Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS LELOVIA | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 33:11 |
2 | MKS II TAURON MYSZKÓW | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 43:20 |
3 | GKS GROM POCZESNA | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 37:15 |
4 | KS KOTOWICE | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 28:14 |
5 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 24:29 |
6 | GKS JURA II NIEGOWA | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 21:28 |
7 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 22:21 |
8 | KS START SOBORZYCE | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 12:33 |
9 | GKS KOZIEGŁOWY | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 16:21 |
10 | KS ZŁOTY POTOK | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 12:35 |
11 | KS DĄBROWIANKA | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 19:40 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:30 | KS ZŁOTY POTOK | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | 3:1 |
2023-11-05/13:30 | KS START SOBORZYCE | - | PAUZJE | -:- |
2023-11-05/13:30 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | 1:7 |
2023-11-05/13:30 | GKS KOZIEGŁOWY | - | KS DĄBROWIANKA | 3:0 |
2023-11-05/13:30 | LKS LELOVIA | - | GKS GROM POCZESNA | 4:0 |
2023-11-05/13:30 | GKS JURA II NIEGOWA | - | KS KOTOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:30 | KS ZŁOTY POTOK | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | 3:1 |
2023-11-05/13:30 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | 1:7 |
2023-11-05/13:30 | GKS KOZIEGŁOWY | - | KS DĄBROWIANKA | 3:0 |
2023-11-05/13:30 | LKS LELOVIA | - | GKS GROM POCZESNA | 4:0 |
2023-11-05/13:30 | GKS JURA II NIEGOWA | - | KS KOTOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | 2:3 |
2023-10-28/16:00 | GKS GROM POCZESNA | - | KS START SOBORZYCE | 4:0 |
2023-10-29/14:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | GKS JURA II NIEGOWA | 2:0 |
2023-10-29/14:00 | KS KOTOWICE | - | LKS LELOVIA | 2:4 |
2023-10-29/14:00 | KS DĄBROWIANKA | - | KS ZŁOTY POTOK | 1:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/14:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | 0:1 |
2023-10-22/14:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | KS DĄBROWIANKA | 7:1 |
2023-10-22/14:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | GKS GROM POCZESNA | 2:3 |
2023-10-22/14:00 | KS START SOBORZYCE | - | KS KOTOWICE | 0:5 |
2023-10-22/14:00 | LKS LELOVIA | - | GKS JURA II NIEGOWA | 5:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/15:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | LKS LELOVIA | 4:1 |
2023-10-15/15:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | KS START SOBORZYCE | 2:2 |
2023-10-15/15:00 | KS KOTOWICE | - | GKS KOZIEGŁOWY | 2:0 |
2023-10-15/15:00 | GKS GROM POCZESNA | - | KS ZŁOTY POTOK | 8:0 |
2023-10-15/15:00 | KS DĄBROWIANKA | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | 2:6 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/15:00 | KS DĄBROWIANKA | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | 4:8 |
2023-10-08/15:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | GKS GROM POCZESNA | 0:5 |
2023-10-08/15:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | KS KOTOWICE | 0:4 |
2023-10-08/15:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | GKS JURA II NIEGOWA | 0:1 |
2023-10-08/15:00 | KS START SOBORZYCE | - | LKS LELOVIA | 0:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/14:00 | GKS GROM POCZESNA | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | 2:1 |
2023-10-01/15:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | KS START SOBORZYCE | 5:0 |
2023-10-01/15:00 | LKS LELOVIA | - | GKS KOZIEGŁOWY | 4:2 |
2023-10-01/15:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | KS ZŁOTY POTOK | 5:1 |
2023-10-01/15:00 | KS KOTOWICE | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | 3:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | KS START SOBORZYCE | 2:3 |
2023-09-24/16:00 | KS DĄBROWIANKA | - | GKS GROM POCZESNA | 3:1 |
2023-09-24/16:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | KS KOTOWICE | 2:1 |
2023-09-24/16:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | GKS JURA II NIEGOWA | 0:4 |
2023-09-24/16:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | LKS LELOVIA | 1:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/16:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | GKS KOZIEGŁOWY | 5:3 |
2023-09-17/16:00 | KS START SOBORZYCE | - | KS ZŁOTY POTOK | 2:0 |
2023-09-17/16:00 | LKS LELOVIA | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | 5:0 |
2023-09-17/16:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | 3:5 |
2023-09-17/16:00 | KS KOTOWICE | - | KS DĄBROWIANKA | 3:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/15:00 | KS DĄBROWIANKA | - | GKS JURA II NIEGOWA | 3:3 |
2023-09-09/16:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | LKS LELOVIA | 1:2 |
2023-09-10/11:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | GKS KOZIEGŁOWY | 0:3 |
2023-09-10/16:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | KS START SOBORZYCE | 6:1 |
2023-09-10/17:30 | GKS GROM POCZESNA | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | 4:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | KS START SOBORZYCE | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | 3:3 |
2023-09-03/16:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | KS ZŁOTY POTOK | 6:3 |
2023-09-03/16:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | 0:2 |
2023-09-03/16:00 | LKS LELOVIA | - | KS DĄBROWIANKA | 5:0 |
2023-09-03/16:00 | KS KOTOWICE | - | GKS GROM POCZESNA | 2:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | GKS GROM POCZESNA | - | GKS JURA II NIEGOWA | 8:0 |
2023-08-26/17:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | GKS KOZIEGŁOWY | 1:1 |
2023-08-27/17:00 | KS KOTOWICE | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | 4:2 |
2023-08-27/17:00 | KS DĄBROWIANKA | - | KS START SOBORZYCE | 4:1 |
2023-08-27/17:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | KS ZŁOTY POTOK | 4:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-27/17:00 | PAUZJE | - | LKS LELOVIA | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-03/16:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-10/16:00 | PAUZJE | - | KS KOTOWICE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/16:00 | GKS GROM POCZESNA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-24/16:00 | PAUZJE | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-01/15:00 | PAUZJE | - | KS DĄBROWIANKA | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/15:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/15:00 | PAUZJE | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-22/14:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-29/14:00 | PAUZJE | - | GKS KOZIEGŁOWY | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/13:30 | KS START SOBORZYCE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/17:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | -:- |
2024-04-07/17:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | KS KOTOWICE | -:- |
2024-04-07/17:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
2024-04-07/17:00 | KS START SOBORZYCE | - | KS DĄBROWIANKA | -:- |
2024-04-07/17:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/17:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | GKS KOZIEGŁOWY | -:- |
2024-04-13/17:00 | GKS GROM POCZESNA | - | KS KOTOWICE | -:- |
2024-04-14/17:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | -:- |
2024-04-14/17:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | KS START SOBORZYCE | -:- |
2024-04-14/17:00 | KS DĄBROWIANKA | - | LKS LELOVIA | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/17:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
2024-04-21/17:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | KS DĄBROWIANKA | -:- |
2024-04-21/17:00 | LKS LELOVIA | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | -:- |
2024-04-21/17:00 | KS START SOBORZYCE | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | -:- |
2024-04-21/17:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/17:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | -:- |
2024-04-28/17:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | KS START SOBORZYCE | -:- |
2024-04-28/17:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | LKS LELOVIA | -:- |
2024-04-28/17:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | GKS JURA II NIEGOWA | -:- |
2024-04-28/17:00 | KS DĄBROWIANKA | - | KS KOTOWICE | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | -:- |
2024-05-05/17:00 | GKS GROM POCZESNA | - | KS DĄBROWIANKA | -:- |
2024-05-05/17:00 | KS KOTOWICE | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | -:- |
2024-05-05/17:00 | LKS LELOVIA | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
2024-05-05/17:00 | KS START SOBORZYCE | - | GKS KOZIEGŁOWY | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-12/17:00 | KS START SOBORZYCE | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | -:- |
2024-05-12/17:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | LKS LELOVIA | -:- |
2024-05-12/17:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | GKS JURA II NIEGOWA | -:- |
2024-05-12/17:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | KS KOTOWICE | -:- |
2024-05-12/17:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | GKS GROM POCZESNA | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | -:- |
2024-05-19/17:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | KS DĄBROWIANKA | -:- |
2024-05-19/17:00 | KS KOTOWICE | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
2024-05-19/17:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | GKS KOZIEGŁOWY | -:- |
2024-05-19/17:00 | LKS LELOVIA | - | KS START SOBORZYCE | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | GKS KOZIEGŁOWY | - | KS KOTOWICE | -:- |
2024-05-26/17:00 | LKS LELOVIA | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | -:- |
2024-05-26/17:00 | KS START SOBORZYCE | - | GKS JURA II NIEGOWA | -:- |
2024-05-26/17:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
2024-05-26/17:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | KS DĄBROWIANKA | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | KS DĄBROWIANKA | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | -:- |
2024-06-02/17:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | -:- |
2024-06-02/17:00 | GKS GROM POCZESNA | - | GKS KOZIEGŁOWY | -:- |
2024-06-02/17:00 | KS KOTOWICE | - | KS START SOBORZYCE | -:- |
2024-06-02/17:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | LKS LELOVIA | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/17:00 | GKS JURA II NIEGOWA | - | MKS II TAURON MYSZKÓW | -:- |
2024-06-09/17:00 | LKS LELOVIA | - | KS KOTOWICE | -:- |
2024-06-09/17:00 | KS START SOBORZYCE | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
2024-06-09/17:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | KS DĄBROWIANKA | -:- |
2024-06-09/17:00 | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | - | GUKS ORŁY KUSIĘTA | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | MKS II TAURON MYSZKÓW | - | MLKS SPARTA II SZCZEKOCINY | -:- |
2024-06-16/17:00 | GUKS ORŁY KUSIĘTA | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
2024-06-16/17:00 | KS DĄBROWIANKA | - | GKS KOZIEGŁOWY | -:- |
2024-06-16/17:00 | GKS GROM POCZESNA | - | LKS LELOVIA | -:- |
2024-06-16/17:00 | KS KOTOWICE | - | GKS JURA II NIEGOWA | -:- |