Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:2 |
2 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:2 |
3 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:1 |
4 | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 |
5 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
6 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
7 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:2 |
8 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 |
9 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:4 |
10 | RKP SP ROW RYBNIK | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:5 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-10/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 4:2 |
2024-08-10/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:0 |
2024-08-10/16:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | 1:2 |
2024-08-11/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 2:5 |
2024-08-28/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-10/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | 4:2 |
2024-08-10/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:0 |
2024-08-10/16:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | 1:2 |
2024-08-11/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 2:5 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-28/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-14/13:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-08-28/17:00 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-09-11/17:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
2024-09-11/18:30 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
2024-10-17/12:15 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-17/12:30 | RKP SP ROW RYBNIK | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-08-18/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-08-18/11:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | -:- |
2024-08-18/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-09-11/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-21/17:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-08-21/17:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-08-21/17:30 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-08-21/17:30 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
2024-08-21/18:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-24/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | -:- |
2024-08-24/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-08-24/11:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
2024-08-24/12:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | -:- |
2024-08-25/18:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-08-31/10:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-08-31/10:00 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-08-31/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
2024-08-31/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-09-01/16:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-04/17:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | -:- |
2024-09-04/17:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-09-04/17:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
2024-09-04/17:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-09-04/17:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-07/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-09-07/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
2024-09-07/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
2024-09-08/10:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | -:- |
2024-09-08/16:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-14/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | -:- |
2024-09-14/10:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-09-14/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-09-14/10:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
2024-09-14/10:00 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-21/10:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-09-21/10:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-09-21/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-09-21/10:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
2024-09-23/17:00 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-09-28/10:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | -:- |
2024-09-28/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-09-28/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | -:- |
2024-09-28/11:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-09-29/11:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-10-05/10:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
2024-10-05/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-10-05/10:00 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-10-05/10:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
2024-10-05/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-10-12/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | -:- |
2024-10-12/10:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-10-12/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | -:- |
2024-10-12/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-10-12/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-10-19/10:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-10-19/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
2024-10-19/10:00 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
2024-10-19/10:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-10-19/16:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-10-26/10:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | -:- |
2024-10-26/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | -:- |
2024-10-26/10:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-10-26/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
2024-10-26/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-11-02/10:00 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-11-02/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
2024-11-02/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-11-02/10:00 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-11-02/16:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-11-09/10:00 | GÓRNIK ZABRZE S.A. | - | LUKAM 2010 SKOCZÓW | -:- |
2024-11-09/10:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-11-09/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
2024-11-09/10:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-11-09/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-11-16/16:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | -:- |
2024-11-17/13:30 | LUKAM 2010 SKOCZÓW | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | -:- |
2024-11-17/13:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | -:- |
2024-11-17/13:30 | RKP SP ROW RYBNIK | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-11-17/13:30 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | GÓRNIK ZABRZE S.A. | -:- |