Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 30 | 79 | 26 | 1 | 3 | 130:30 |
2 | KS SZCZERBICE | 30 | 76 | 24 | 4 | 2 | 118:26 |
3 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 30 | 69 | 23 | 0 | 7 | 102:52 |
4 | MKS CZERWIONKA | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 104:48 |
5 | KS INTER KROSTOSZOWICE | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 82:60 |
6 | KS 27 GOŁKOWICE | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 73:47 |
7 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 56:60 |
8 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 78:72 |
9 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 61:86 |
10 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 58:73 |
11 | SKF ROWIEŃ | 30 | 24 | 7 | 3 | 20 | 52:84 |
12 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 30 | 24 | 7 | 3 | 20 | 55:103 |
13 | LKS OLZA GODÓW | 30 | 24 | 7 | 3 | 20 | 64:102 |
14 | GKS DĄB GASZOWICE II | 30 | 23 | 7 | 2 | 21 | 53:108 |
15 | KS 25 KOKOSZYCE | 30 | 20 | 6 | 2 | 22 | 41:93 |
16 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 30 | 11 | 2 | 5 | 23 | 55:138 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/16:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 0:3 |
2024-06-15/16:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | MKS CZERWIONKA | 0:3 |
2024-06-15/17:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 3:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | KS 25 KOKOSZYCE | 3:0 |
2024-06-16/12:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 4:3 |
2024-06-16/12:30 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | SKF ROWIEŃ | 3:0 |
2024-06-16/17:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | LKS OLZA GODÓW | 3:0 |
2024-06-16/17:00 | KS SZCZERBICE | - | KS 27 GOŁKOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/16:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 0:3 |
2024-06-15/16:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | MKS CZERWIONKA | 0:3 |
2024-06-15/17:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 3:0 |
2024-06-15/17:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | KS 25 KOKOSZYCE | 3:0 |
2024-06-16/12:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 4:3 |
2024-06-16/12:30 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | SKF ROWIEŃ | 3:0 |
2024-06-16/17:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | LKS OLZA GODÓW | 3:0 |
2024-06-16/17:00 | KS SZCZERBICE | - | KS 27 GOŁKOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/15:00 | MKS CZERWIONKA | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 2:0 |
2024-06-08/16:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 3:1 |
2024-06-08/17:00 | SKF ROWIEŃ | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 0:2 |
2024-06-09/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 1:2 |
2024-06-09/17:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 2:2 |
2024-06-09/17:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 4:4 |
2024-06-09/17:00 | LKS OLZA GODÓW | - | KS SZCZERBICE | 0:4 |
2024-06-09/17:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 1:1 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | MKS CZERWIONKA | 3:1 |
2024-06-01/17:00 | SKF ROWIEŃ | - | KS 25 KOKOSZYCE | 4:1 |
2024-06-02/17:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 4:2 |
2024-06-02/17:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 10:1 |
2024-06-02/17:00 | KS SZCZERBICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 4:0 |
2024-06-02/17:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | LKS OLZA GODÓW | 2:1 |
2024-06-02/17:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | KS 27 GOŁKOWICE | 2:0 |
2024-06-02/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 6:3 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-30/15:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 4:0 |
2024-05-30/16:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 2:4 |
2024-05-30/17:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | SKF ROWIEŃ | 0:6 |
2024-05-30/17:00 | MKS CZERWIONKA | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 2:2 |
2024-05-30/17:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 1:3 |
2024-05-30/17:00 | LKS OLZA GODÓW | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 1:3 |
2024-05-30/17:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | KS SZCZERBICE | 0:2 |
2024-05-30/17:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 1:6 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | LKS OLZA GODÓW | 6:2 |
2024-05-25/17:00 | SKF ROWIEŃ | - | MKS CZERWIONKA | 0:5 |
2024-05-25/17:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 2:0 |
2024-05-26/17:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 2:3 |
2024-05-26/17:00 | KS SZCZERBICE | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 6:1 |
2024-05-26/17:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 10:1 |
2024-05-26/17:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 1:3 |
2024-05-26/17:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | KS 27 GOŁKOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | SKF ROWIEŃ | 1:2 |
2024-05-18/17:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 3:0 |
2024-05-18/17:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | KS SZCZERBICE | 1:0 |
2024-05-19/14:30 | LKS OLZA GODÓW | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 3:4 |
2024-05-19/17:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 1:10 |
2024-05-19/17:00 | MKS CZERWIONKA | - | KS 25 KOKOSZYCE | 4:2 |
2024-05-19/17:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 0:3 |
2024-05-19/17:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/16:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 1:3 |
2024-05-11/17:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 3:0 |
2024-05-11/17:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 6:2 |
2024-05-11/17:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | KS 27 GOŁKOWICE | 1:2 |
2024-05-12/17:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | KS SZCZERBICE | 1:1 |
2024-05-12/17:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 5:1 |
2024-05-12/17:00 | SKF ROWIEŃ | - | LKS OLZA GODÓW | 3:0 |
2024-05-12/17:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | MKS CZERWIONKA | 1:6 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/16:00 | MKS CZERWIONKA | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 3:1 |
2024-05-04/17:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 8:2 |
2024-05-05/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | SKF ROWIEŃ | 3:1 |
2024-05-05/17:00 | LKS OLZA GODÓW | - | KS 25 KOKOSZYCE | 3:0 |
2024-05-05/17:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 4:3 |
2024-05-05/17:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 3:0 |
2024-05-05/17:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 3:0 |
2024-05-05/17:00 | KS SZCZERBICE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | KS SZCZERBICE | 2:10 |
2024-05-01/15:30 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 1:0 |
2024-05-01/17:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 4:0 |
2024-05-01/17:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 0:1 |
2024-05-01/17:00 | SKF ROWIEŃ | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 5:0 |
2024-05-01/17:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 1:3 |
2024-05-01/17:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | LKS OLZA GODÓW | 1:8 |
2024-05-01/17:00 | MKS CZERWIONKA | - | KS 27 GOŁKOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/16:30 | KS 27 GOŁKOWICE | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 1:1 |
2024-04-27/16:30 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | KS 25 KOKOSZYCE | 1:2 |
2024-04-28/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 6:1 |
2024-04-28/16:30 | LKS OLZA GODÓW | - | MKS CZERWIONKA | 1:6 |
2024-04-28/16:30 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | SKF ROWIEŃ | 3:0 |
2024-04-28/16:30 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 7:0 |
2024-04-28/16:30 | KS SZCZERBICE | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 3:0 |
2024-04-28/16:30 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 1:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/16:30 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 7:0 |
2024-04-20/16:30 | SKF ROWIEŃ | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 0:4 |
2024-04-20/16:30 | KS 25 KOKOSZYCE | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 2:3 |
2024-04-20/16:30 | KS 27 GOŁKOWICE | - | LKS OLZA GODÓW | 4:2 |
2024-04-20/17:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 5:2 |
2024-04-21/16:30 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | KS SZCZERBICE | 0:4 |
2024-04-21/16:30 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 4:4 |
2024-04-21/16:30 | MKS CZERWIONKA | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 4:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KS 27 GOŁKOWICE | 3:2 |
2024-04-14/13:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 6:0 |
2024-04-14/16:00 | LKS OLZA GODÓW | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 0:2 |
2024-04-14/16:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | MKS CZERWIONKA | 0:2 |
2024-04-14/16:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | KS 25 KOKOSZYCE | 5:1 |
2024-04-14/16:00 | KS SZCZERBICE | - | SKF ROWIEŃ | 3:3 |
2024-04-14/16:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 2:0 |
2024-04-14/17:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 1:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/15:30 | MKS CZERWIONKA | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 4:4 |
2024-04-06/16:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 0:6 |
2024-04-06/16:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | KS SZCZERBICE | 0:2 |
2024-04-06/16:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 2:0 |
2024-04-07/12:30 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 2:1 |
2024-04-07/16:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | SKF ROWIEŃ | 1:0 |
2024-04-07/16:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 2:3 |
2024-04-07/16:00 | LKS OLZA GODÓW | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 2:5 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:30 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 6:4 |
2024-03-24/12:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 0:2 |
2024-03-24/15:30 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | LKS OLZA GODÓW | 3:1 |
2024-03-24/15:30 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | KS 27 GOŁKOWICE | 1:0 |
2024-03-24/15:30 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | MKS CZERWIONKA | 1:2 |
2024-03-24/15:30 | KS SZCZERBICE | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 10:1 |
2024-03-24/15:30 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS 25 KOKOSZYCE | 1:0 |
2024-03-24/15:30 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | SKF ROWIEŃ | 2:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:00 | SKF ROWIEŃ | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 0:3 |
2024-03-16/15:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 0:3 |
2024-03-16/15:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 3:2 |
2024-03-16/17:30 | MKS CZERWIONKA | - | KS SZCZERBICE | 2:3 |
2024-03-17/11:00 | LKS OLZA GODÓW | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 2:5 |
2024-03-17/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 3:2 |
2024-03-17/14:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 1:0 |
2024-03-17/15:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 3:3 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/13:00 | LKS OLZA GODÓW | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 2:7 |
2023-11-18/13:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | KS SZCZERBICE | 0:1 |
2023-11-18/13:00 | MKS CZERWIONKA | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 10:0 |
2023-11-18/13:00 | SKF ROWIEŃ | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 4:5 |
2023-11-18/14:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 0:1 |
2023-11-18/16:30 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 4:1 |
2023-11-19/11:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 1:6 |
2023-11-19/13:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 0:4 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 2:2 |
2023-11-11/13:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | MKS CZERWIONKA | 1:5 |
2023-11-12/11:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | KS 25 KOKOSZYCE | 4:0 |
2023-11-12/13:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | SKF ROWIEŃ | 4:2 |
2023-11-12/13:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS 27 GOŁKOWICE | 0:7 |
2023-11-12/13:00 | KS SZCZERBICE | - | LKS OLZA GODÓW | 4:2 |
2023-11-12/13:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 6:2 |
2023-11-12/13:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 6:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 3:1 |
2023-11-04/14:00 | MKS CZERWIONKA | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 4:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 6:1 |
2023-11-05/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KS SZCZERBICE | 3:2 |
2023-11-05/11:00 | LKS OLZA GODÓW | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 2:2 |
2023-11-05/14:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 6:0 |
2023-11-05/14:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 0:3 |
2023-11-05/14:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | SKF ROWIEŃ | 3:4 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | SKF ROWIEŃ | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 4:3 |
2023-10-28/14:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | KS 27 GOŁKOWICE | 1:1 |
2023-10-29/11:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | MKS CZERWIONKA | 1:4 |
2023-10-29/14:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | KS 25 KOKOSZYCE | 3:2 |
2023-10-29/14:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | LKS OLZA GODÓW | 3:1 |
2023-10-29/14:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 0:3 |
2023-10-29/14:00 | KS SZCZERBICE | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 1:1 |
2023-10-29/14:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 6:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 6:0 |
2023-10-21/15:00 | MKS CZERWIONKA | - | SKF ROWIEŃ | 4:0 |
2023-10-22/11:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 2:5 |
2023-10-22/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 4:2 |
2023-10-22/11:00 | LKS OLZA GODÓW | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 1:2 |
2023-10-22/15:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 7:1 |
2023-10-22/15:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | KS SZCZERBICE | 2:9 |
2023-10-22/15:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | KS 25 KOKOSZYCE | 2:4 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 2:4 |
2023-10-14/15:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | MKS CZERWIONKA | 2:1 |
2023-10-14/15:00 | SKF ROWIEŃ | - | KS 27 GOŁKOWICE | 0:3 |
2023-10-14/15:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 1:2 |
2023-10-15/11:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | LKS OLZA GODÓW | 1:5 |
2023-10-15/15:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 1:0 |
2023-10-15/15:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 3:2 |
2023-10-15/15:00 | KS SZCZERBICE | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 1:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | KS SZCZERBICE | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 1:0 |
2023-10-07/15:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 7:1 |
2023-10-07/15:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | KS 25 KOKOSZYCE | 2:0 |
2023-10-07/15:00 | MKS CZERWIONKA | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 1:1 |
2023-10-08/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 7:0 |
2023-10-08/11:00 | LKS OLZA GODÓW | - | SKF ROWIEŃ | 2:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 3:0 |
2023-10-08/15:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 5:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | LKS OLZA GODÓW | 4:5 |
2023-09-30/16:00 | SKF ROWIEŃ | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 2:7 |
2023-09-30/16:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 1:1 |
2023-10-01/11:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 7:3 |
2023-10-01/16:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | MKS CZERWIONKA | 3:4 |
2023-10-01/16:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | KS 27 GOŁKOWICE | 0:2 |
2023-10-01/16:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 1:5 |
2023-10-01/16:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS SZCZERBICE | 0:6 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 8:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS OLZA GODÓW | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 6:4 |
2023-09-23/16:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | MKS CZERWIONKA | 4:2 |
2023-09-24/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | KS 25 KOKOSZYCE | 5:0 |
2023-09-24/15:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 8:1 |
2023-09-24/16:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 4:4 |
2023-09-24/16:00 | KS SZCZERBICE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 2:0 |
2023-09-24/16:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | SKF ROWIEŃ | 7:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | KS 27 GOŁKOWICE | 1:2 |
2023-09-16/16:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 4:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | KS SZCZERBICE | 0:8 |
2023-09-17/11:00 | SKF ROWIEŃ | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 0:2 |
2023-09-17/11:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 0:6 |
2023-09-17/16:00 | MKS CZERWIONKA | - | LKS OLZA GODÓW | 6:3 |
2023-09-17/16:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 2:6 |
2023-09-17/16:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | MKS CZERWIONKA | 2:5 |
2023-09-09/16:00 | LKS OLZA GODÓW | - | KS 27 GOŁKOWICE | 2:2 |
2023-09-10/16:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 0:3 |
2023-09-10/16:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 7:2 |
2023-09-10/16:00 | KS SZCZERBICE | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 3:1 |
2023-09-10/16:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | SKF ROWIEŃ | 5:4 |
2023-09-10/16:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | KS 25 KOKOSZYCE | 1:1 |
2023-09-10/16:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 4:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/15:00 | SKF ROWIEŃ | - | KS SZCZERBICE | 1:2 |
2023-09-02/16:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | LKS OLZA GODÓW | 2:2 |
2023-09-02/16:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 2:3 |
2023-09-02/16:00 | MKS CZERWIONKA | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 6:2 |
2023-09-02/16:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 1:4 |
2023-09-02/16:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 0:2 |
2023-09-03/11:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 3:4 |
2023-09-03/16:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 1:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 1:3 |
2023-08-26/17:00 | SKF ROWIEŃ | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 0:2 |
2023-08-27/11:00 | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | - | LKS OLZA GODÓW | 7:0 |
2023-08-27/17:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | GKS DĄB GASZOWICE II | 1:0 |
2023-08-27/17:00 | KS SZCZERBICE | - | KS 25 KOKOSZYCE | 13:0 |
2023-08-27/17:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 5:0 |
2023-08-27/17:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | MKS CZERWIONKA | 2:2 |
2023-08-27/17:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | KS 27 GOŁKOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/17:00 | KS 27 GOŁKOWICE | - | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | 6:4 |
2023-08-19/17:00 | MKS CZERWIONKA | - | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | 0:3 |
2023-08-19/17:00 | KS 25 KOKOSZYCE | - | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | 3:5 |
2023-08-19/17:00 | SKF ROWIEŃ | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 2:2 |
2023-08-20/11:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | 0:1 |
2023-08-20/17:00 | KS INTER KROSTOSZOWICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 2:5 |
2023-08-20/17:00 | LKS OLZA GODÓW | - | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | 3:1 |
2023-08-20/17:00 | LKS UNIA KSIĄŻENICE | - | KS SZCZERBICE | 2:6 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-13/11:00 | GKS DĄB GASZOWICE II | - | KS INTER KROSTOSZOWICE | 3:4 |
2023-08-13/17:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | KS 25 KOKOSZYCE | 0:1 |
2023-08-13/17:00 | GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | - | LKS UNIA KSIĄŻENICE | 3:1 |
2023-08-13/17:00 | KS SZCZERBICE | - | MKS CZERWIONKA | 3:2 |
2023-08-13/17:00 | KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE | - | KS 27 GOŁKOWICE | 6:0 |
2023-08-13/17:00 | LKS DĄB DĘBIEŃSKO | - | LKS OLZA GODÓW | 5:2 |
2023-08-13/17:00 | KS SYGNAŁY GOTARTOWICE | - | TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA | 4:1 |
2023-08-30/17:00 | LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW | - | SKF ROWIEŃ | 2:2 |