Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS POGOŃ KAMYK | 20 | 53 | 17 | 2 | 1 | 91:24 |
2 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 20 | 43 | 13 | 4 | 3 | 63:31 |
3 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 62:35 |
4 | GKS UNIA II RĘDZINY | 20 | 35 | 11 | 2 | 7 | 50:39 |
5 | KS ISKRA MOKRZESZ | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 41:34 |
6 | Warta Pławno | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 39:41 |
7 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 20 | 26 | 7 | 5 | 8 | 58:45 |
8 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 20 | 22 | 6 | 4 | 10 | 52:56 |
9 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 31:57 |
10 | UKS JURAJSKIE WILKI | 20 | 11 | 3 | 2 | 15 | 41:96 |
11 | LKS PIAST LUBOJNA | 20 | 8 | 2 | 2 | 16 | 24:94 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 2:4 |
2024-06-15/17:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 4:3 |
2024-06-16/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 1:3 |
2024-06-16/11:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 4:1 |
2024-06-16/17:00 | Warta Pławno | - | LKS POGOŃ KAMYK | 0:7 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 2:4 |
2024-06-15/17:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 4:3 |
2024-06-16/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 1:3 |
2024-06-16/11:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 4:1 |
2024-06-16/17:00 | Warta Pławno | - | LKS POGOŃ KAMYK | 0:7 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 4:1 |
2024-06-08/17:00 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 2:5 |
2024-06-09/15:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 3:1 |
2024-06-09/17:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | Warta Pławno | 1:5 |
2024-06-09/18:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 1:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/18:30 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 2:2 |
2024-06-01/17:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 7:6 |
2024-06-02/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | LKS PIAST LUBOJNA | 2:2 |
2024-06-02/11:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | LKS POGOŃ KAMYK | 0:3 |
2024-06-02/17:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 0:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/15:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 1:8 |
2024-05-25/18:00 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 1:2 |
2024-05-26/17:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 4:1 |
2024-05-26/17:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 0:1 |
2024-05-26/17:00 | Warta Pławno | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 2:2 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | LKS POGOŃ KAMYK | 1:4 |
2024-05-19/17:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | Warta Pławno | 2:0 |
2024-05-19/17:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | LKS PIAST LUBOJNA | 5:1 |
2024-05-19/17:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 0:1 |
2024-05-19/17:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 10:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/16:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 2:2 |
2024-05-11/16:30 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 1:2 |
2024-05-11/17:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 0:6 |
2024-05-12/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 0:3 |
2024-05-12/17:00 | Warta Pławno | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 4:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 4:2 |
2024-05-04/17:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | Warta Pławno | 3:0 |
2024-05-05/17:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | LKS PIAST LUBOJNA | 4:1 |
2024-05-05/17:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | LKS POGOŃ KAMYK | 3:5 |
2024-05-05/17:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 1:3 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 1:4 |
2024-04-28/17:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 8:0 |
2024-04-28/17:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 0:6 |
2024-04-28/17:00 | Warta Pławno | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 2:1 |
2024-04-28/17:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 3:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/15:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 1:1 |
2024-04-20/15:00 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | LKS POGOŃ KAMYK | 0:4 |
2024-04-21/17:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 1:3 |
2024-04-21/17:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | Warta Pławno | 3:3 |
2024-04-21/17:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | LKS PIAST LUBOJNA | 4:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 2:3 |
2024-04-14/17:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 5:3 |
2024-04-14/17:00 | Warta Pławno | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 4:1 |
2024-04-14/17:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 0:3 |
2024-04-14/17:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 0:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/15:00 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | Warta Pławno | 3:0 |
2024-04-06/16:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 4:4 |
2024-04-06/16:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | LKS PIAST LUBOJNA | 6:0 |
2024-04-06/17:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 1:3 |
2024-04-07/17:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 3:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:30 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 1:7 |
2023-11-04/13:30 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 4:1 |
2023-11-04/13:30 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 0:2 |
2023-11-05/11:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | Warta Pławno | 2:1 |
2023-11-05/13:30 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 2:8 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/15:00 | Warta Pławno | - | LKS PIAST LUBOJNA | 3:0 |
2023-10-29/11:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 7:1 |
2023-10-29/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | LKS POGOŃ KAMYK | 6:2 |
2023-10-29/14:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 3:3 |
2023-10-29/14:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 3:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-22/11:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 5:2 |
2023-10-22/14:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 3:9 |
2023-10-22/14:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 0:7 |
2023-10-22/14:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 3:0 |
2023-10-25/19:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 9:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | Warta Pławno | 4:1 |
2023-10-15/15:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 2:1 |
2023-10-15/15:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 1:1 |
2023-10-15/15:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | LKS POGOŃ KAMYK | 3:5 |
2023-10-15/15:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | LKS PIAST LUBOJNA | 2:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 2:3 |
2023-10-08/11:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 2:1 |
2023-10-08/15:00 | Warta Pławno | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 3:3 |
2023-10-08/15:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 3:4 |
2023-10-08/16:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 3:3 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | Warta Pławno | 4:1 |
2023-09-30/15:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 1:3 |
2023-10-01/15:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 2:0 |
2023-10-01/15:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | LKS POGOŃ KAMYK | 1:6 |
2023-10-01/15:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | LKS PIAST LUBOJNA | 5:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | Warta Pławno | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 1:1 |
2023-09-23/16:00 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 3:2 |
2023-09-24/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 5:1 |
2023-09-24/11:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 1:1 |
2023-09-24/16:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 0:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | LKS POGOŃ KAMYK | 0:7 |
2023-09-16/16:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | Warta Pławno | 0:2 |
2023-09-16/16:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 1:0 |
2023-09-17/16:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | LKS PIAST LUBOJNA | 5:0 |
2023-09-17/16:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 3:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | Warta Pławno | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 1:3 |
2023-09-10/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 0:3 |
2023-09-10/11:00 | LKS POGOŃ KAMYK | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 2:0 |
2023-09-10/16:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | 3:3 |
2023-09-10/16:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 1:6 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | - | LKS PIAST LUBOJNA | 2:4 |
2023-09-02/16:00 | KS BIAŁA GWIAZDA KRASICE | - | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | 4:4 |
2023-09-02/17:00 | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | - | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | 2:2 |
2023-09-03/16:00 | UKS JURAJSKIE WILKI | - | Warta Pławno | 0:4 |
2023-09-03/16:00 | KS ISKRA MOKRZESZ | - | GKS UNIA II RĘDZINY | 3:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | Warta Pławno | - | KS SOKÓŁ WRĘCZYCA | 2:0 |
2023-08-27/11:00 | MLKS ZNICZ II KŁOBUCK | - | UKS JURAJSKIE WILKI | 6:1 |
2023-08-27/17:00 | MGLKS LISWARTA II KRZEPICE | - | KS ISKRA MOKRZESZ | 1:2 |
2023-08-27/17:00 | GKS UNIA II RĘDZINY | - | LKS ZJEDNOCZENI KALEJ SZARLEJKA | 4:1 |
2023-08-27/17:00 | LKS PIAST LUBOJNA | - | LKS POGOŃ KAMYK | 1:13 |