Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 24 | 68 | 22 | 2 | 0 | 120:11 |
2 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 24 | 60 | 20 | 0 | 4 | 101:38 |
3 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 24 | 46 | 15 | 1 | 8 | 79:46 |
4 | MKS GÓRNIK WESOŁA | 24 | 42 | 13 | 3 | 8 | 55:38 |
5 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 24 | 41 | 11 | 8 | 5 | 63:38 |
6 | UKS RUCH CHORZÓW | 24 | 39 | 12 | 3 | 9 | 61:44 |
7 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 24 | 35 | 10 | 5 | 9 | 52:55 |
8 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 24 | 30 | 10 | 0 | 14 | 45:89 |
9 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 24 | 28 | 8 | 4 | 12 | 38:62 |
10 | KS 1. FC KATOWICE | 24 | 23 | 7 | 2 | 14 | 34:55 |
11 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 24 | 12 | 3 | 3 | 17 | 23:96 |
12 | LKS POGOŃ II IMIELIN | 24 | 18 | 6 | 0 | 17 | 26:61 |
13 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 24 | 4 | 1 | 1 | 21 | 16:92 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-22/19:30 | KS 1. FC KATOWICE | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 4:1 |
2024-03-30/11:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 0:4 |
2024-04-21/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 3:0 |
2024-06-12/18:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 3:3 |
2024-06-15/13:30 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 0:4 |
2024-06-23/18:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | -:- |
2024-06-23/18:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-22/19:30 | KS 1. FC KATOWICE | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 4:1 |
2024-03-30/11:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 0:4 |
2024-04-21/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 3:0 |
2024-06-12/18:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 3:3 |
2024-06-15/13:30 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 0:4 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/16:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 6:1 |
2024-06-13/16:45 | UKS RUCH CHORZÓW | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 6:0 |
2024-06-15/16:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 1:0 |
2024-06-15/17:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 6:1 |
2024-06-16/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | KS 1. FC KATOWICE | 0:3 |
2024-06-16/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 0:3 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 2:0 |
2024-06-09/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 3:0 |
2024-06-09/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 0:3 |
2024-06-09/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-09/14:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 2:6 |
2024-06-09/16:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 2:1 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 1:2 |
2024-06-01/14:30 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 3:0 |
2024-06-01/17:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-02/11:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | KS 1. FC KATOWICE | 5:3 |
2024-06-02/11:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-02/16:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 4:1 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/12:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 3:0 |
2024-05-25/17:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 1:6 |
2024-05-26/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-26/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-26/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 1:3 |
2024-05-27/18:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 4:2 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 1:1 |
2024-05-19/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | UKS RUCH CHORZÓW | 0:3 |
2024-05-19/11:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:15 |
2024-05-19/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | KS 1. FC KATOWICE | 0:3 |
2024-05-19/17:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 0:0 |
2024-06-04/20:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 6:0 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/15:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 3:0 |
2024-05-11/16:30 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 0:4 |
2024-05-12/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | KS 1. FC KATOWICE | 1:1 |
2024-05-12/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-12/16:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-15/18:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 4:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/18:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 3:2 |
2024-05-04/16:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 5:1 |
2024-05-05/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:3 |
2024-05-05/18:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 0:2 |
2024-05-06/20:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 3:2 |
2024-05-07/17:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | KS 1. FC KATOWICE | 4:0 |
2024-04-28/09:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 1:5 |
2024-04-28/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-28/11:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-28/12:15 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 5:0 |
2024-04-28/16:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 2:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 3:0 |
2024-04-21/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 0:3 |
2024-04-21/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | UKS RUCH CHORZÓW | 0:3 |
2024-04-21/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:3 |
2024-04-21/16:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 6:0 |
2024-04-21/19:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 4:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/15:30 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 5:2 |
2024-04-14/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:4 |
2024-04-14/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 1:1 |
2024-04-14/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 0:3 |
2024-04-14/12:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KS 1. FC KATOWICE | 2:0 |
2024-04-14/16:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/17:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 8:0 |
2024-04-06/18:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 0:3 |
2024-04-07/09:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | UKS RUCH CHORZÓW | 3:3 |
2024-04-07/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 3:1 |
2024-04-07/11:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-07/16:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 2:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/12:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:3 |
2024-03-23/15:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 3:3 |
2024-03-23/15:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-03-24/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 0:3 |
2024-03-24/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 5:1 |
2024-04-09/17:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 6:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/11:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 0:11 |
2023-11-18/13:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | KS 1. FC KATOWICE | 1:4 |
2023-11-18/13:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 4:4 |
2023-11-18/14:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 7:3 |
2023-11-19/10:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 6:0 |
2023-11-19/13:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 3:6 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/16:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 0:3 |
2023-11-12/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 1:1 |
2023-11-12/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 1:2 |
2023-11-12/13:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 4:1 |
2023-11-12/15:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 2:0 |
2023-11-15/19:30 | KS 1. FC KATOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 2:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/12:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 3:0 |
2023-11-04/14:30 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:2 |
2023-11-04/15:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 3:5 |
2023-11-05/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | KS 1. FC KATOWICE | 3:1 |
2023-11-05/14:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 0:3 |
2023-11-25/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-27/19:30 | KS 1. FC KATOWICE | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 3:1 |
2023-10-28/15:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 1:8 |
2023-10-29/10:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 1:2 |
2023-10-29/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 4:3 |
2023-10-29/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 0:0 |
2023-10-29/13:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 4:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | KS 1. FC KATOWICE | 2:1 |
2023-10-21/15:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 3:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | UKS RUCH CHORZÓW | 2:4 |
2023-10-22/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 0:2 |
2023-10-22/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 3:5 |
2023-10-22/14:30 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 1:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/11:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 0:2 |
2023-10-14/15:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 10:0 |
2023-10-15/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 0:8 |
2023-10-15/11:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 7:0 |
2023-10-15/15:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 8:1 |
2024-03-16/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 4:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/11:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 5:1 |
2023-10-07/13:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 0:3 |
2023-10-08/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 3:1 |
2023-10-08/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | UKS RUCH CHORZÓW | 5:1 |
2023-10-08/15:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:1 |
2023-10-08/15:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 0:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/13:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 0:6 |
2023-09-30/16:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2023-10-01/09:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 2:4 |
2023-10-01/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | KS 1. FC KATOWICE | 3:0 |
2023-10-01/15:30 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 6:0 |
2023-10-01/15:30 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 2:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 2:2 |
2023-09-23/15:15 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 1:0 |
2023-09-23/16:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 6:0 |
2023-09-24/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 1:8 |
2023-09-24/11:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:2 |
2023-09-24/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 5:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 1:8 |
2023-09-16/17:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 12:0 |
2023-09-17/11:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | 4:2 |
2023-09-17/16:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 2:2 |
2023-11-26/15:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 10:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-08/17:30 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 6:0 |
2023-09-09/11:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 5:2 |
2023-09-10/11:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 5:3 |
2023-09-10/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 1:5 |
2023-09-10/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 7:3 |
2023-09-10/17:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 0:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/14:30 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | 1:3 |
2023-09-02/16:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | KS 1. FC KATOWICE | 2:2 |
2023-09-03/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 5:2 |
2023-09-03/11:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 0:1 |
2023-09-03/11:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | 1:1 |
2023-09-03/13:30 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:7 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-23/18:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | 1:2 |
2023-08-26/15:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | 2:0 |
2023-08-26/16:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | 4:0 |
2023-08-26/17:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 6:0 |
2023-08-27/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | 2:5 |
2023-09-13/17:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 0:5 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-03/11:00 | PAUZJE | - | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/11:00 | PAUZJE | - | MKS III SIEMIANOWICZANKA | -:- |
2023-09-17/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | KS 1. FC KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-24/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-01/11:00 | PAUZJE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/11:00 | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/11:00 | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-22/11:00 | PAUZJE | - | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-29/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/11:00 | PAUZJE | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-12/11:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-19/11:00 | PAUZJE | - | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-24/11:00 | PAUZJE | - | KS 1. FC KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-07/11:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/11:00 | PAUZJE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/11:00 | MKS III SIEMIANOWICZANKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/11:00 | PAUZJE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-12/11:00 | PAUZJE | - | LKS STRAŻAK MIKOŁÓW | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-19/11:00 | PAUZJE | - | GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/11:00 | TP JASTRZĄB II BIELSZOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/11:00 | PAUZJE | - | UKS RUCH CHORZÓW | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-16/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-16/11:00 | PAUZJE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-23/18:00 | LKS POGOŃ II IMIELIN - drużyna wycofana, walkower | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - drużyna wycofana, walkower | -:- |
2024-06-23/18:00 | ŚKS NAPRZÓD II LIPINY | - | PAUZJE | -:- |