Rybnik: D1 Młodzik "PLM r.05 gr.C Rybnik" Grupa 3

    Kolejka: 1
  • 06-09-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 06-09-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 06-09-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 06-09-2017 17:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 09-09-2017 15:30
    KS ŚWIERKLANY I
    2
    :
    0
    KS SZCZERBICE
  • Przerwa: KS SZCZERBICE
  • Kolejka: 2
  • 13-09-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 13-09-2017 17:00
    KS SZCZERBICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 13-09-2017 17:00
    KS SZCZERBICE
    0
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 13-09-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    8
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 30-09-2017 13:00
    KS ŚWIERKLANY I
    0
    :
    4
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Przerwa: RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Kolejka: 3
  • 20-08-2017 17:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    KS SZCZERBICE
  • 20-08-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 16-09-2017 11:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    1
    KS ŚWIERKLANY I
  • 18-09-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    3
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 04-11-2017 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    2
    :
    0
    KS SZCZERBICE
  • Przerwa: KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 4
  • 21-09-2017 17:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 21-09-2017 17:00
    KS SZCZERBICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 22-09-2017 17:00
    KS SZCZERBICE
    1
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 14-10-2017 16:30
    KS ŚWIERKLANY I
    3
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-11-2017 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    5
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Przerwa: LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 5
  • 27-09-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 27-09-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    2
    KS ŚWIERKLANY I
  • 27-09-2017 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 27-09-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    KS SZCZERBICE
  • 30-09-2017 10:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    3
    :
    1
    KS SZCZERBICE
  • Przerwa: TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 6
  • 04-10-2017 16:30
    KS SZCZERBICE
    3
    :
    1
    KS ŚWIERKLANY I
  • 04-10-2017 16:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    5
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 04-10-2017 16:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 04-10-2017 16:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 07-10-2017 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    3
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Przerwa: KS SZCZERBICE
  • Kolejka: 7
  • 09-10-2017 16:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS SZCZERBICE
  • 09-10-2017 16:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 09-10-2017 17:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    2
    :
    3
    KS ŚWIERKLANY I
  • 14-10-2017 11:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 11-11-2017 11:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    0
    KS SZCZERBICE
  • Przerwa: RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Kolejka: 8
  • 11-10-2017 16:30
    KS ŚWIERKLANY I
    2
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 12-10-2017 16:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-10-2017 16:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-10-2017 16:30
    KS SZCZERBICE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 15-10-2017 11:00
    KS SZCZERBICE
    1
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Przerwa: KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 9
  • 18-10-2017 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 18-10-2017 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    1
    KS ŚWIERKLANY I
  • 18-10-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    5
    :
    1
    KS SZCZERBICE
  • 18-10-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    KS SZCZERBICE
  • 21-10-2017 11:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    0
    :
    4
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Przerwa: LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 10
  • 25-10-2017 16:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 25-10-2017 16:00
    KS SZCZERBICE
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 25-10-2017 16:00
    KS SZCZERBICE
    2
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 28-10-2017 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    5
    :
    0
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 28-10-2017 13:00
    KS ŚWIERKLANY I
    1
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Przerwa: TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10