Półfinał Pucharu Prezesa Śląskiego ZPN na sosnowieckim parkiecie

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID g0rp-f8I7KU

Drużyna MKS-u Iskra Pszczyna zwyciężyła w rozegranym w Wyrach półfinale Turnieju o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U13 i zagra w finale, który odbędzie się 4 lutego w Lublińcu. Radość z awansu drużyny trenera Szymona Furczyka była ogromna. 

sobota, 22 styczeń 2022 21:37

Triumf Rekordu w półfinale w Wyrach

Drużyna BTS-u Rekord Bielsko-Biała zwyciężyła w rozegranym w Wyrach półfinale Turnieju o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U12 i zapewniła sobie awans do finałowej potyczki, która odbędzie się 3 lutego w Lublińcu. Podopieczni trenera Mariusza Gąsiorka awansowali z kompletem zwycięstw i nie stracili gola. 

sobota, 22 styczeń 2022 19:23

Zupełnie inny scenariusz

W półfinałowej rywalizacji o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U12 na sosnowieckim parkiecie również najlepszy okazał się Górnik Zabrze, ale droga podopiecznych Łukasza Bagsika do finałowego turnieju w Lublińcu była zupełnie inna niż ich starszych o rok kolegów klubowych.

W rozegranym w sosnowieckiej hali turnieju półfinałowym Pucharu Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U13 najlepsza okazała się drużyna Górnika Zabrze.

piątek, 21 styczeń 2022 20:22

Z wizytą w Piekarach Śląskich

Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula odwiedził dziś Piekary Śląskie na zaproszenie Prezydent Sławy Umińskiej-Duraj.  Omawiano projekt międzynarodowego turnieju piłkarskiego dla młodzieży “Senegal Welcome to Piekary”.  Była też wizyta na nowej inwestycji na obiektach Czarnych Kozłowa Góra. 

Śląski Związek Piłki Nożnej w przedstawia listę zawodników rocznika 2009 U13 powołanych na konsultację w dniu 26.01.2022 (środa) w Chorzowie w godz. 14.30-16.00.

czwartek, 20 styczeń 2022 10:48

Reprezentacja Polski wraca na Stadion Śląski

29 marca 2022 roku reprezentacja Polski rozegra mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Rywalem naszych piłkarzy będzie Szwecja lub Czechy.  Wszystko zależy od tego, kto awansuje do finału baraży o udział w Mistrzostwach Świata w Katarze.

Strona 1 z 404