Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 18 | 52 | 17 | 1 | 0 | 118:15 |
2 | BKS SPARTA KATOWICE | 18 | 47 | 15 | 2 | 1 | 79:17 |
3 | KS SZCZERBICE | 19 | 42 | 13 | 3 | 3 | 72:27 |
4 | UKS SZOPIENICE | 19 | 41 | 13 | 2 | 4 | 73:42 |
5 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 19 | 37 | 12 | 1 | 6 | 59:31 |
6 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 48:30 |
7 | SMS II TYCHY | 19 | 28 | 9 | 1 | 9 | 42:32 |
8 | KS MOSiR STAL ZABRZE | 19 | 26 | 8 | 2 | 9 | 35:36 |
9 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 19 | 24 | 7 | 3 | 9 | 47:52 |
10 | GKS WAWEL WIREK | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 48:55 |
11 | SSR APN KNURÓW | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 30:45 |
12 | APN GP CZELADŹ | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 21:46 |
13 | KS SIÓDEMKA TYCHY | 19 | 13 | 4 | 1 | 14 | 26:60 |
14 | MKS CONCORDIA KNURÓW | 19 | 7 | 2 | 1 | 16 | 23:124 |
15 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 19 | 4 | 1 | 1 | 17 | 18:108 |
16 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany | 19 | 19 | 6 | 1 | 12 | 37:56 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-27/16:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | SMS II TYCHY | 2:0 |
2024-03-28/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 0:3 |
2024-03-28/16:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 3:1 |
2024-03-28/16:00 | UKS SZOPIENICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 8:1 |
2024-03-28/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | GKS WAWEL WIREK | 3:2 |
2024-03-28/16:00 | KS SZCZERBICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:1 |
2024-03-28/19:30 | SSR APN KNURÓW | - | APN GP CZELADŹ | -:- |
2024-04-03/15:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-16/00:00 | UKS SZOPIENICE | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/00:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 0:3 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/00:00 | KS SZCZERBICE | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/00:00 | GKS WAWEL WIREK | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | SMS II TYCHY | 0:3 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/00:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 0:3 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/00:00 | APN GP CZELADŹ | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-27/16:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | SMS II TYCHY | 2:0 |
2024-03-28/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 0:3 |
2024-03-28/16:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 3:1 |
2024-03-28/16:00 | UKS SZOPIENICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 8:1 |
2024-03-28/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | GKS WAWEL WIREK | 3:2 |
2024-03-28/16:00 | KS SZCZERBICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/00:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-03-23/09:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 2:1 |
2024-03-23/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | KS SZCZERBICE | 1:3 |
2024-03-23/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 0:12 |
2024-03-23/11:00 | APN GP CZELADŹ | - | UKS SZOPIENICE | 1:1 |
2024-03-23/14:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | SSR APN KNURÓW | 4:1 |
2024-03-23/15:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 1:0 |
2024-03-24/10:00 | SMS II TYCHY | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 2:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 0:3 |
2024-03-16/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
2024-03-16/11:00 | UKS SZOPIENICE | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 3:2 |
2024-03-16/12:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | APN GP CZELADŹ | 7:1 |
2024-03-16/14:00 | SSR APN KNURÓW | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 2:3 |
2024-03-16/18:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 6:1 |
2024-03-17/12:00 | KS SZCZERBICE | - | SMS II TYCHY | 5:0 |
2024-03-17/13:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 8:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/00:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | SSR APN KNURÓW | 0:3 |
2024-03-09/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | GKS WAWEL WIREK | 3:1 |
2024-03-09/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS SZCZERBICE | 1:3 |
2024-03-09/11:00 | APN GP CZELADŹ | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 2:1 |
2024-03-09/13:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:1 |
2024-03-09/13:30 | SMS II TYCHY | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:1 |
2024-03-10/10:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
2024-03-10/11:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | UKS SZOPIENICE | 1:3 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/08:00 | SSR APN KNURÓW | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 2:1 |
2023-11-18/10:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | UKS SZOPIENICE | 8:1 |
2023-11-18/10:00 | APN GP CZELADŹ | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:2 |
2023-11-18/12:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS SZCZERBICE | 0:6 |
2023-11-18/18:30 | SMS II TYCHY | - | GKS WAWEL WIREK | 3:2 |
2023-11-19/10:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 3:2 |
2023-11-19/12:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 9:1 |
2023-11-19/14:30 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/09:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 7:0 |
2023-11-11/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | SMS II TYCHY | 1:3 |
2023-11-11/17:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:2 |
2023-11-12/08:30 | UKS SZOPIENICE | - | SSR APN KNURÓW | 5:1 |
2023-11-12/09:00 | KS SZCZERBICE | - | APN GP CZELADŹ | 7:0 |
2023-11-12/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 1:2 |
2023-11-12/11:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 1:8 |
2023-11-12/17:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 6:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:0 |
2023-11-04/10:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | KS SZCZERBICE | 2:7 |
2023-11-04/10:00 | APN GP CZELADŹ | - | BKS SPARTA KATOWICE | 2:5 |
2023-11-04/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | GKS WAWEL WIREK | 3:8 |
2023-11-04/13:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 5:0 |
2023-11-04/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 6:0 |
2023-11-05/12:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | SMS II TYCHY | 0:3 |
2023-11-08/17:30 | SSR APN KNURÓW | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 0:6 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/09:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | UKS SZOPIENICE | 8:2 |
2023-10-28/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2023-10-28/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | APN GP CZELADŹ | 1:0 |
2023-10-28/10:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 4:0 |
2023-10-28/10:00 | KS SZCZERBICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 2:1 |
2023-10-28/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 0:10 |
2023-10-28/17:00 | SMS II TYCHY | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 5:0 |
2023-10-29/09:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | SSR APN KNURÓW | 2:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/09:00 | APN GP CZELADŹ | - | SMS II TYCHY | 0:0 |
2023-10-21/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | SSR APN KNURÓW | 1:4 |
2023-10-21/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
2023-10-21/10:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | GKS WAWEL WIREK | 3:3 |
2023-10-21/11:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | KS SZCZERBICE | 1:5 |
2023-10-21/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:9 |
2023-10-21/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 5:1 |
2023-10-21/16:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 7:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 3:1 |
2023-10-14/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 1:0 |
2023-10-14/10:00 | KS SZCZERBICE | - | SSR APN KNURÓW | 4:2 |
2023-10-14/11:00 | SMS II TYCHY | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 2:0 |
2023-10-14/12:30 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | UKS SZOPIENICE | 2:9 |
2023-10-14/15:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | APN GP CZELADŹ | 2:0 |
2023-10-14/16:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 6:1 |
2023-10-15/13:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 1:5 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | APN GP CZELADŹ | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 4:2 |
2023-10-07/11:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | GKS WAWEL WIREK | 1:6 |
2023-10-07/13:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | KS SZCZERBICE | 3:2 |
2023-10-07/18:00 | SSR APN KNURÓW | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:3 |
2023-10-08/12:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:3 |
2023-10-08/13:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | SMS II TYCHY | 3:0 |
2023-11-25/09:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 6:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/09:00 | KS SZCZERBICE | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 1:1 |
2023-09-30/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | APN GP CZELADŹ | 1:0 |
2023-09-30/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 1:6 |
2023-09-30/13:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | UKS SZOPIENICE | 3:0 |
2023-09-30/14:00 | SMS II TYCHY | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 6:1 |
2023-09-30/14:30 | GKS WAWEL WIREK | - | SSR APN KNURÓW | 5:2 |
2023-10-01/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 4:1 |
2023-10-11/16:30 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 2:4 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | BKS SPARTA KATOWICE | 6:2 |
2023-09-23/11:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:4 |
2023-09-23/11:30 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 0:4 |
2023-09-23/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | GKS WAWEL WIREK | 7:0 |
2023-09-24/09:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | KS SZCZERBICE | 0:6 |
2023-09-24/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 16:0 |
2023-09-24/11:00 | SSR APN KNURÓW | - | SMS II TYCHY | 3:2 |
2023-09-24/13:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | APN GP CZELADŹ | 6:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | APN GP CZELADŹ | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 2:4 |
2023-09-16/10:00 | KS SZCZERBICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 8:0 |
2023-09-16/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 1:3 |
2023-09-16/11:00 | SMS II TYCHY | - | UKS SZOPIENICE | 1:2 |
2023-09-16/12:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | SSR APN KNURÓW | 2:0 |
2023-09-16/13:30 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 1:2 |
2023-09-16/14:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 9:0 |
2023-09-17/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 0:7 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/10:00 | KS SZCZERBICE | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 1:1 |
2023-09-09/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | BKS SPARTA KATOWICE | 2:13 |
2023-09-09/11:00 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | APN GP CZELADŹ | 0:1 |
2023-09-09/14:00 | GKS WAWEL WIREK | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 6:2 |
2023-09-09/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:1 |
2023-09-09/19:30 | SSR APN KNURÓW | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 4:2 |
2023-09-10/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 6:0 |
2023-09-10/17:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | SMS II TYCHY | 6:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 1:3 |
2023-09-02/10:00 | APN GP CZELADŹ | - | SSR APN KNURÓW | 0:1 |
2023-09-02/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 7:1 |
2023-09-02/10:30 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 2:3 |
2023-09-02/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | UKS SZOPIENICE | 1:9 |
2023-09-03/10:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 2:3 |
2023-09-03/13:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS SZCZERBICE | 5:1 |
2023-09-27/17:00 | SMS II TYCHY | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 0:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-30/15:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | SMS II TYCHY | 0:9 |
2023-08-30/16:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 15:0 |
2023-08-30/17:30 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:4 |
2023-08-30/17:30 | KS SZCZERBICE | - | GKS WAWEL WIREK | 5:2 |
2023-08-30/17:30 | UKS SZOPIENICE | - | APN GP CZELADŹ | 1:1 |
2023-08-30/17:30 | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 0:0 |
2023-08-30/18:00 | SSR APN KNURÓW | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 0:0 |
2023-10-04/17:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 0:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 6:0 |
2023-08-26/12:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | 3:0 |
2023-08-27/13:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | SSR APN KNURÓW | 3:2 |
2023-08-27/18:30 | SMS II TYCHY | - | KS SZCZERBICE | 4:1 |
2023-08-28/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 8:1 |
2023-09-27/19:00 | APN GP CZELADŹ | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 1:3 |
2023-10-11/18:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | UKS SZOPIENICE | 3:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-17/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | 1:2 |
2023-08-18/15:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | SMS II TYCHY | 4:1 |
2023-08-19/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 2:2 |
2023-08-20/10:00 | KS SZCZERBICE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 4:2 |
2023-09-06/18:00 | UKS SZOPIENICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | 2:5 |
2023-09-06/19:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | APN GP CZELADŹ | 2:3 |
2023-09-20/18:00 | SSR APN KNURÓW | - | KS GKS II JASTRZĘBIE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 0:2 |
2023-11-25/11:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 8:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/17:00 | GKS WAWEL WIREK | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-28/19:30 | SSR APN KNURÓW | - | APN GP CZELADŹ | -:- |
2024-04-03/15:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | SMS II TYCHY | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-06/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | SSR APN KNURÓW | -:- |
2024-04-06/11:30 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | KS SZCZERBICE | -:- |
2024-04-06/13:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-04-06/13:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | -:- |
2024-04-06/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | GKS WAWEL WIREK | -:- |
2024-04-07/10:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | APN GP CZELADŹ | -:- |
2024-04-13/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | KS SZCZERBICE | -:- |
2024-04-13/11:00 | SSR APN KNURÓW | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-13/11:15 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | GKS WAWEL WIREK | -:- |
2024-04-13/12:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | -:- |
2024-04-13/13:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-04-13/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | SMS II TYCHY | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | -:- |
2024-04-20/10:00 | KS SZCZERBICE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | -:- |
2024-04-20/10:00 | SMS II TYCHY | - | SSR APN KNURÓW | -:- |
2024-04-20/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | -:- |
2024-04-20/11:30 | GKS WAWEL WIREK | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-04-20/14:30 | APN GP CZELADŹ | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | -:- |
2024-04-21/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/19:00 | APN GP CZELADŹ | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | -:- |
2024-04-27/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-27/10:00 | SSR APN KNURÓW | - | GKS WAWEL WIREK | -:- |
2024-04-27/10:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS SZCZERBICE | -:- |
2024-04-27/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-04-27/15:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | -:- |
2024-04-27/18:30 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | -:- |
2024-05-04/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-04/10:00 | KS SZCZERBICE | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-05-04/10:00 | SMS II TYCHY | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | -:- |
2024-05-04/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | -:- |
2024-05-04/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | APN GP CZELADŹ | -:- |
2024-05-04/16:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | SSR APN KNURÓW | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | -:- |
2024-05-11/10:00 | APN GP CZELADŹ | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-11/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | GKS WAWEL WIREK | -:- |
2024-05-11/10:00 | SSR APN KNURÓW | - | KS SZCZERBICE | -:- |
2024-05-11/10:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | -:- |
2024-05-11/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | -:- |
2024-05-12/11:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | SMS II TYCHY | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-18/10:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-05-18/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | -:- |
2024-05-18/10:00 | SMS II TYCHY | - | APN GP CZELADŹ | -:- |
2024-05-18/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | -:- |
2024-05-18/18:00 | SSR APN KNURÓW | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | -:- |
2024-05-19/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | -:- |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | -:- |
2024-05-25/10:00 | APN GP CZELADŹ | - | GKS WAWEL WIREK | -:- |
2024-05-25/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS SZCZERBICE | -:- |
2024-05-25/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | SMS II TYCHY | -:- |
2024-05-25/15:00 | UKS SZOPIENICE | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-25/18:00 | SSR APN KNURÓW | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | -:- |
2024-05-26/11:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-06-01/10:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | SSR APN KNURÓW | -:- |
2024-06-01/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | -:- |
2024-06-01/10:00 | KS SZCZERBICE | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | -:- |
2024-06-01/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | -:- |
2024-06-01/10:00 | SMS II TYCHY | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-06-02/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | APN GP CZELADŹ | -:- |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/10:00 | SMS II TYCHY | - | KS MOSiR STAL ZABRZE | -:- |
2024-06-08/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | GKS WAWEL WIREK | -:- |
2024-06-08/10:00 | APN GP CZELADŹ | - | KS SZCZERBICE | -:- |
2024-06-08/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | KS SIÓDEMKA TYCHY | -:- |
2024-06-08/10:00 | SSR APN KNURÓW | - | UKS SZOPIENICE | -:- |
2024-06-08/11:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-06-09/14:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/16:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-06-16/10:00 | KS MOSiR STAL ZABRZE | - | SSR APN KNURÓW | -:- |
2024-06-16/10:00 | GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-06-16/10:00 | KS SIÓDEMKA TYCHY | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | -:- |
2024-06-16/10:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | APN GP CZELADŹ | -:- |
2024-06-16/10:00 | KS SZCZERBICE | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | -:- |
2024-06-16/10:00 | GKS WAWEL WIREK | - | SMS II TYCHY | -:- |