Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 22 | 55 | 18 | 1 | 3 | 76:20 |
2 | KS UNIA II KALETY | 22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 63:30 |
3 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 22 | 46 | 15 | 1 | 6 | 69:32 |
4 | LKS BŁĘKITNI HERBY | 22 | 37 | 12 | 1 | 9 | 63:54 |
5 | LKS DRAGON RUSINOWICE | 22 | 36 | 12 | 0 | 10 | 51:55 |
6 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 64:35 |
7 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 31:61 |
8 | LKS POKÓJ SADÓW | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 51:61 |
9 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 55:60 |
10 | LKS WIERZBIE | 22 | 17 | 4 | 5 | 13 | 38:67 |
11 | LKS UNIA LUBECKO | 22 | 13 | 3 | 4 | 15 | 25:67 |
12 | LKS ŻWIREX HADRA | 22 | 12 | 3 | 3 | 16 | 25:69 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/14:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS POKÓJ SADÓW | 5:3 |
2024-06-08/15:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 3:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 3:0 |
2024-06-08/17:30 | LKS UNIA LUBECKO | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 0:3 |
2024-06-09/15:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 4:2 |
2024-06-09/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS ŻWIREX HADRA | 3:3 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/14:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS POKÓJ SADÓW | 5:3 |
2024-06-08/15:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 3:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 3:0 |
2024-06-08/17:30 | LKS UNIA LUBECKO | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 0:3 |
2024-06-09/15:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 4:2 |
2024-06-09/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS ŻWIREX HADRA | 3:3 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/15:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | KS UNIA II KALETY | 6:1 |
2024-06-02/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 1:3 |
2024-06-02/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 5:2 |
2024-06-02/17:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS UNIA LUBECKO | 0:0 |
2024-06-02/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 5:1 |
2024-06-02/17:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS WIERZBIE | 5:3 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS ŻWIREX HADRA | 7:0 |
2024-05-26/17:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 6:1 |
2024-05-26/17:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 3:1 |
2024-05-26/17:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 0:1 |
2024-05-26/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS POKÓJ SADÓW | 3:7 |
2024-05-26/17:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 0:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | KS UNIA II KALETY | 2:3 |
2024-05-19/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS WIERZBIE | 3:1 |
2024-05-19/17:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 1:2 |
2024-05-19/17:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 1:0 |
2024-05-19/17:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS UNIA LUBECKO | 3:0 |
2024-05-19/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 3:4 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/16:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | KS UNIA II KALETY | 2:1 |
2024-05-11/17:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 0:8 |
2024-05-11/17:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 4:0 |
2024-05-12/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS POKÓJ SADÓW | 9:4 |
2024-05-12/17:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 0:2 |
2024-05-12/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 2:3 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/15:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 4:1 |
2024-05-05/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS UNIA LUBECKO | 6:1 |
2024-05-05/17:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 2:1 |
2024-05-05/17:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS ŻWIREX HADRA | 2:1 |
2024-05-05/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 1:5 |
2024-05-05/17:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS WIERZBIE | 1:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 0:7 |
2024-04-28/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 7:1 |
2024-04-28/15:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS POKÓJ SADÓW | 2:0 |
2024-04-28/17:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS WIERZBIE | 6:1 |
2024-04-28/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | KS UNIA II KALETY | 0:0 |
2024-04-28/17:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 0:2 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 3:0 |
2024-04-20/17:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 3:2 |
2024-04-21/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS ŻWIREX HADRA | 2:3 |
2024-04-21/17:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 3:4 |
2024-04-21/17:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS UNIA LUBECKO | 2:0 |
2024-05-30/17:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 2:5 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/16:30 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | KS UNIA II KALETY | 1:2 |
2024-04-13/17:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS WIERZBIE | 3:3 |
2024-04-13/17:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS ŻWIREX HADRA | 2:2 |
2024-04-14/17:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 0:3 |
2024-04-14/17:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 0:1 |
2024-04-14/17:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 0:4 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/17:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 5:0 |
2024-04-06/17:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 4:0 |
2024-04-07/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS POKÓJ SADÓW | 3:0 |
2024-04-07/17:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS ŻWIREX HADRA | 1:0 |
2024-04-07/17:00 | LKS WIERZBIE | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 3:3 |
2024-04-07/17:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS UNIA LUBECKO | 4:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-24/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 4:3 |
2024-03-24/15:30 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS UNIA LUBECKO | 1:2 |
2024-03-24/15:30 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS WIERZBIE | 1:5 |
2024-03-24/15:30 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | KS UNIA II KALETY | 2:4 |
2024-03-24/15:30 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 3:2 |
2024-05-01/15:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 7:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 2:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | KS UNIA II KALETY | 2:3 |
2023-10-22/12:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 3:0 |
2023-10-22/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS UNIA LUBECKO | 3:0 |
2023-10-22/13:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 1:4 |
2023-10-22/15:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS WIERZBIE | 3:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/15:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 2:1 |
2023-10-15/15:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS ŻWIREX HADRA | 3:1 |
2023-10-15/15:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 3:0 |
2023-10-15/15:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS POKÓJ SADÓW | 1:2 |
2023-10-15/15:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 2:1 |
2023-10-15/16:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 0:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS WIERZBIE | 7:0 |
2023-10-08/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | KS UNIA II KALETY | 0:7 |
2023-10-08/15:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 1:5 |
2023-10-08/15:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 3:2 |
2023-10-08/15:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS UNIA LUBECKO | 2:1 |
2023-10-29/12:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 2:1 |
2023-10-01/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 0:0 |
2023-10-01/15:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS ŻWIREX HADRA | 7:0 |
2023-10-01/15:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS POKÓJ SADÓW | 1:1 |
2023-10-01/15:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 1:5 |
2023-10-01/15:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 6:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS UNIA LUBECKO | 4:0 |
2023-09-24/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 2:3 |
2023-09-24/16:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 1:0 |
2023-09-24/16:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS WIERZBIE | 3:1 |
2023-09-24/16:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 2:2 |
2023-09-24/16:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS ŻWIREX HADRA | 4:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/12:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS POKÓJ SADÓW | 1:4 |
2023-09-17/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 4:1 |
2023-09-17/16:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 13:0 |
2023-09-17/16:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 1:3 |
2023-09-17/16:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 3:1 |
2023-09-17/16:00 | LKS WIERZBIE | - | KS UNIA II KALETY | 3:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/14:00 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS ŻWIREX HADRA | 5:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 2:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 4:4 |
2023-09-10/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 2:1 |
2023-09-10/16:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 3:2 |
2023-09-10/16:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS UNIA LUBECKO | 6:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/15:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS WIERZBIE | 5:1 |
2023-09-02/16:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | KS UNIA II KALETY | 2:3 |
2023-09-03/12:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 2:4 |
2023-09-03/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 6:0 |
2023-09-03/16:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS POKÓJ SADÓW | 1:0 |
2023-09-03/16:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 1:3 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/15:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 3:5 |
2023-08-26/16:30 | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | - | LKS POKÓJ SADÓW | 3:1 |
2023-08-26/17:00 | KS UNIA II KALETY | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 0:0 |
2023-08-27/12:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 1:4 |
2023-08-27/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 2:0 |
2023-08-27/17:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS UNIA LUBECKO | 1:5 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-20/12:00 | LKS ŻWIREX HADRA | - | KS UNIA II KALETY | 0:8 |
2023-08-20/12:00 | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | - | LKS WIERZBIE | 4:2 |
2023-08-20/17:00 | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 2:0 |
2023-08-20/17:00 | LKS PROMIEŃ II GLINICA | - | LKS BŁĘKITNI HERBY | 5:3 |
2023-08-20/17:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 3:4 |
2023-11-04/14:00 | LKS POKÓJ SADÓW | - | LKS DRAGON RUSINOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-13/14:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | KS TAJFUN HARBUŁTOWICE | 2:2 |
2023-08-13/14:00 | LKS WIERZBIE | - | LKS ŻWIREX HADRA | 1:0 |
2023-08-13/17:00 | KS UNIA II KALETY | - | LKS PROMIEŃ II GLINICA | 6:0 |
2023-10-29/14:00 | LKS UNIA LUBECKO | - | LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE | 1:1 |
2023-10-29/14:00 | LKS BŁĘKITNI HERBY | - | LKS POKÓJ SADÓW | 5:1 |
2023-10-29/14:00 | LKS DRAGON RUSINOWICE | - | LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN | 2:3 |