Akcja Lato zaczyna się rozkręcać. Tym razem „Piłkarskie miasteczko” Śląskiego Związku Piłki Nożnej dotarło do Marklowic, gdzie Klub Sportowy Polonia obchodzi 100-lecie działalności.

sobota, 25 czerwiec 2022 11:19

Wybór należy do kibica

Wprawdzie zaczęły się już wakacje, a zespoły ze szczebla centralnego przygotowują się do nowego sezonu, ale to wcale nie znaczy, że boiska opustoszały. Kibice nadal mają w czym wybierać.

Finał Dni Talentów w Woli

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID Vdbti2DiOx0

Piłkarze, trenerzy, działacze i kibice Pogoni Imielin tym razem spotkali się nie na boisku, a w Miejskim Centrum Kultury, którego scena stała się areną obchodów jubileuszu 100-lecia klubu.

piątek, 24 czerwiec 2022 07:04

Łączy nas trening

Wraz z rozpoczęciem funkcjonowania „Zielonej Gwiazdki” w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, ruszyła także kolejna duża inicjatywa dedykowana trenerom, a pozwalająca każdemu zainteresowanemu procesem szkolenia dzieci i młodzieży pogłębić swoją wiedzę.

czwartek, 23 czerwiec 2022 17:07

Orzeł Biały stara się rozwijać skrzydła

Już dwa lata temu wszystko było zaplanowane z myślą o obchodach 100-lecia Klubu Sportowego Orzeł Biały Piekary Śląskie. Prezes Tadeusz Wieczorek opracował harmonogram uroczystości, gali, festynu, międzynarodowych rozgrywek i okolicznościowych wydawnictw o historii sportu w Brzezinach Śląskich, ale w 2020 roku pandemia storpedowała jubileusz. Świętowanie zostało więc przełożone na 2021 rok, ale wtedy w nocy z 3 na 4 czerwca wandal włamał się do ledwo co wyremontowanego budynku klubowego i zniszczył go doszczętnie.

środa, 22 czerwiec 2022 15:59

Połączenie piłki nożnej z futsalem

W Rudzie Śląskiej odbył się nietypowy turniej – zespoły w I dniu turnieju rywalizowały  hali w futsalu, a w drugim na boisku trawiastym. W rywalizacji uczestniczyły zespoły ze Śląska, Wielkopolski i Województwa Świętokrzyskiego.

Strona 1 z 453