niedziela, 21 kwiecień 2024 19:46

Futsalistki Rekordu obroniły mistrzowski tytuł

Na tydzień przed zakończeniem rozgrywek w Ekstralidze Futsalu Kobiet w Bielsku-Białej odbyła się koronacja mistrzyń Polski! Zespół Rekordu zwycięstwem 5:3 z drużyną AZS AWF Warszawa przypieczętował obronę tytułu i po ostatnim gwizdku sędziów podopieczne Samuela Jani utonęły w „złotym konfetti”.

Do 22. kolejki w IV lidze cztery zespoły przystąpiły z mianem niepokonanych w tym roku. Po sobotnich meczach, w których niespodzianka goniła niespodziankę, już tylko jedna drużyna może się pochwalić tytułem „Rycerze wiosny”.

piątek, 19 kwiecień 2024 15:22

We wtorek mecze 1. rundy Poltent Pucharu Polski

We wtorek czekają nas kolejne emocje rozgrywek Poltent Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Na 23 kwietnia zaplanowano 4 mecze 1. rundy rozgrywek, których sponsorem tytularnym jest Firma Poltent

We wtorek 23 kwietnia  godz. 18:00 odbędą się warsztaty i konferencja Śląskiego Związku Piłki Nożnej i Polish Football Coaching Academy, które poprowadzi trener Paweł Kwiatkowski. Za udział w wydarzeniach przewidziane są punkty do utrzymania licencji trenerskich. Wydarzenie odbędzie się  w siedzibie Śląskiego ZPN, w Katowicach przy ulicy Francuskiej 32.

Po 6 kolejkach rozegranych w tym roku na boiskach IV ligi już tylko 4 drużyny mogą się pochwalić mianem niepokonanej.

Strona 1 z 612