Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 28 | 69 | 22 | 3 | 3 | 100:23 |
2 | LKS FRYDEK | 28 | 66 | 21 | 3 | 4 | 92:28 |
3 | MKS II LĘDZINY | 28 | 64 | 20 | 4 | 4 | 102:29 |
4 | KS CZARNI PIASEK | 28 | 61 | 19 | 4 | 5 | 90:41 |
5 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 28 | 56 | 18 | 2 | 8 | 100:28 |
6 | UKS WARSZOWICE | 28 | 54 | 16 | 6 | 6 | 78:51 |
7 | UKS CZAPLA W KRYRACH | 28 | 40 | 12 | 4 | 12 | 68:65 |
8 | KS BRZEŹCE | 28 | 37 | 11 | 4 | 13 | 61:73 |
9 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 28 | 33 | 10 | 3 | 15 | 46:58 |
10 | LKS II WISŁA WIELKA | 28 | 29 | 9 | 2 | 17 | 40:102 |
11 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 28 | 28 | 8 | 4 | 16 | 48:79 |
12 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 28 | 24 | 6 | 6 | 16 | 37:63 |
13 | LKS WISŁA MAŁA | 28 | 15 | 3 | 6 | 19 | 32:94 |
14 | LKS MIZERÓW | 28 | 10 | 3 | 1 | 24 | 29:139 |
15 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE | 28 | 18 | 6 | 0 | 22 | 25:75 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/15:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 3:0 |
2024-06-15/16:30 | LKS II WISŁA WIELKA | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 0:7 |
2024-06-16/00:00 | MKS II LĘDZINY | - | KS BRZEŹCE | 3:0 |
2024-06-16/12:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 3:0 |
2024-06-16/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-16/18:00 | LKS MIZERÓW | - | LKS WISŁA MAŁA | 3:3 |
2024-06-16/18:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS CZARNI PIASEK | 3:2 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/15:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 3:0 |
2024-06-15/16:30 | LKS II WISŁA WIELKA | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 0:7 |
2024-06-16/00:00 | MKS II LĘDZINY | - | KS BRZEŹCE | 3:0 |
2024-06-16/12:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 3:0 |
2024-06-16/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-16/18:00 | LKS MIZERÓW | - | LKS WISŁA MAŁA | 3:3 |
2024-06-16/18:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS CZARNI PIASEK | 3:2 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/16:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | LKS MIZERÓW | 3:1 |
2024-06-08/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | MKS II LĘDZINY | 3:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | UKS WARSZOWICE | 2:3 |
2024-06-08/17:00 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | LKS II WISŁA WIELKA | 0:1 |
2024-06-09/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 0:3 |
2024-06-09/16:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 0:8 |
2024-06-09/17:00 | LKS FRYDEK | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 3:0 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/16:00 | UKS WARSZOWICE | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 2:3 |
2024-06-01/17:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 3:0 |
2024-06-02/13:00 | LKS MIZERÓW | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 2:1 |
2024-06-02/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 1:3 |
2024-06-02/17:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-02/17:00 | MKS II LĘDZINY | - | LKS WISŁA MAŁA | 8:0 |
2024-06-02/17:00 | LKS FRYDEK | - | KS BRZEŹCE | 5:2 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/12:30 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | UKS WARSZOWICE | 4:1 |
2024-05-25/17:00 | KS BRZEŹCE | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 3:0 |
2024-05-25/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | LKS FRYDEK | 1:3 |
2024-05-25/17:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | MKS II LĘDZINY | 2:5 |
2024-05-26/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS II WISŁA WIELKA | 0:3 |
2024-05-26/16:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 4:1 |
2024-05-26/18:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | LKS MIZERÓW | 4:3 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 8:1 |
2024-05-18/16:00 | LKS MIZERÓW | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-18/17:00 | KS BRZEŹCE | - | KS CZARNI PIASEK | 2:6 |
2024-05-19/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 0:2 |
2024-05-19/17:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 0:10 |
2024-05-19/17:00 | MKS II LĘDZINY | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 2:0 |
2024-05-19/17:00 | LKS FRYDEK | - | LKS WISŁA MAŁA | 4:0 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | LKS II WISŁA WIELKA | 5:0 |
2024-05-11/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 2:1 |
2024-05-11/17:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | LKS FRYDEK | 2:0 |
2024-05-12/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | UKS WARSZOWICE | 0:3 |
2024-05-12/16:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | LKS MIZERÓW | 7:0 |
2024-05-12/17:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | KS BRZEŹCE | 1:2 |
2024-05-12/18:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | MKS II LĘDZINY | 0:2 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | LKS MIZERÓW | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 0:7 |
2024-05-04/15:00 | UKS WARSZOWICE | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 1:4 |
2024-05-04/17:00 | KS BRZEŹCE | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 0:3 |
2024-05-04/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | LKS WISŁA MAŁA | 6:0 |
2024-05-05/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | LKS II WISŁA WIELKA | 4:2 |
2024-05-05/17:00 | MKS II LĘDZINY | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-05/17:00 | LKS FRYDEK | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 2:2 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/00:00 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | LKS FRYDEK | 0:3 |
2024-05-01/16:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | MKS II LĘDZINY | 1:0 |
2024-05-01/17:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 1:3 |
2024-05-01/17:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | KS CZARNI PIASEK | 1:2 |
2024-05-01/17:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | UKS WARSZOWICE | 7:0 |
2024-05-01/17:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | LKS MIZERÓW | 4:1 |
2024-06-05/18:00 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | KS BRZEŹCE | 2:2 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | KS BRZEŹCE | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 4:2 |
2024-04-27/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 3:0 |
2024-04-28/17:00 | UKS WARSZOWICE | - | LKS II WISŁA WIELKA | 2:2 |
2024-04-28/17:00 | MKS II LĘDZINY | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 0:3 |
2024-04-28/17:00 | LKS FRYDEK | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-28/17:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 1:1 |
2024-05-29/18:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | LKS MIZERÓW | 5:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 6:1 |
2024-04-20/17:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | MKS II LĘDZINY | 2:6 |
2024-04-21/14:00 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | LKS WISŁA MAŁA | 4:1 |
2024-04-21/14:00 | LKS MIZERÓW | - | UKS WARSZOWICE | 0:9 |
2024-04-21/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS BRZEŹCE | 0:3 |
2024-04-21/16:00 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | KS CZARNI PIASEK | 0:1 |
2024-04-21/16:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | LKS FRYDEK | 0:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/17:00 | KS BRZEŹCE | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 0:4 |
2024-04-13/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-13/17:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 1:1 |
2024-04-14/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | UKS WARSZOWICE | 1:2 |
2024-04-14/17:00 | MKS II LĘDZINY | - | LKS MIZERÓW | 7:0 |
2024-04-14/17:00 | LKS FRYDEK | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2:1 |
2024-04-14/18:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | LKS WISŁA MAŁA | 7:2 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/12:30 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 2:2 |
2024-04-06/16:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | KS CZARNI PIASEK | 4:3 |
2024-04-06/17:00 | UKS WARSZOWICE | - | MKS II LĘDZINY | 4:4 |
2024-04-07/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS WISŁA MAŁA | 0:3 |
2024-04-07/17:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | KS BRZEŹCE | 1:1 |
2024-04-07/17:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | LKS FRYDEK | 0:2 |
2024-04-07/18:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 2:3 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-10/15:30 | LKS FRYDEK | - | LKS MIZERÓW | 13:0 |
2024-03-30/11:00 | KS BRZEŹCE | - | LKS II WISŁA WIELKA | 2:4 |
2024-03-30/13:00 | KS CZARNI PIASEK | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 3:0 |
2024-03-30/13:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-03-30/13:00 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 0:3 |
2024-03-30/16:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 0:0 |
2024-04-01/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | MKS II LĘDZINY | 0:3 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-24/14:00 | LKS MIZERÓW | - | KS BRZEŹCE | 1:3 |
2024-03-24/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 0:3 |
2024-03-24/15:30 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 2:0 |
2024-03-24/15:30 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | LKS WISŁA MAŁA | 11:0 |
2024-03-24/15:30 | LKS II WISŁA WIELKA | - | KS CZARNI PIASEK | 1:4 |
2024-03-24/15:30 | UKS WARSZOWICE | - | LKS FRYDEK | 2:2 |
2024-03-27/19:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 4:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:30 | KS BRZEŹCE | - | UKS WARSZOWICE | 0:3 |
2024-03-16/15:30 | KS CZARNI PIASEK | - | LKS MIZERÓW | 10:0 |
2024-03-16/15:30 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 1:4 |
2024-03-17/15:30 | LKS FRYDEK | - | MKS II LĘDZINY | 1:1 |
2024-03-17/15:30 | LKS WISŁA MAŁA | - | LKS II WISŁA WIELKA | 1:2 |
2024-03-17/15:30 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 0:2 |
2024-03-17/15:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/13:30 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2:3 |
2023-11-11/13:30 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | LKS II WISŁA WIELKA | 1:2 |
2023-11-11/13:30 | LKS WISŁA MAŁA | - | LKS MIZERÓW | 1:3 |
2023-11-11/13:30 | KS CZARNI PIASEK | - | UKS WARSZOWICE | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | KS BRZEŹCE | - | MKS II LĘDZINY | 3:6 |
2023-11-12/13:30 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 5:1 |
2023-11-12/16:00 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 1:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | LKS MIZERÓW | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 1:5 |
2023-11-04/14:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 0:3 |
2023-11-05/13:00 | UKS WARSZOWICE | - | LKS WISŁA MAŁA | 2:1 |
2023-11-05/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | LKS FRYDEK | 4:1 |
2023-11-05/14:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 5:0 |
2023-11-05/14:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 4:0 |
2024-03-10/15:30 | MKS II LĘDZINY | - | KS CZARNI PIASEK | 0:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | MKS II LĘDZINY | 0:4 |
2023-10-28/15:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | UKS WARSZOWICE | 3:3 |
2023-10-28/15:00 | KS BRZEŹCE | - | LKS FRYDEK | 2:1 |
2023-10-29/14:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 6:2 |
2023-10-29/14:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 1:0 |
2023-10-29/14:00 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | LKS MIZERÓW | 2:1 |
2023-10-29/18:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | LKS II WISŁA WIELKA | 1:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | UKS WARSZOWICE | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 2:2 |
2023-10-21/15:30 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | KS BRZEŹCE | 1:1 |
2023-10-21/15:30 | LKS MIZERÓW | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 0:1 |
2023-10-21/15:30 | LKS II WISŁA WIELKA | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 0:2 |
2023-10-22/15:30 | LKS FRYDEK | - | KS CZARNI PIASEK | 2:3 |
2023-10-22/15:30 | MKS II LĘDZINY | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 5:1 |
2023-10-22/15:30 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 2:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:30 | KS CZARNI PIASEK | - | KS BRZEŹCE | 4:3 |
2023-10-14/18:30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | UKS WARSZOWICE | 1:2 |
2023-10-15/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS MIZERÓW | 6:0 |
2023-10-15/15:30 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 6:0 |
2023-10-15/15:30 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | LKS II WISŁA WIELKA | 8:0 |
2023-10-15/15:30 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | MKS II LĘDZINY | 0:4 |
2023-10-15/15:30 | LKS WISŁA MAŁA | - | LKS FRYDEK | 0:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/16:00 | KS BRZEŹCE | - | LKS WISŁA MAŁA | 5:2 |
2023-10-07/16:00 | UKS WARSZOWICE | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 2:0 |
2023-10-07/16:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 4:3 |
2023-10-08/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | KS CZARNI PIASEK | 0:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS MIZERÓW | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 0:8 |
2023-10-08/16:00 | LKS FRYDEK | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 7:1 |
2023-10-08/16:00 | MKS II LĘDZINY | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 8:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 0:2 |
2023-09-30/16:00 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | LKS FRYDEK | 1:3 |
2023-09-30/16:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | KS BRZEŹCE | 5:0 |
2023-10-01/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | MKS II LĘDZINY | 0:5 |
2023-10-01/16:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | LKS MIZERÓW | 5:0 |
2023-10-01/16:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | UKS WARSZOWICE | 0:3 |
2023-10-01/16:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | KS CZARNI PIASEK | 0:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | KS CZARNI PIASEK | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 7:3 |
2023-09-23/16:00 | KS BRZEŹCE | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 4:2 |
2023-09-23/16:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2:1 |
2023-09-24/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | LKS WISŁA MAŁA | 0:0 |
2023-09-24/15:00 | LKS MIZERÓW | - | LKS II WISŁA WIELKA | 0:3 |
2023-09-24/16:00 | LKS FRYDEK | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 3:0 |
2023-09-24/16:00 | MKS II LĘDZINY | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 3:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | LKS MIZERÓW | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 1:3 |
2023-09-16/16:30 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | KS CZARNI PIASEK | 2:3 |
2023-09-16/16:30 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | LKS WISŁA MAŁA | 5:1 |
2023-09-17/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS FRYDEK | 0:2 |
2023-09-17/16:30 | LKS II WISŁA WIELKA | - | UKS WARSZOWICE | 1:5 |
2023-09-17/16:30 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | MKS II LĘDZINY | 0:2 |
2023-09-19/18:00 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | KS BRZEŹCE | 2:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | UKS WARSZOWICE | - | LKS MIZERÓW | 6:2 |
2023-09-09/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 4:4 |
2023-09-09/17:00 | KS BRZEŹCE | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2023-09-10/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 3:0 |
2023-09-10/17:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 1:3 |
2023-09-10/17:00 | LKS FRYDEK | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 2:1 |
2023-09-10/17:00 | MKS II LĘDZINY | - | LKS II WISŁA WIELKA | 8:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-06/17:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 3:1 |
2023-09-06/17:00 | LKS MIZERÓW | - | MKS II LĘDZINY | 0:6 |
2023-09-06/17:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | LKS FRYDEK | 0:1 |
2023-09-06/17:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | KS BRZEŹCE | 4:0 |
2023-09-06/17:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS CZARNI PIASEK | 1:3 |
2023-09-06/17:00 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 1:1 |
2023-09-06/18:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 1:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/17:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 2:4 |
2023-09-02/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 1:2 |
2023-09-02/17:00 | KS BRZEŹCE | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2:3 |
2023-09-03/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 3:0 |
2023-09-03/17:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 6:3 |
2023-09-03/17:00 | LKS FRYDEK | - | LKS II WISŁA WIELKA | 9:1 |
2023-09-03/17:00 | MKS II LĘDZINY | - | UKS WARSZOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/16:00 | LKS MIZERÓW | - | LKS FRYDEK | 1:6 |
2023-08-26/16:30 | MKS II LĘDZINY | - | KS NIEPOKORNI ORZESZE | 1:0 |
2023-08-26/17:00 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 4:0 |
2023-08-27/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 1:5 |
2023-08-27/16:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | LKS WISŁA MAŁA | 4:1 |
2023-08-27/17:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | KS BRZEŹCE | 2:5 |
2023-08-27/17:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | KS CZARNI PIASEK | 4:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/16:00 | AKS NADWIŚLAN GÓRA | - | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | 0:2 |
2023-08-19/17:00 | UKS CZAPLA W KRYRACH | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 0:2 |
2023-08-19/17:00 | KS CZARNI PIASEK | - | LKS II WISŁA WIELKA | 8:0 |
2023-08-19/17:00 | KS BRZEŹCE | - | LKS MIZERÓW | 6:3 |
2023-08-20/14:00 | KS NIEPOKORNI ORZESZE | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 3:0 |
2023-08-20/17:00 | LKS WISŁA MAŁA | - | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 0:5 |
2023-08-20/17:00 | LKS FRYDEK | - | UKS WARSZOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/16:00 | LKS MIZERÓW | - | KS CZARNI PIASEK | 3:5 |
2023-08-13/15:00 | OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 4:2 |
2023-08-13/16:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | AKS NADWIŚLAN GÓRA | 7:0 |
2023-08-13/17:00 | MKS II LĘDZINY | - | LKS FRYDEK | 3:4 |
2023-08-13/17:00 | LKS II WISŁA WIELKA | - | LKS WISŁA MAŁA | 2:3 |
2023-08-13/17:00 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | - | UKS CZAPLA W KRYRACH | 7:0 |
2023-08-15/16:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS BRZEŹCE | 3:1 |