Śląski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza trenerki i trenerów piłki nożnej do uczestnictwa w stacjonarnej konferencji szkoleniowej, która odbędzie się w dniu 03.04.2023 w Podokręgu Rybnik. 

poniedziałek, 27 marzec 2023 12:55

Rządowy program KLUB - edycja 2023

Ruszył Nabór Wniosków do tegorocznej edycji Rządowego Programu Klubu.

W najbliższy weekend w Gliwicach-Kozłowie odbędzie się dwumecz reprezentacji Polski Beach Soccera z Niemcami. Zapraszamy do kibicowania "biało-czerwonym". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

GKS Radziechowy-Wieprz po wygranej 2:0 z LKS-em Smrek Ślemień cieszył się ze zdobycia Poltent Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Żywiec Śląskiego Związku Piłki Nożnej. To siódme zwycięstwo w pucharowych rozgrywkach drużyny Gminnego Klubu Sportowego Radziechowy-Wieprz.

poniedziałek, 27 marzec 2023 10:33

Najlepsze w lidze i najlepsze w Final-Four

Futsalistki Rekordu Bielsko-Biała zostały Mistrzyniami Polski w Futsalu.

Dziesięć lat temu dotarła do nas smutna wiadomość, że Jerzy Wyrobek, po wylewie krwi do mózgu, przegrał swoją walkę o życie.

W przeddzień 10. rocznicy śmierci Jerzego Wyrobka młodzi zawodnicy z rocznika 2011 swoją grą w reprezentacjach Podokręgów Śląskiego Związku Piłki Nożnej uczcili pamięć znakomitego zawodnika i wybitnego trenera, a przede wszystkim wspaniałego człowieka.

piątek, 24 marzec 2023 21:53

Orlęta zasłużyły na wyrównanie

Mecz w ramach Elite League U20 Polska – Czechy na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu był wydarzeniem. Pierwsze międzynarodowe starcie na nowo oddanym obiekcie wywołało spore zainteresowanie kibiców, zarówno tych, którzy żyją piłką nożna na co dzień, jak i tych, którzy emocjonują się nią od święta.

Strona 1 z 516