Bielsko-Biała: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS BESTWINKA 15 42 14 0 0 84:14
2 LKS WILAMOWICZANKA 15 40 13 1 1 93:16
3 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 15 30 10 0 5 43:36
4 LKS BESKID GODZISZKA 15 30 10 0 5 57:43
5 LKS GROŃ BUJAKÓW 15 23 7 2 6 50:34
6 KS SPÓJNIA LANDEK II 15 16 5 1 9 28:67
7 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 15 13 4 1 10 37:75
8 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 15 10 3 1 11 24:65
9 KS ROTUZ BRONÓW II 15 7 2 1 12 25:54
10 LKS ZAPORA WAPIENICA II 15 6 1 3 10 23:66
Kolejka nr 15
2024-05-18/15:00 KS BESTWINKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 15:0
2024-05-18/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS BESKID GODZISZKA 2:3
2024-05-18/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS WILAMOWICZANKA 0:4
2024-05-18/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - LKS GROŃ BUJAKÓW 1:4
2024-05-19/15:00 KS ROTUZ BRONÓW II - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 1:4
Kolejka nr 15
2024-05-18/15:00 KS BESTWINKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 15:0
2024-05-18/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS BESKID GODZISZKA 2:3
2024-05-18/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS WILAMOWICZANKA 0:4
2024-05-18/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - LKS GROŃ BUJAKÓW 1:4
2024-05-19/15:00 KS ROTUZ BRONÓW II - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 1:4
Kolejka nr 14
2024-05-11/17:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KS ROTUZ BRONÓW II 3:3
2024-05-11/17:00 LKS WILAMOWICZANKA - LKS ZAPORA WAPIENICA II 8:0
2024-05-11/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS BESKID GODZISZKA 7:5
2024-05-12/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 0:2
2024-05-12/17:00 KS BESTWINKA - KS SPÓJNIA LANDEK II 9:0
Kolejka nr 13
2024-04-30/18:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - KS BESTWINKA 0:4
2024-05-04/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 5:2
2024-05-04/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - LKS BESKID GODZISZKA 5:7
2024-05-04/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW 2:1
2024-05-05/15:00 KS ROTUZ BRONÓW II - LKS WILAMOWICZANKA 2:3
Kolejka nr 12
2024-04-27/15:30 LKS WILAMOWICZANKA - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 6:2
2024-04-27/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - LKS GROŃ BUJAKÓW 2:7
2024-04-27/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - KS ROTUZ BRONÓW II 6:2
2024-04-27/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK II 6:1
2024-04-28/17:00 KS BESTWINKA - LKS ZAPORA WAPIENICA II 7:1
Kolejka nr 11
2024-04-20/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS BESKID GODZISZKA 3:2
2024-04-20/17:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS WILAMOWICZANKA 2:2
2024-04-21/15:00 KS ROTUZ BRONÓW II - KS BESTWINKA 0:5
2024-04-21/17:30 LKS ZAPORA WAPIENICA II - KS SPÓJNIA LANDEK II 2:3
2024-05-07/18:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 1:2
Kolejka nr 10
2024-04-13/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - KS ROTUZ BRONÓW II 0:1
2024-04-13/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS GROŃ BUJAKÓW 4:1
2024-04-14/11:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA II 4:3
2024-04-14/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - LKS WILAMOWICZANKA 2:7
2024-04-14/17:00 KS BESTWINKA - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 5:0
Kolejka nr 9
2023-10-21/15:00 KS BESTWINKA - LKS GROŃ BUJAKÓW 3:1
2023-10-22/11:00 KS ROTUZ BRONÓW II - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 7:1
2023-10-22/14:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS WILAMOWICZANKA 1:7
2023-10-22/15:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 3:3
2023-10-22/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 3:1
Kolejka nr 8
2023-10-14/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KS SPÓJNIA LANDEK II 6:2
2023-10-14/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 1:0
2023-10-15/11:00 KS ROTUZ BRONÓW II - LKS ZAPORA WAPIENICA II 1:2
2023-10-15/12:00 LKS WILAMOWICZANKA - KS BESTWINKA 1:3
2023-10-15/18:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - LKS BESKID GODZISZKA 0:1
Kolejka nr 7
2023-10-07/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 6:0
2023-10-08/11:00 KS ROTUZ BRONÓW II - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 1:4
2023-10-08/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS WILAMOWICZANKA 0:4
2023-10-08/15:00 KS BESTWINKA - LKS BESKID GODZISZKA 4:3
2023-10-08/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 1:7
Kolejka nr 6
2023-09-30/15:00 LKS BESKID GODZISZKA - KS SPÓJNIA LANDEK II 10:1
2023-09-30/15:00 LKS WILAMOWICZANKA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 13:0
2023-09-30/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - KS ROTUZ BRONÓW II 3:2
2023-09-30/18:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - KS BESTWINKA 1:4
2023-10-01/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA II 4:1
Kolejka nr 5
2023-09-23/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 10:2
2023-09-24/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - LKS WILAMOWICZANKA 0:10
2023-09-24/15:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 3:2
2023-09-24/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - KS BESTWINKA 1:9
2023-09-24/16:00 KS ROTUZ BRONÓW II - LKS GROŃ BUJAKÓW 0:3
Kolejka nr 4
2023-09-16/16:00 LKS WILAMOWICZANKA - KS ROTUZ BRONÓW II 7:1
2023-09-16/16:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 1:2
2023-09-16/18:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - KS SPÓJNIA LANDEK II 9:0
2023-09-17/14:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS ZAPORA WAPIENICA II 3:2
2023-09-17/16:00 KS BESTWINKA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 6:0
Kolejka nr 3
2023-09-09/11:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 4:1
2023-09-09/16:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 8:2
2023-09-10/11:00 KS ROTUZ BRONÓW II - LKS BESKID GODZISZKA 1:4
2023-10-28/13:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS WILAMOWICZANKA 0:6
Kolejka nr 2
2023-09-02/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 1:4
2023-09-03/11:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 6:2
2023-09-03/15:00 KS BESTWINKA - KS ROTUZ BRONÓW II 5:1
2023-09-03/15:00 LKS WILAMOWICZANKA - LKS GROŃ BUJAKÓW 6:1
2023-09-03/17:30 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS ZAPORA WAPIENICA II 2:2
Kolejka nr 1
2023-08-27/15:30 LKS WILAMOWICZANKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II 9:2
2023-08-27/17:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS BESKID GODZISZKA 2:4
2023-08-27/17:30 KS ROTUZ BRONÓW II - KS SPÓJNIA LANDEK II 2:4
2023-09-13/17:30 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - KS BESTWINKA 2:5
2023-09-20/18:30 LKS ZAPORA WAPIENICA II - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 0:0
Kolejka nr 3
2023-10-18/18:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - KS BESTWINKA -:-
Kolejka nr 16
2024-05-25/13:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2024-05-25/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2024-05-25/17:00 LKS WILAMOWICZANKA - KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
2024-05-25/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - KS BESTWINKA -:-
2024-05-26/18:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - KS ROTUZ BRONÓW II -:-
Kolejka nr 17
2024-06-01/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II -:-
2024-06-01/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2024-06-01/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2024-06-01/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - KS ROTUZ BRONÓW II -:-
2024-06-02/17:00 KS BESTWINKA - LKS WILAMOWICZANKA -:-
Kolejka nr 18
2024-06-08/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - KS ROTUZ BRONÓW II -:-
2024-06-08/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
2024-06-08/17:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KS BESTWINKA -:-
2024-06-08/17:00 LKS WILAMOWICZANKA - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2024-06-09/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II - LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-