Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS BESTWINKA | 18 | 51 | 17 | 0 | 0 | 98:15 |
2 | LKS WILAMOWICZANKA | 18 | 46 | 15 | 1 | 2 | 103:20 |
3 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 18 | 34 | 11 | 1 | 6 | 55:49 |
4 | LKS BESKID GODZISZKA | 18 | 33 | 11 | 0 | 7 | 64:53 |
5 | LKS GROŃ BUJAKÓW | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 53:44 |
6 | KS SPÓJNIA LANDEK II | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 34:79 |
7 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 33:73 |
8 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 18 | 15 | 4 | 3 | 10 | 38:70 |
9 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 40:88 |
10 | KS ROTUZ BRONÓW II | 18 | 8 | 2 | 2 | 14 | 30:63 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 4:3 |
2024-06-08/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 7:4 |
2024-06-08/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS BESTWINKA | 1:7 |
2024-06-08/17:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS BESKID GODZISZKA | 5:0 |
2024-06-09/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 1:5 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 4:3 |
2024-06-08/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 7:4 |
2024-06-08/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS BESTWINKA | 1:7 |
2024-06-08/17:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS BESKID GODZISZKA | 5:0 |
2024-06-09/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 1:5 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 7:1 |
2024-06-01/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 1:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 3:3 |
2024-06-01/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 4:1 |
2024-06-02/17:00 | KS BESTWINKA | - | LKS WILAMOWICZANKA | 3:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/13:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 2:2 |
2024-05-25/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 2:6 |
2024-05-25/17:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 5:1 |
2024-05-25/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | KS BESTWINKA | 0:4 |
2024-05-26/18:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 1:1 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | KS BESTWINKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 15:0 |
2024-05-18/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS BESKID GODZISZKA | 2:3 |
2024-05-18/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | LKS WILAMOWICZANKA | 0:4 |
2024-05-18/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 1:4 |
2024-05-19/15:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 1:4 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 3:3 |
2024-05-11/17:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 8:0 |
2024-05-11/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | LKS BESKID GODZISZKA | 7:5 |
2024-05-12/17:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 0:2 |
2024-05-12/17:00 | KS BESTWINKA | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 9:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/18:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | KS BESTWINKA | 0:4 |
2024-05-04/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 5:2 |
2024-05-04/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | LKS BESKID GODZISZKA | 5:7 |
2024-05-04/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 2:1 |
2024-05-05/15:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS WILAMOWICZANKA | 2:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/15:30 | LKS WILAMOWICZANKA | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 6:2 |
2024-04-27/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 2:7 |
2024-04-27/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 6:2 |
2024-04-27/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 6:1 |
2024-04-28/17:00 | KS BESTWINKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 7:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS BESKID GODZISZKA | 3:2 |
2024-04-20/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS WILAMOWICZANKA | 2:2 |
2024-04-21/15:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | KS BESTWINKA | 0:5 |
2024-04-21/17:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 2:3 |
2024-05-07/18:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 1:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 0:1 |
2024-04-13/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 4:1 |
2024-04-14/11:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 4:3 |
2024-04-14/15:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS WILAMOWICZANKA | 2:7 |
2024-04-14/17:00 | KS BESTWINKA | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 5:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | KS BESTWINKA | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 3:1 |
2023-10-22/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 7:1 |
2023-10-22/14:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | LKS WILAMOWICZANKA | 1:7 |
2023-10-22/15:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 3:3 |
2023-10-22/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 6:2 |
2023-10-14/15:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 1:0 |
2023-10-15/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 1:2 |
2023-10-15/12:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | KS BESTWINKA | 1:3 |
2023-10-15/18:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS BESKID GODZISZKA | 0:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 6:0 |
2023-10-08/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 1:4 |
2023-10-08/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS WILAMOWICZANKA | 0:4 |
2023-10-08/15:00 | KS BESTWINKA | - | LKS BESKID GODZISZKA | 4:3 |
2023-10-08/16:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 1:7 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 10:1 |
2023-09-30/15:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 13:0 |
2023-09-30/15:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 3:2 |
2023-09-30/18:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | KS BESTWINKA | 1:4 |
2023-10-01/15:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 4:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 10:2 |
2023-09-24/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | LKS WILAMOWICZANKA | 0:10 |
2023-09-24/15:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 3:2 |
2023-09-24/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | KS BESTWINKA | 1:9 |
2023-09-24/16:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 0:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 7:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 1:2 |
2023-09-16/18:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 9:0 |
2023-09-17/14:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 3:2 |
2023-09-17/16:00 | KS BESTWINKA | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 6:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 4:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 8:2 |
2023-09-10/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS BESKID GODZISZKA | 1:4 |
2023-10-28/13:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS WILAMOWICZANKA | 0:6 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 1:4 |
2023-09-03/11:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 6:2 |
2023-09-03/15:00 | KS BESTWINKA | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 5:1 |
2023-09-03/15:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 6:1 |
2023-09-03/17:30 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 2:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-27/15:30 | LKS WILAMOWICZANKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 9:2 |
2023-08-27/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS BESKID GODZISZKA | 2:4 |
2023-08-27/17:30 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 2:4 |
2023-09-13/17:30 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | KS BESTWINKA | 2:5 |
2023-09-20/18:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 0:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-18/18:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | KS BESTWINKA | -:- |