Rybnik: Klasa C "FOOTBALL CENTER "

DRUŻYNA PUNKTY
KS SZCZERBICE 48
KS 25 KOKOSZYCE 43
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 36
LKS ZWONOWICE 31
LKS SKRBEŃSKO 29
KS KLESZCZÓW 19
LKS RÓJ 16
KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 16
KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II 14
KS LESZCZYNY 13
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE II 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 26-08-2017 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    3
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • Przerwa: KS 25 KOKOSZYCE
  • 27-08-2017 17:00
    LKS RÓJ
    0
    :
    2
    KS SZCZERBICE
  • 27-08-2017 17:00
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    6
    :
    1
    LKS SKRBEŃSKO
  • 19-11-2017 13:00
    KS KLESZCZÓW
    0
    :
    4
    LKS ZWONOWICE
  • Przerwa: KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • Kolejka: 2
  • 02-09-2017 16:00
    LKS SKRBEŃSKO
    8
    :
    3
    KS KLESZCZÓW
  • 02-09-2017 16:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    2
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 03-09-2017 16:00
    LKS ZWONOWICE
    1
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • 03-09-2017 16:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    4
    :
    4
    LKS RÓJ
  • 03-09-2017 16:00
    KS SZCZERBICE
    5
    :
    0
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • Kolejka: 3
  • 09-09-2017 16:00
    KS KLESZCZÓW
    2
    :
    3
    KS SZCZERBICE
  • Przerwa: LKS RÓJ
  • 10-09-2017 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    1
    :
    1
    LKS SKRBEŃSKO
  • 10-09-2017 16:00
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    6
    :
    3
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 10-09-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    0
    :
    3
    LKS ZWONOWICE
  • Przerwa: KS 25 KOKOSZYCE
  • Kolejka: 4
  • 16-09-2017 16:00
    LKS SKRBEŃSKO
    5
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 16-09-2017 16:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    4
    :
    1
    LKS ZWONOWICE
  • Przerwa: KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • 17-09-2017 14:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    2
    :
    1
    KS KLESZCZÓW
  • 17-09-2017 16:00
    KS SZCZERBICE
    8
    :
    3
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • Przerwa: LKS RÓJ
  • Kolejka: 5
  • 12-11-2017 13:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    2
    :
    3
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 12-11-2017 13:00
    LKS RÓJ
    0
    :
    5
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 12-11-2017 13:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    5
    :
    1
    KS SZCZERBICE
  • Przerwa: KS KLESZCZÓW
  • 12-11-2017 13:00
    LKS ZWONOWICE
    3
    :
    3
    LKS SKRBEŃSKO
  • Przerwa: KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • Kolejka: 6
  • 30-09-2017 16:00
    LKS RÓJ
    1
    :
    4
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • 30-09-2017 16:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    1
    :
    0
    LKS SKRBEŃSKO
  • Przerwa: KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • 01-10-2017 16:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    1
    :
    11
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 01-10-2017 16:00
    KS SZCZERBICE
    3
    :
    1
    LKS ZWONOWICE
  • Przerwa: KS KLESZCZÓW
  • Kolejka: 7
  • 07-10-2017 15:00
    KS KLESZCZÓW
    4
    :
    2
    LKS RÓJ
  • 07-10-2017 15:00
    LKS SKRBEŃSKO
    3
    :
    6
    KS SZCZERBICE
  • 08-10-2017 15:00
    LKS ZWONOWICE
    9
    :
    1
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 08-10-2017 15:00
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    2
    :
    2
    KS 25 KOKOSZYCE
  • Przerwa: KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • Przerwa: KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • Kolejka: 8
  • Przerwa: LKS ZWONOWICE
  • 14-10-2017 15:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    1
    :
    2
    KS SZCZERBICE
  • 15-10-2017 15:00
    LKS RÓJ
    3
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • 15-10-2017 15:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    0
    :
    5
    LKS SKRBEŃSKO
  • 15-10-2017 15:00
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    5
    :
    3
    KS KLESZCZÓW
  • Przerwa: KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • Kolejka: 9
  • 21-10-2017 15:00
    KS KLESZCZÓW
    0
    :
    4
    KS 25 KOKOSZYCE
  • Przerwa: LKS SKRBEŃSKO
  • 21-10-2017 15:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    5
    :
    1
    LKS RÓJ
  • 22-10-2017 13:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    3
    :
    0
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • 22-10-2017 15:00
    KS SZCZERBICE
    6
    :
    0
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • Przerwa: LKS ZWONOWICE
  • Kolejka: 10
  • 28-10-2017 14:00
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    3
    :
    6
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 28-10-2017 14:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    8
    :
    1
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 28-10-2017 14:00
    KS KLESZCZÓW
    5
    :
    5
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • Przerwa: KS SZCZERBICE
  • 25-11-2017 13:00
    LKS RÓJ
    1
    :
    3
    LKS ZWONOWICE
  • Przerwa: LKS SKRBEŃSKO
  • Kolejka: 11
  • 04-11-2017 13:00
    LKS SKRBEŃSKO
    2
    :
    6
    LKS RÓJ
  • 05-11-2017 13:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    0
    :
    7
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 05-11-2017 13:00
    LKS ZWONOWICE
    10
    :
    2
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • Przerwa: KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 05-11-2017 13:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    5
    :
    0
    KS KLESZCZÓW
  • Przerwa: KS SZCZERBICE
  • Kolejka: 12
  • LKS SKRBEŃSKO
    3
    :
    0
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • 07-04-2018 16:00
    KS SZCZERBICE
    14
    :
    0
    LKS RÓJ
  • 08-04-2018 16:00
    LKS ZWONOWICE
    2
    :
    1
    KS KLESZCZÓW
  • 08-04-2018 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    7
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • Przerwa: KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • Przerwa: KS 25 KOKOSZYCE
  • Kolejka: 13
  • 14-04-2018 16:00
    KS KLESZCZÓW
    2
    :
    0
    LKS SKRBEŃSKO
  • 15-04-2018 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    4
    :
    2
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 15-04-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    0
    :
    10
    LKS ZWONOWICE
  • KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    0
    :
    3
    KS SZCZERBICE
  • 15-04-2018 16:00
    LKS RÓJ
    4
    :
    0
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • Kolejka: 14
  • 21-04-2018 16:30
    LKS SKRBEŃSKO
    3
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    3
    :
    0
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • 22-04-2018 13:00
    KS SZCZERBICE
    3
    :
    2
    KS KLESZCZÓW
  • 22-04-2018 16:30
    LKS ZWONOWICE
    3
    :
    6
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • Przerwa: KS 25 KOKOSZYCE
  • Przerwa: LKS RÓJ
  • Kolejka: 15
  • 28-04-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    0
    :
    1
    KS SZCZERBICE
  • 28-04-2018 16:30
    KS KLESZCZÓW
    4
    :
    0
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 29-04-2018 16:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    2
    :
    0
    LKS SKRBEŃSKO
  • 29-04-2018 16:30
    LKS ZWONOWICE
    1
    :
    2
    KS 25 KOKOSZYCE
  • Przerwa: LKS RÓJ
  • Przerwa: KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • Kolejka: 16
  • 03-05-2018 16:30
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    7
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • 03-05-2018 16:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    4
    :
    0
    LKS RÓJ
  • 03-05-2018 16:30
    KS SZCZERBICE
    5
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 03-05-2018 16:30
    LKS SKRBEŃSKO
    6
    :
    2
    LKS ZWONOWICE
  • Przerwa: KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • Przerwa: KS KLESZCZÓW
  • Kolejka: 17
  • 05-05-2018 17:00
    LKS SKRBEŃSKO
    4
    :
    2
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 06-05-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    14
    :
    1
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    0
    :
    3
    LKS RÓJ
  • 06-05-2018 17:00
    LKS ZWONOWICE
    0
    :
    4
    KS SZCZERBICE
  • Przerwa: KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • Przerwa: KS KLESZCZÓW
  • Kolejka: 18
  • 12-05-2018 13:00
    KS SZCZERBICE
    4
    :
    2
    LKS SKRBEŃSKO
  • 12-05-2018 17:00
    LKS RÓJ
    2
    :
    7
    KS KLESZCZÓW
  • 13-05-2018 17:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    1
    :
    0
    LKS ZWONOWICE
  • KS 25 KOKOSZYCE
    3
    :
    0
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • Przerwa: KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • Przerwa: KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • Kolejka: 19
  • KS KLESZCZÓW
    3
    :
    0
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • 19-05-2018 17:00
    LKS SKRBEŃSKO
    6
    :
    0
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 20-05-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    4
    :
    7
    LKS RÓJ
  • 20-05-2018 15:30
    KS SZCZERBICE
    0
    :
    1
    KS 25 KOKOSZYCE
  • Przerwa: KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • Przerwa: LKS ZWONOWICE
  • Kolejka: 20
  • 26-05-2018 17:00
    LKS RÓJ
    2
    :
    8
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 27-05-2018 17:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    7
    :
    1
    KS KLESZCZÓW
  • KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    0
    :
    3
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • 27-05-2018 17:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    1
    :
    5
    KS SZCZERBICE
  • Przerwa: LKS ZWONOWICE
  • Przerwa: LKS SKRBEŃSKO
  • Kolejka: 21
  • KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    3
    :
    0
    KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
  • 03-06-2018 17:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    0
    :
    10
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 03-06-2018 17:00
    LKS ZWONOWICE
    10
    :
    3
    LKS RÓJ
  • 03-06-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
    3
    :
    0
    KS KLESZCZÓW
  • Przerwa: LKS SKRBEŃSKO
  • Przerwa: KS SZCZERBICE
  • Kolejka: 22
  • 09-06-2018 17:00
    KS KLESZCZÓW
    7
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 09-06-2018 15:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    21
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II
  • 10-06-2018 17:00
    LKS RÓJ
    0
    :
    3
    LKS SKRBEŃSKO
  • KS LESZCZYNY - drużyna wycofana, walkower
    0
    :
    3
    LKS ZWONOWICE
  • Przerwa: KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • Przerwa: KS SZCZERBICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22