Czwarta liga kobiet "KEEZA - grupa śląska"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 0 0 0 0 0 0:0
2 KKS II ZABRZE 0 0 0 0 0 0:0
3 KKS POLONIA TYCHY 0 0 0 0 0 0:0
4 KKS WISŁA SKOCZÓW 0 0 0 0 0 0:0
5 KP WARTA ZAWIERCIE 0 0 0 0 0 0:0
6 KS NIEPOKORNI ORZESZE 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS BESTWINA 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS GOCZAŁKOWICE 0 0 0 0 0 0:0
9 MKS MYSZKÓW 0 0 0 0 0 0:0
10 MTS KNURÓW 0 0 0 0 0 0:0
11 TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. 0 0 0 0 0 0:0
12 UKKS ISTEBNA 0 0 0 0 0 0:0
13 UKS JASKÓŁKI 0 0 0 0 0 0:0
14 VACAT 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2021-08-29/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - LKS BESTWINA -:-
2021-08-29/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - VACAT -:-
2021-08-29/17:00 KKS POLONIA TYCHY - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-08-29/17:00 UKS JASKÓŁKI - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-08-29/17:00 UKKS ISTEBNA - KKS II ZABRZE -:-
2021-08-29/17:00 MKS MYSZKÓW - MTS KNURÓW -:-
2021-08-29/17:00 TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
Kolejka nr 2
2021-09-05/16:00 VACAT - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-09-05/16:00 MTS KNURÓW - TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. -:-
2021-09-05/16:00 KKS II ZABRZE - MKS MYSZKÓW -:-
2021-09-05/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - UKKS ISTEBNA -:-
2021-09-05/16:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - UKS JASKÓŁKI -:-
2021-09-05/16:00 LKS BESTWINA - KKS POLONIA TYCHY -:-
2021-09-05/16:00 LKS GOCZAŁKOWICE - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
Kolejka nr 3
2021-09-12/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - MTS KNURÓW -:-
2021-09-12/16:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - VACAT -:-
2021-09-12/16:00 KKS POLONIA TYCHY - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2021-09-12/16:00 UKS JASKÓŁKI - LKS BESTWINA -:-
2021-09-12/16:00 UKKS ISTEBNA - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-09-12/16:00 MKS MYSZKÓW - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-09-12/16:00 TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. - KKS II ZABRZE -:-
Kolejka nr 4
2021-09-19/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKS POLONIA TYCHY -:-
2021-09-19/16:00 VACAT - MTS KNURÓW -:-
2021-09-19/16:00 KKS II ZABRZE - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-09-19/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. -:-
2021-09-19/16:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - MKS MYSZKÓW -:-
2021-09-19/16:00 LKS BESTWINA - UKKS ISTEBNA -:-
2021-09-19/16:00 LKS GOCZAŁKOWICE - UKS JASKÓŁKI -:-
Kolejka nr 5
2021-09-26/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-09-26/16:00 KKS POLONIA TYCHY - VACAT -:-
2021-09-26/16:00 UKS JASKÓŁKI - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2021-09-26/16:00 UKKS ISTEBNA - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2021-09-26/16:00 MKS MYSZKÓW - LKS BESTWINA -:-
2021-09-26/16:00 TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-09-26/16:00 MTS KNURÓW - KKS II ZABRZE -:-
Kolejka nr 6
2021-10-03/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - UKKS ISTEBNA -:-
2021-10-03/15:00 VACAT - KKS II ZABRZE -:-
2021-10-03/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MTS KNURÓW -:-
2021-10-03/15:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-10-03/15:00 LKS BESTWINA - TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. -:-
2021-10-03/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MKS MYSZKÓW -:-
2021-10-03/15:00 KKS POLONIA TYCHY - UKS JASKÓŁKI -:-
Kolejka nr 7
2021-10-10/15:00 UKS JASKÓŁKI - VACAT -:-
2021-10-10/15:00 UKKS ISTEBNA - KKS POLONIA TYCHY -:-
2021-10-10/15:00 MKS MYSZKÓW - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2021-10-10/15:00 TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2021-10-10/15:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS BESTWINA -:-
2021-10-10/15:00 MTS KNURÓW - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-10-10/15:00 KKS II ZABRZE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
Kolejka nr 8
2021-10-17/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. -:-
2021-10-17/15:00 VACAT - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-10-17/15:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KKS II ZABRZE -:-
2021-10-17/15:00 LKS BESTWINA - MTS KNURÓW -:-
2021-10-17/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-10-17/15:00 KKS POLONIA TYCHY - MKS MYSZKÓW -:-
2021-10-17/15:00 UKS JASKÓŁKI - UKKS ISTEBNA -:-
Kolejka nr 9
2021-10-24/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2021-10-24/15:00 UKKS ISTEBNA - VACAT -:-
2021-10-24/15:00 MKS MYSZKÓW - UKS JASKÓŁKI -:-
2021-10-24/15:00 TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. - KKS POLONIA TYCHY -:-
2021-10-24/15:00 MTS KNURÓW - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2021-10-24/15:00 KKS II ZABRZE - LKS BESTWINA -:-
2021-10-24/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 10
2021-10-31/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - MTS KNURÓW -:-
2021-10-31/14:00 VACAT - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-10-31/14:00 LKS BESTWINA - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-10-31/14:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KKS II ZABRZE -:-
2021-10-31/14:00 KKS POLONIA TYCHY - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-10-31/14:00 UKS JASKÓŁKI - TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. -:-
2021-10-31/14:00 UKKS ISTEBNA - MKS MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 11
2021-11-07/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - UKS JASKÓŁKI -:-
2021-11-07/14:00 MKS MYSZKÓW - VACAT -:-
2021-11-07/14:00 TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. - UKKS ISTEBNA -:-
2021-11-07/14:00 MTS KNURÓW - KKS POLONIA TYCHY -:-
2021-11-07/14:00 KKS II ZABRZE - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2021-11-07/14:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2021-11-07/14:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - LKS BESTWINA -:-
Kolejka nr 12
2021-11-11/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2021-11-11/13:30 VACAT - LKS BESTWINA -:-
2021-11-11/13:30 LKS GOCZAŁKOWICE - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2021-11-11/13:30 KKS POLONIA TYCHY - KKS II ZABRZE -:-
2021-11-11/13:30 UKS JASKÓŁKI - MTS KNURÓW -:-
2021-11-11/13:30 UKKS ISTEBNA - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2021-11-11/13:30 MKS MYSZKÓW - TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 13
2021-11-14/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - MKS MYSZKÓW -:-
2021-11-14/13:30 TS ROW II RYBNIK SP. Z O.O. - VACAT -:-
2021-11-14/13:30 MTS KNURÓW - UKKS ISTEBNA -:-
2021-11-14/13:30 KKS II ZABRZE - UKS JASKÓŁKI -:-
2021-11-14/13:30 KP WARTA ZAWIERCIE - KKS POLONIA TYCHY -:-
2021-11-14/13:30 KKS WISŁA SKOCZÓW - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2021-11-14/13:30 LKS BESTWINA - LKS GOCZAŁKOWICE -:-