IV Liga Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 15 31 9 4 2 27:12
2 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 15 28 8 4 3 33:21
3 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 15 28 8 4 3 26:19
4 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 15 27 8 3 4 27:26
5 BKS SPARTA KATOWICE 15 23 6 5 4 28:24
6 MKS MYSZKÓW 15 23 7 2 6 43:28
7 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 15 22 6 4 5 31:29
8 KS RUCH RADZIONKÓW 15 21 5 6 4 22:15
9 TS SZOMBIERKI BYTOM 15 20 5 5 5 18:26
10 JSP SZCZAKOWIANKA 15 19 4 7 4 25:23
11 GKS PIAST II GLIWICE 15 19 4 7 4 23:22
12 KS ROZWÓJ KATOWICE 15 19 6 1 8 24:26
13 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 15 18 5 3 7 28:24
14 LKS ORZEŁ MIEDARY 15 13 3 4 8 13:31
15 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 15 10 2 4 9 12:29
16 GKS UNIA RĘDZINY 15 7 2 1 12 14:39
Kolejka nr 15
2023-11-11/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS ORZEŁ MIEDARY 2:0
2023-11-11/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:1
2023-11-11/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:2
2023-11-11/11:00 GKS UNIA RĘDZINY - GKS PIAST II GLIWICE 0:1
2023-11-11/13:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1:1
2023-11-11/13:30 MKS MYSZKÓW - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 0:1
2023-11-11/15:00 BKS SPARTA KATOWICE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 1:3
2023-11-11/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - JSP SZCZAKOWIANKA 1:0
Kolejka nr 15
2023-11-11/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS ORZEŁ MIEDARY 2:0
2023-11-11/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:1
2023-11-11/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:2
2023-11-11/11:00 GKS UNIA RĘDZINY - GKS PIAST II GLIWICE 0:1
2023-11-11/13:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1:1
2023-11-11/13:30 MKS MYSZKÓW - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 0:1
2023-11-11/15:00 BKS SPARTA KATOWICE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 1:3
2023-11-11/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - JSP SZCZAKOWIANKA 1:0
Kolejka nr 14
2023-11-04/11:00 GKS PIAST II GLIWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 3:3
2023-11-04/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MKS MYSZKÓW 1:2
2023-11-04/12:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:1
2023-11-04/14:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - GKS UNIA RĘDZINY 4:0
2023-11-04/14:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:2
2023-11-04/14:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
2023-11-04/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:4
2023-11-04/14:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - BKS SPARTA KATOWICE 1:2
Kolejka nr 13
2023-10-27/19:00 MKS MYSZKÓW - JSP SZCZAKOWIANKA 2:1
2023-10-28/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:3
2023-10-28/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS PIAST II GLIWICE 0:0
2023-10-28/14:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 1:4
2023-10-28/14:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0:0
2023-10-28/14:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS UNIA RĘDZINY 4:0
2023-10-28/15:30 BKS SPARTA KATOWICE - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1:0
2023-11-18/13:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 1:1
Kolejka nr 12
2023-10-21/11:00 GKS UNIA RĘDZINY - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:2
2023-10-21/11:00 GKS PIAST II GLIWICE - MKS MYSZKÓW 2:2
2023-10-21/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:2
2023-10-21/15:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 1:0
2023-10-21/15:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 4:1
2023-10-21/15:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - TS SZOMBIERKI BYTOM 3:0
2023-10-21/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - BKS SPARTA KATOWICE 1:2
2023-10-22/11:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:2
Kolejka nr 11
2023-10-13/18:00 MKS MYSZKÓW - GKS UNIA RĘDZINY 7:2
2023-10-14/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 4:4
2023-10-14/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:4
2023-10-14/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 2:1
2023-10-14/13:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2:3
2023-10-14/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - JSP SZCZAKOWIANKA 3:3
2023-10-14/15:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - GKS PIAST II GLIWICE 3:2
2023-10-15/11:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:0
Kolejka nr 10
2023-10-07/10:00 GKS UNIA RĘDZINY - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:0
2023-10-07/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - BKS SPARTA KATOWICE 3:3
2023-10-07/15:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:1
2023-10-07/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - MKS MYSZKÓW 1:1
2023-10-07/15:00 JSP SZCZAKOWIANKA - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:4
2023-10-07/15:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:1
2023-10-07/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 0:2
2023-10-08/11:00 GKS PIAST II GLIWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 4:1
Kolejka nr 9
2023-09-30/11:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 2:3
2023-09-30/11:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0:2
2023-09-30/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS PIAST II GLIWICE 2:1
2023-09-30/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - GKS UNIA RĘDZINY 4:1
2023-09-30/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS RUCH RADZIONKÓW 1:1
2023-09-30/16:00 MKS MYSZKÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:2
2023-09-30/17:00 BKS SPARTA KATOWICE - JSP SZCZAKOWIANKA 0:0
2023-10-01/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 1:2
Kolejka nr 8
2023-09-23/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:3
2023-09-23/11:00 GKS PIAST II GLIWICE - BKS SPARTA KATOWICE 1:1
2023-09-23/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 3:1
2023-09-23/16:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - MKS MYSZKÓW 1:0
2023-09-23/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0:0
2023-09-23/16:00 GKS UNIA RĘDZINY - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:1
2023-09-23/16:00 JSP SZCZAKOWIANKA - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:1
2023-09-23/16:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:2
Kolejka nr 7
2023-09-16/11:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - JSP SZCZAKOWIANKA 2:2
2023-09-16/11:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - GKS PIAST II GLIWICE 1:2
2023-09-16/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - GKS UNIA RĘDZINY 3:2
2023-09-16/16:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0:6
2023-09-16/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:1
2023-09-16/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS RUCH RADZIONKÓW 0:0
2023-09-16/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:0
2023-09-16/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MKS MYSZKÓW 3:2
Kolejka nr 6
2023-09-09/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 5:0
2023-09-09/11:00 GKS UNIA RĘDZINY - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:2
2023-09-09/11:00 GKS PIAST II GLIWICE - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1:3
2023-09-09/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 4:1
2023-09-09/16:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:0
2023-09-09/16:00 MKS MYSZKÓW - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 4:5
2023-09-09/16:00 JSP SZCZAKOWIANKA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 4:0
2023-09-10/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BKS SPARTA KATOWICE 3:2
Kolejka nr 5
2023-09-02/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - GKS PIAST II GLIWICE 0:0
2023-09-02/11:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - GKS UNIA RĘDZINY 5:1
2023-09-02/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:2
2023-09-02/11:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:3
2023-09-02/15:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2:1
2023-09-02/16:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - JSP SZCZAKOWIANKA 3:1
2023-09-02/16:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS RUCH RADZIONKÓW 1:3
2023-09-03/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS MYSZKÓW 0:4
Kolejka nr 4
2023-08-26/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:2
2023-08-26/11:00 GKS PIAST II GLIWICE - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 3:2
2023-08-26/14:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:1
2023-08-26/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 3:0
2023-08-26/17:00 MKS MYSZKÓW - BKS SPARTA KATOWICE 1:6
2023-08-26/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 3:0
2023-08-26/17:00 GKS UNIA RĘDZINY - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:0
2023-08-26/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:1
Kolejka nr 3
2023-08-19/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - GKS PIAST II GLIWICE 3:2
2023-08-19/11:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - KS ROZWÓJ KATOWICE 5:0
2023-08-19/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:2
2023-08-19/13:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - GKS UNIA RĘDZINY 1:0
2023-08-19/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0:0
2023-08-19/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS RUCH RADZIONKÓW 0:0
2023-08-19/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - MKS MYSZKÓW 0:8
2023-08-19/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 3:2
Kolejka nr 2
2023-08-15/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:1
2023-08-15/11:00 GKS UNIA RĘDZINY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:3
2023-08-15/13:00 MKS MYSZKÓW - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1:3
2023-08-15/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:1
2023-08-15/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - BKS SPARTA KATOWICE 1:2
2023-08-15/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS ORZEŁ MIEDARY 4:1
2023-08-15/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 1:2
2023-08-15/17:00 GKS PIAST II GLIWICE - JSP SZCZAKOWIANKA 1:1
Kolejka nr 1
2023-08-11/17:30 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:0
2023-08-12/11:00 GKS PIAST II GLIWICE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0:0
2023-08-12/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 2:1
2023-08-12/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - GKS UNIA RĘDZINY 2:2
2023-08-12/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - MKS MYSZKÓW 0:6
2023-08-12/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0:2
2023-08-12/17:00 BKS SPARTA KATOWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:0
2023-08-13/11:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:2
Kolejka nr 16
2024-03-09/11:00 GKS UNIA RĘDZINY - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2024-03-09/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2024-03-09/15:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - GKS PIAST II GLIWICE -:-
2024-03-09/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2024-03-09/15:00 MKS MYSZKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2024-03-09/15:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2024-03-09/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2024-03-09/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - BKS SPARTA KATOWICE -:-
Kolejka nr 17
2024-03-15/19:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2024-03-16/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2024-03-16/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2024-03-16/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2024-03-16/15:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2024-03-16/15:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - MKS MYSZKÓW -:-
2024-03-16/15:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-03-16/15:00 JSP SZCZAKOWIANKA - GKS PIAST II GLIWICE -:-
Kolejka nr 18
2024-03-23/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2024-03-23/15:30 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2024-03-23/15:30 GKS PIAST II GLIWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2024-03-23/15:30 GKS UNIA RĘDZINY - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2024-03-23/15:30 KS RUCH RADZIONKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2024-03-23/15:30 MKS MYSZKÓW - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2024-03-23/15:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-03-23/15:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 19
2024-03-29/19:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2024-03-30/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - MKS MYSZKÓW -:-
2024-03-30/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2024-03-30/13:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2024-03-30/13:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2024-03-30/13:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2024-03-30/13:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-03-30/13:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST II GLIWICE -:-
Kolejka nr 20
2024-04-06/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-04-06/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2024-04-06/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2024-04-06/17:00 GKS PIAST II GLIWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2024-04-06/17:00 GKS UNIA RĘDZINY - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2024-04-06/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2024-04-06/17:00 MKS MYSZKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2024-04-06/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
Kolejka nr 21
2024-04-13/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-04-13/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2024-04-13/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MKS MYSZKÓW -:-
2024-04-13/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2024-04-13/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2024-04-13/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - GKS PIAST II GLIWICE -:-
2024-04-13/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2024-04-13/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 22
2024-04-20/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2024-04-20/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2024-04-20/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2024-04-20/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2024-04-20/17:00 GKS PIAST II GLIWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2024-04-20/17:00 GKS UNIA RĘDZINY - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-04-20/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2024-04-20/17:00 MKS MYSZKÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 23
2024-04-27/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - GKS PIAST II GLIWICE -:-
2024-04-27/17:00 MKS MYSZKÓW - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2024-04-27/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2024-04-27/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-04-27/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2024-04-27/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2024-04-27/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2024-04-27/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 24
2024-05-01/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2024-05-01/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - MKS MYSZKÓW -:-
2024-05-01/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2024-05-01/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2024-05-01/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-05-01/17:00 GKS PIAST II GLIWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2024-05-01/17:00 GKS UNIA RĘDZINY - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2024-05-01/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 25
2024-05-04/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2024-05-04/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2024-05-04/17:00 MKS MYSZKÓW - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-05-04/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2024-05-04/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - GKS PIAST II GLIWICE -:-
2024-05-04/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2024-05-04/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2024-05-04/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
Kolejka nr 26
2024-05-11/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2024-05-11/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2024-05-11/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2024-05-11/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-05-11/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2024-05-11/17:00 GKS PIAST II GLIWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2024-05-11/17:00 GKS UNIA RĘDZINY - MKS MYSZKÓW -:-
2024-05-11/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 27
2024-05-18/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS UNIA RĘDZINY -:-
2024-05-18/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2024-05-18/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2024-05-18/17:00 MKS MYSZKÓW - GKS PIAST II GLIWICE -:-
2024-05-18/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2024-05-18/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2024-05-18/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2024-05-18/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
Kolejka nr 28
2024-05-25/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2024-05-25/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2024-05-25/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-05-25/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2024-05-25/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2024-05-25/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - MKS MYSZKÓW -:-
2024-05-25/17:00 GKS PIAST II GLIWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2024-05-25/17:00 GKS UNIA RĘDZINY - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 29
2024-06-01/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2024-06-01/11:00 BKS SPARTA KATOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2024-06-01/17:00 GKS UNIA RĘDZINY - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2024-06-01/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS PIAST II GLIWICE -:-
2024-06-01/17:00 MKS MYSZKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2024-06-01/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-01/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2024-06-01/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
Kolejka nr 30
2024-06-08/11:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2024-06-08/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2024-06-08/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2024-06-08/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2024-06-08/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2024-06-08/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - MKS MYSZKÓW -:-
2024-06-08/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-06-08/17:00 GKS PIAST II GLIWICE - GKS UNIA RĘDZINY -:-