  • 11-11-2017 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    7
    :
    2
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 11-11-2017 09:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    6
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 11-11-2017 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    3
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 11-11-2017 10:00
    LKS RÓJ
    3
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 19-11-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    8
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 15
  • LKS RÓJ
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 16
  • KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS RÓJ
  • TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 17
  • KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • LKS RÓJ
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • Kolejka: 18
  • LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    LKS RÓJ
  • KS RYMER RYBNIK
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18