I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KP GKS TYCHY S.A. 8 19 6 1 1 32:10
2 TS PODBESKIDZIE S.A. 7 19 6 1 0 30:8
3 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW 8 18 6 0 2 29:11
4 SMS TYCHY 7 15 5 0 2 25:9
5 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 7 13 4 1 2 23:13
6 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 6 13 4 1 1 25:22
7 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 8 12 4 0 4 28:25
8 KS ROW 1964 RYBNIK 8 9 3 0 5 28:28
9 UNIA RACIBÓRZ 6 9 3 0 3 14:15
10 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 8 9 3 0 5 24:27
11 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 5 7 2 1 2 20:18
12 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 8 7 2 1 5 13:33
13 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 7 6 2 0 5 16:23
14 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 7 3 1 0 6 12:39
15 KS MOSiR STAL ZABRZE 8 0 0 0 8 6:44
Kolejka nr 15
2022-09-27/16:30 KS MOSiR STAL ZABRZE - KS ROW 1964 RYBNIK 1:5
2022-11-12/10:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-11-12/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW -:-
2022-11-12/10:00 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA - PAUZJE -:-
2022-11-12/10:00 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - SMS TYCHY -:-
2022-11-12/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW -:-
2022-11-12/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO -:-
2022-11-13/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 15
2022-09-27/16:30 KS MOSiR STAL ZABRZE - KS ROW 1964 RYBNIK 1:5
Kolejka nr 8
2022-09-23/18:30 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 6:5
2022-09-24/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 3:2
2022-09-24/12:00 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW - SMS TYCHY 1:2
2022-09-24/14:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 6:4
2022-09-25/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 11:2
2022-09-25/13:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KP GKS TYCHY S.A. 2:3
2022-09-25/16:30 UNIA RACIBÓRZ - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:3
Kolejka nr 7
2022-09-17/10:00 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA - KS ROW 1964 RYBNIK 3:7
2022-09-17/13:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 2:1
2022-09-18/10:00 SMS TYCHY - KS MOSiR STAL ZABRZE 7:1
2022-09-18/10:00 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:3
2022-09-18/12:00 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 4:4
2022-09-18/13:30 KP GKS TYCHY S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 8:0
2022-09-18/14:00 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW - UNIA RACIBÓRZ 5:1
Kolejka nr 6
2022-09-14/17:00 UNIA RACIBÓRZ - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 6:1
2022-09-14/17:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 6:2
2022-09-14/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KP GKS TYCHY S.A. 0:2
2022-09-14/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 4:6
2022-09-14/17:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW 0:3
2022-09-14/17:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 5:2
Kolejka nr 5
2022-09-10/10:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - UNIA RACIBÓRZ 1:4
2022-09-10/10:00 SMS TYCHY - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 6:1
2022-09-10/12:00 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 3:1
2022-09-10/12:00 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:0
2022-09-10/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK 3:1
2022-09-10/14:00 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 8:1
2022-09-11/13:30 KP GKS TYCHY S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:1
Kolejka nr 4
2022-09-03/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 1:2
2022-09-03/11:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW 3:2
2022-09-03/12:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SMS TYCHY 2:1
2022-09-04/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 4:3
2022-09-04/15:00 UNIA RACIBÓRZ - BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2:1
2022-09-04/15:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KS MOSiR STAL ZABRZE 6:1
2022-09-07/17:00 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - KP GKS TYCHY S.A. 4:5
Kolejka nr 3
2022-08-31/10:00 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:11
2022-08-31/12:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 6:3
2022-08-31/13:30 KP GKS TYCHY S.A. - BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 7:0
2022-08-31/14:00 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2022-08-31/17:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO 0:3
2022-08-31/17:00 SMS TYCHY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:0
Kolejka nr 2
2022-08-27/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW 2:4
2022-08-27/11:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 8:5
2022-08-27/12:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS MOSiR STAL ZABRZE 9:2
2022-08-28/12:00 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 1:0
2022-08-28/16:00 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 3:1
2022-09-07/14:00 KS ROW 1964 RYBNIK - SMS TYCHY 2:6
2022-09-21/18:00 UNIA RACIBÓRZ - KP GKS TYCHY S.A. 0:4
Kolejka nr 1
2022-08-19/12:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. 3:2
2022-08-20/10:00 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK 9:1
2022-08-21/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS MOSiR STAL ZABRZE 7:0
2022-08-21/16:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:2
2022-08-24/11:00 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 0:5
2022-09-21/14:00 SMS TYCHY - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:2
Kolejka nr 1
2022-08-20/10:00 PAUZJE - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY -:-
2022-09-28/17:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - UNIA RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 2
2022-08-27/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2022-08-31/17:00 PAUZJE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-10-16/18:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - UNIA RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 4
2022-09-03/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2022-09-10/10:00 PAUZJE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 6
2022-09-14/17:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - PAUZJE -:-
2022-10-05/14:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - SMS TYCHY -:-
Kolejka nr 7
2022-09-17/10:00 PAUZJE - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 8
2022-09-24/10:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 9
2022-10-01/09:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-10-01/10:00 SMS TYCHY - UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-10-01/10:00 PAUZJE - KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW -:-
2022-10-01/10:00 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2022-10-01/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-10-01/13:00 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - KS MOSiR STAL ZABRZE -:-
2022-10-02/13:30 KP GKS TYCHY S.A. - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO -:-
2022-10-02/13:30 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 10
2022-10-05/12:00 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW - KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW -:-
2022-10-08/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2022-10-08/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY -:-
2022-10-08/10:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-10-08/10:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2022-10-08/10:00 SMS TYCHY - PAUZJE -:-
2022-10-08/14:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-10-09/10:00 UNIA RACIBÓRZ - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 11
2022-10-15/10:00 PAUZJE - UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-10-15/10:00 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - SMS TYCHY -:-
2022-10-15/10:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW -:-
2022-10-15/10:00 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO -:-
2022-10-15/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2022-10-15/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2022-10-16/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS MOSiR STAL ZABRZE -:-
2022-11-09/13:30 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 12
2022-10-22/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-10-22/10:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2022-10-22/10:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY -:-
2022-10-22/10:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-10-22/10:00 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2022-10-22/10:00 SMS TYCHY - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-10-22/10:00 PAUZJE - KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW -:-
2022-10-23/10:00 UNIA RACIBÓRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 13
2022-10-29/10:00 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-10-29/10:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - PAUZJE -:-
2022-10-29/10:00 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA - KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW -:-
2022-10-29/10:00 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - KS MOSiR STAL ZABRZE -:-
2022-10-29/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-10-29/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO -:-
2022-10-30/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2022-10-30/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - SMS TYCHY -:-
Kolejka nr 14
2022-11-05/10:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-11-05/10:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - TS PODBESKIDZIE S.A. -:-
2022-11-05/10:00 KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW - GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY -:-
2022-11-05/10:00 SMS TYCHY - BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-11-05/10:00 PAUZJE - KP GKS TYCHY S.A. -:-
2022-11-05/10:00 KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-11-05/11:00 UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2022-11-06/10:00 UNIA RACIBÓRZ - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 15
2022-11-12/10:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-11-12/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW -:-
2022-11-12/10:00 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA - PAUZJE -:-
2022-11-12/10:00 GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY - SMS TYCHY -:-
2022-11-12/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI I CHORZÓW -:-
2022-11-12/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO -:-
2022-11-13/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-