Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS SŁAWKÓW | 24 | 69 | 23 | 0 | 1 | 148:24 |
2 | KS UNIA ZĄBKOWICE | 24 | 61 | 20 | 1 | 3 | 94:36 |
3 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 24 | 51 | 16 | 3 | 5 | 87:41 |
4 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 24 | 47 | 15 | 2 | 7 | 86:49 |
5 | KP WARTA II ZAWIERCIE | 24 | 33 | 10 | 3 | 11 | 59:68 |
6 | KS GÓRNIK II PIASKI | 24 | 33 | 10 | 3 | 11 | 69:49 |
7 | KP SARNÓW | 24 | 33 | 10 | 3 | 11 | 56:65 |
8 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 24 | 31 | 10 | 1 | 13 | 69:75 |
9 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 24 | 28 | 9 | 1 | 14 | 58:79 |
10 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 24 | 22 | 7 | 1 | 16 | 57:78 |
11 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 24 | 18 | 5 | 3 | 16 | 43:134 |
12 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 24 | 12 | 4 | 0 | 20 | 45:118 |
13 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | 24 | 19 | 6 | 1 | 17 | 39:94 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 2:1 |
2024-06-15/12:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 3:0 |
2024-06-15/15:30 | KP SARNÓW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 4:2 |
2024-06-15/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-16/11:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:1 |
2024-06-16/18:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 3:5 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 2:1 |
2024-06-15/12:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 3:0 |
2024-06-15/15:30 | KP SARNÓW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 4:2 |
2024-06-15/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-16/11:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:1 |
2024-06-16/18:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 3:5 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 2:7 |
2024-06-09/11:15 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 0:3 |
2024-06-09/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 8:3 |
2024-06-09/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 2:11 |
2024-06-09/17:00 | KP SARNÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:2 |
2024-06-09/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | UKS SŁAWKÓW | 2:3 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 8:1 |
2024-06-01/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | UKS SŁAWKÓW | 0:9 |
2024-06-02/11:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 0:4 |
2024-06-02/11:00 | KP SARNÓW | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-02/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 5:3 |
2024-06-02/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 5:3 |
2024-05-25/14:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 0:3 |
2024-05-25/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 4:1 |
2024-05-26/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 1:5 |
2024-05-26/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 4:5 |
2024-05-26/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KP SARNÓW | 3:2 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:30 | KP SARNÓW | - | UKS SŁAWKÓW | 0:6 |
2024-05-18/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 3:0 |
2024-05-18/17:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 10:2 |
2024-05-19/17:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 6:1 |
2024-05-19/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-19/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 2:6 |
2024-05-11/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 2:1 |
2024-05-12/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 2:5 |
2024-05-12/11:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KP SARNÓW | 0:1 |
2024-05-12/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 3:2 |
2024-05-12/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:3 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 6:1 |
2024-05-05/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 1:1 |
2024-05-05/13:30 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-05/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 1:1 |
2024-05-06/19:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | UKS SŁAWKÓW | 1:4 |
2024-06-05/18:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KP SARNÓW | 0:4 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/15:00 | KP SARNÓW | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 3:0 |
2024-04-28/10:45 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 6:2 |
2024-04-28/11:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:3 |
2024-04-28/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 0:7 |
2024-04-28/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 7:2 |
2024-04-28/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 2:6 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/13:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 7:1 |
2024-04-20/15:30 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 1:4 |
2024-04-21/11:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 3:1 |
2024-04-21/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 3:1 |
2024-04-21/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KP SARNÓW | 1:1 |
2024-04-21/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | UKS SŁAWKÓW | 0:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/15:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 2:3 |
2024-04-13/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 4:3 |
2024-04-14/11:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 2:2 |
2024-04-14/11:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 0:6 |
2024-04-14/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 0:4 |
2024-04-14/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 4:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/16:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:5 |
2024-04-06/16:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 5:0 |
2024-04-07/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 2:1 |
2024-04-07/12:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-07/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KP SARNÓW | 1:1 |
2024-04-07/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | UKS SŁAWKÓW | 1:5 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/13:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 2:7 |
2024-03-30/13:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:2 |
2024-03-30/13:00 | UKS SŁAWKÓW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 12:1 |
2024-03-30/14:15 | KP SARNÓW | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 3:6 |
2024-03-30/15:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 0:3 |
2024-03-30/15:30 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 6:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 4:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 4:0 |
2024-03-24/12:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 2:1 |
2024-03-24/15:30 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 5:1 |
2024-03-24/15:30 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KP SARNÓW | 3:0 |
2024-03-24/15:30 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | UKS SŁAWKÓW | 1:13 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/11:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | UKS SŁAWKÓW | 2:3 |
2023-11-18/13:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KP SARNÓW | 3:5 |
2023-11-18/13:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:2 |
2023-11-19/13:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 5:2 |
2023-11-19/13:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 1:4 |
2024-03-16/15:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 0:12 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/10:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 13:1 |
2023-11-11/11:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 2:2 |
2023-11-11/13:30 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KP SARNÓW | 1:4 |
2023-11-11/14:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 0:2 |
2023-11-11/14:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 7:1 |
2023-11-12/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 9:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:45 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | KP SARNÓW | 6:4 |
2023-11-04/14:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 5:0 |
2023-11-04/14:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 3:2 |
2023-11-05/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 3:0 |
2023-11-05/14:00 | UKS SŁAWKÓW | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 6:3 |
2023-11-05/14:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 1:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 0:1 |
2023-10-29/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 7:1 |
2023-10-29/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 7:1 |
2023-10-29/14:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:0 |
2023-10-29/14:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | UKS SŁAWKÓW | 0:7 |
2024-05-22/18:30 | KP SARNÓW | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 1:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 1:3 |
2023-10-21/15:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KP SARNÓW | 7:1 |
2023-10-22/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 2:2 |
2023-10-22/15:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 2:6 |
2023-10-22/15:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 2:2 |
2023-10-22/15:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 2:9 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 4:1 |
2023-10-14/15:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 1:0 |
2023-10-14/15:30 | KP SARNÓW | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 4:2 |
2023-10-15/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:3 |
2023-10-15/12:30 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | UKS SŁAWKÓW | 1:3 |
2023-10-15/15:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 4:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | KP SARNÓW | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 1:2 |
2023-10-07/15:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 4:2 |
2023-10-08/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 4:1 |
2023-10-08/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 0:2 |
2023-10-08/12:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 5:3 |
2023-10-08/15:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 0:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/14:15 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:4 |
2023-09-30/15:30 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 5:2 |
2023-09-30/15:30 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 2:0 |
2023-10-01/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 4:5 |
2023-10-01/12:30 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KP SARNÓW | 1:1 |
2023-10-01/15:30 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 9:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | KP SARNÓW | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:4 |
2023-09-23/16:00 | UKS SŁAWKÓW | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 7:0 |
2023-09-23/16:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 4:1 |
2023-09-24/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 5:1 |
2023-09-24/16:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 3:1 |
2023-09-24/16:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 2:6 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 2:2 |
2023-09-17/11:30 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 2:5 |
2023-09-17/16:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 6:0 |
2023-09-17/16:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 3:1 |
2023-09-17/16:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 1:4 |
2024-03-16/15:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | UKS SŁAWKÓW | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 16:1 |
2023-09-09/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 1:2 |
2023-09-10/13:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:0 |
2023-09-10/16:00 | KP SARNÓW | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 0:7 |
2023-09-10/16:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 2:3 |
2023-09-10/16:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 4:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/11:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 11:1 |
2023-09-02/16:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KP SARNÓW | 3:0 |
2023-09-03/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 4:0 |
2023-09-03/16:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 0:4 |
2023-09-03/16:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | UKS SŁAWKÓW | 0:6 |
2023-09-03/16:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 4:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 1:2 |
2023-08-26/14:00 | UKS SŁAWKÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 14:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 7:3 |
2023-08-27/13:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 3:1 |
2023-08-27/17:00 | KP SARNÓW | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 7:2 |
2023-08-27/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | 4:6 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-27/17:00 | PAUZJE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-03/16:00 | PAUZJE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-10/16:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/16:00 | PAUZJE | - | KP SARNÓW | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-24/16:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-01/15:30 | PAUZJE | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/15:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/15:00 | PAUZJE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN - drużyna wycofana, walkower | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-22/15:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-29/14:00 | PAUZJE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/14:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-12/13:30 | PAUZJE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-19/13:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | PAUZJE | -:- |