D1 Młodzik "Śląska Liga Młodziczek U-13"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS MITECH ŻYWIEC 24 52 17 1 6 94:46
2 KKS CZARNI SOSNOWIEC 24 51 15 6 3 96:38
3 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 24 47 15 2 7 70:51
4 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 24 45 14 3 7 93:64
5 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) 13 36 12 0 1 103:8
6 UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) 13 34 11 1 1 83:4
7 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 24 33 10 3 11 41:66
8 KKS WISŁA SKOCZÓW 24 32 9 5 10 47:70
9 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 24 26 7 5 12 44:71
10 KKS GÓRNIK ZABRZE 24 23 7 2 15 35:62
11 TS ROW RYBNIK 24 19 5 4 15 32:96
12 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 24 12 3 3 18 21:120
13 LKS TEMPO PANIÓWKI 24 8 2 2 20 15:141
14 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się 24 34 11 1 12 109:46
Kolejka nr 24
2022-06-11/09:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - TS MITECH ŻYWIEC 3:2
2022-06-12/00:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:3
2022-06-12/11:00 TS ROW RYBNIK - KKS GÓRNIK ZABRZE 4:1
2022-06-12/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 3:1
2022-06-12/15:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:7
2022-06-12/17:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - LKS TEMPO PANIÓWKI 14:1
Kolejka nr 24
2022-06-11/09:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - TS MITECH ŻYWIEC 3:2
2022-06-12/00:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:3
2022-06-12/11:00 TS ROW RYBNIK - KKS GÓRNIK ZABRZE 4:1
2022-06-12/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 3:1
2022-06-12/15:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:7
2022-06-12/17:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - LKS TEMPO PANIÓWKI 14:1
Kolejka nr 23
2022-06-04/00:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-06-04/09:30 TS MITECH ŻYWIEC - KKS CZARNI SOSNOWIEC 4:3
2022-06-04/10:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 2:2
2022-06-04/11:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - KKS GÓRNIK ZABRZE 3:0
2022-06-04/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - LKS TEMPO PANIÓWKI 5:0
2022-06-05/12:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TS ROW RYBNIK 5:1
Kolejka nr 22
2022-05-28/00:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - TS ROW RYBNIK 0:3
2022-05-28/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KKS CZARNI SOSNOWIEC 2:2
2022-05-28/11:00 TS MITECH ŻYWIEC - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:0
2022-05-28/13:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:2
2022-05-29/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 4:2
2022-05-29/17:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS TEMPO PANIÓWKI 15:0
Kolejka nr 21
2022-05-21/00:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KKS GÓRNIK ZABRZE 0:3
2022-05-21/11:00 TS ROW RYBNIK - KKS WISŁA SKOCZÓW 0:2
2022-05-21/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:2
2022-05-21/11:00 TS MITECH ŻYWIEC - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 5:1
2022-05-24/17:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 0:7
2022-06-18/13:30 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:2
Kolejka nr 20
2022-05-14/00:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-05-14/12:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - KKS CZARNI SOSNOWIEC 0:5
2022-05-14/16:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - TS MITECH ŻYWIEC 1:8
2022-05-15/12:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:0
2022-05-15/16:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:3
2022-05-15/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - TS ROW RYBNIK 5:1
Kolejka nr 19
2022-05-07/00:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-05-07/11:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 4:4
2022-05-07/16:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - TS ROW RYBNIK 0:1
2022-05-08/12:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKS GÓRNIK ZABRZE 3:0
2022-05-08/12:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KKS WISŁA SKOCZÓW 3:3
2022-05-08/12:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TS MITECH ŻYWIEC 1:1
Kolejka nr 18
2022-04-30/00:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:3
2022-04-30/11:00 TS MITECH ŻYWIEC - KKS GÓRNIK ZABRZE 3:1
2022-04-30/11:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS TEMPO PANIÓWKI 3:0
2022-04-30/13:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - TS ROW RYBNIK 1:1
2022-05-01/14:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKS WISŁA SKOCZÓW 0:0
2022-05-01/16:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:4
Kolejka nr 17
2022-04-23/00:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 0:3
2022-04-23/11:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
2022-04-23/11:00 TS MITECH ŻYWIEC - KKS WISŁA SKOCZÓW 5:0
2022-04-23/11:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KKS CZARNI SOSNOWIEC 3:6
2022-04-23/16:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:10
2022-04-24/11:00 TS ROW RYBNIK - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2
Kolejka nr 16
2022-04-09/00:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - TS MITECH ŻYWIEC 0:3
2022-04-09/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 4:1
2022-04-09/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:9
2022-04-09/11:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - LKS TEMPO PANIÓWKI 3:1
2022-04-10/12:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2
2022-04-10/15:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - TS ROW RYBNIK 1:1
Kolejka nr 15
2022-04-02/00:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-04-02/11:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:3
2022-04-03/15:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - LKS TEMPO PANIÓWKI 1:0
2022-04-03/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 2:0
2022-05-24/16:30 TS ROW RYBNIK - TS MITECH ŻYWIEC 0:2
2022-06-19/11:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - KKS WISŁA SKOCZÓW 2:3
Kolejka nr 14
2022-03-26/00:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-03-26/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - TS ROW RYBNIK 3:3
2022-03-26/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2
2022-03-27/09:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - TS MITECH ŻYWIEC 1:12
2022-03-27/14:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS CZARNI SOSNOWIEC 2:2
2022-04-19/12:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
Kolejka nr 13
2021-11-14/09:30 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KKS WISŁA SKOCZÓW 12:1
2021-11-14/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:1
2021-11-14/11:00 UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) - TS ROW RYBNIK 11:1
2021-11-14/13:30 LKS TEMPO PANIÓWKI - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:2
2021-11-14/13:30 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - TS MITECH ŻYWIEC 0:1
2021-11-14/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 6:0
2022-03-20/11:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 2:0
Kolejka nr 12
2021-11-11/11:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:9
2021-11-11/11:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) 1:8
2021-11-11/11:00 TS ROW RYBNIK - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:2
2021-11-11/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 5:0
2021-11-11/12:00 TS MITECH ŻYWIEC - LKS TEMPO PANIÓWKI 10:0
2021-11-11/13:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KKS GÓRNIK ZABRZE 0:0
2021-11-11/14:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) 1:11
Kolejka nr 11
2021-11-06/00:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) - KKS WISŁA SKOCZÓW 3:0
2021-11-07/10:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:7
2021-11-07/11:00 TS MITECH ŻYWIEC - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 4:0
2021-11-07/11:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - KKS CZARNI SOSNOWIEC 0:8
2021-11-07/11:00 UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 6:0
2021-11-07/14:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:2
2022-03-13/11:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - TS ROW RYBNIK 1:2
Kolejka nr 10
2021-10-30/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) 0:7
2021-10-31/11:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KKS GÓRNIK ZABRZE 0:4
2021-10-31/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - TS MITECH ŻYWIEC 6:2
2021-10-31/14:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) 3:1
2021-10-31/14:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:3
2021-11-04/16:30 TS ROW RYBNIK - LKS TEMPO PANIÓWKI 1:1
2022-03-20/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:1
Kolejka nr 9
2021-10-23/11:00 TS MITECH ŻYWIEC - TS ROW RYBNIK 8:2
2021-10-24/08:00 UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:0
2021-10-24/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS WISŁA SKOCZÓW 7:0
2021-10-24/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 8:0
2021-10-24/11:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 3:3
2021-10-24/15:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:4
2021-10-24/16:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) - KKS GÓRNIK ZABRZE 7:0
Kolejka nr 8
2021-10-16/11:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) 0:6
2021-10-16/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:1
2021-10-16/14:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 12:3
2021-10-17/11:00 TS ROW RYBNIK - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:4
2021-10-17/12:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) 0:8
2021-10-17/14:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - TS MITECH ŻYWIEC 2:0
2021-10-17/15:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - LKS TEMPO PANIÓWKI 1:0
Kolejka nr 7
2021-10-09/14:30 TS MITECH ŻYWIEC - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 4:1
2021-10-09/15:00 UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) 0:1
2021-10-10/11:00 TS ROW RYBNIK - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:0
2021-10-10/11:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - KKS WISŁA SKOCZÓW 2:2
2021-10-10/11:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:12
2021-10-10/12:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS GÓRNIK ZABRZE 2:1
2021-10-10/14:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 8:4
Kolejka nr 6
2021-10-02/11:00 TS ROW RYBNIK - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 3:4
2021-10-02/14:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - LKS TEMPO PANIÓWKI 11:0
2021-10-02/15:30 KKS WISŁA SKOCZÓW - TS MITECH ŻYWIEC 0:4
2021-10-03/10:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:1
2021-10-03/13:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 8:0
2021-10-03/14:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) 0:11
2021-10-03/15:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:3
Kolejka nr 5
2021-09-25/11:00 TS MITECH ŻYWIEC - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:7
2021-09-26/11:00 TS ROW RYBNIK - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 2:4
2021-09-26/11:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - KKS GÓRNIK ZABRZE 0:4
2021-09-26/11:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) 0:8
2021-09-26/13:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KKS WISŁA SKOCZÓW 5:1
2021-09-26/14:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 10:0
2021-09-26/14:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) 0:7
Kolejka nr 4
2021-09-18/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - TS ROW RYBNIK 2:1
2021-09-18/13:30 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2:2
2021-09-18/15:30 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:1
2021-09-18/18:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) - LKS TEMPO PANIÓWKI 13:0
2021-09-19/11:00 UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 9:0
2021-09-19/11:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - TS MITECH ŻYWIEC 0:5
2021-09-19/12:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:6
Kolejka nr 3
2021-09-11/11:00 TS MITECH ŻYWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) 3:9
2021-09-12/11:00 TS ROW RYBNIK - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 0:10
2021-09-12/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KKS GÓRNIK ZABRZE 1:0
2021-09-12/11:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) 0:8
2021-09-12/14:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:2
2021-09-12/14:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS WISŁA SKOCZÓW 4:1
2021-09-12/16:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 5:0
Kolejka nr 2
2021-09-04/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) - KKS CZARNI SOSNOWIEC 9:1
2021-09-04/17:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 4:0
2021-09-05/11:00 UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) - TS MITECH ŻYWIEC 8:0
2021-09-05/11:00 KKS GÓRNIK ZABRZE - TS ROW RYBNIK 8:1
2021-09-05/12:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS TEMPO PANIÓWKI 7:0
2021-09-05/14:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:3
2021-09-05/15:00 KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 14:2
Kolejka nr 1
2021-08-28/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 10:0
2021-08-29/11:00 TS ROW RYBNIK - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) 0:19
2021-08-29/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) 1:1
2021-08-29/11:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:3
2021-08-29/15:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS GÓRNIK ZABRZE 2:3
2021-08-29/17:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKS POLONIA TYCHY - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 0:11
2021-09-07/15:30 TS MITECH ŻYWIEC - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 4:0