Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 24 | 70 | 23 | 1 | 0 | 259:18 |
2 | KKS POLONIA TYCHY | 24 | 61 | 20 | 1 | 3 | 218:25 |
3 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 24 | 56 | 18 | 2 | 4 | 177:49 |
4 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 24 | 50 | 15 | 5 | 4 | 128:45 |
5 | UKKS KATOWICE | 24 | 41 | 13 | 2 | 9 | 105:42 |
6 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 24 | 39 | 12 | 3 | 9 | 106:42 |
7 | TS MITECH ŻYWIEC | 24 | 37 | 12 | 1 | 11 | 111:134 |
8 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 24 | 34 | 11 | 1 | 12 | 102:106 |
9 | KKS GÓRNIK ZABRZE | 24 | 25 | 8 | 1 | 15 | 56:113 |
10 | TS ROW RYBNIK | 24 | 24 | 8 | 0 | 16 | 67:101 |
11 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 24 | 14 | 4 | 2 | 18 | 46:187 |
12 | KKS WISŁA SKOCZÓW | 24 | 4 | 1 | 1 | 22 | 26:274 |
13 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 24 | 3 | 1 | 0 | 23 | 19:284 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/19:00 | TS ROW RYBNIK | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:5 |
2024-06-15/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:6 |
2024-06-15/18:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KKS POLONIA TYCHY | 4:2 |
2024-06-16/15:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 10:0 |
2024-06-16/16:30 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 4:2 |
2024-06-21/19:50 | UKKS KATOWICE | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 8:0 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/19:00 | TS ROW RYBNIK | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:5 |
2024-06-15/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:6 |
2024-06-15/18:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KKS POLONIA TYCHY | 4:2 |
2024-06-16/15:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 10:0 |
2024-06-16/16:30 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 4:2 |
2024-06-21/19:50 | UKKS KATOWICE | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 8:0 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:1 |
2024-06-08/13:30 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 11:0 |
2024-06-08/16:00 | KKS POLONIA TYCHY | - | UKKS KATOWICE | 3:2 |
2024-06-09/15:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:11 |
2024-06-09/17:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | TS ROW RYBNIK | 0:5 |
2024-06-09/17:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | TS MITECH ŻYWIEC | 1:5 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 6:2 |
2024-06-02/16:00 | TS ROW RYBNIK | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:10 |
2024-06-02/17:00 | UKKS KATOWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:5 |
2024-06-02/17:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:15 |
2024-06-03/18:15 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS POLONIA TYCHY | 1:1 |
2024-06-05/17:30 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 0:5 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | KKS POLONIA TYCHY | - | TS MITECH ŻYWIEC | 14:0 |
2024-05-26/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | TS ROW RYBNIK | 3:2 |
2024-05-26/16:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKKS KATOWICE | 5:1 |
2024-05-26/17:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 9:1 |
2024-05-26/17:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 2:1 |
2024-05-26/18:15 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 12:1 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/14:30 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:10 |
2024-05-18/16:30 | TS MITECH ŻYWIEC | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 2:2 |
2024-05-19/13:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:12 |
2024-05-19/16:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:1 |
2024-05-19/17:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 1:6 |
2024-06-18/18:00 | TS ROW RYBNIK | - | UKKS KATOWICE | 1:7 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-08/19:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS MITECH ŻYWIEC | 12:1 |
2024-05-11/16:00 | KKS POLONIA TYCHY | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 15:1 |
2024-05-12/12:30 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | TS ROW RYBNIK | 9:0 |
2024-05-12/14:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 18:0 |
2024-05-12/17:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 2:2 |
2024-06-12/18:00 | UKKS KATOWICE | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 6:1 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | UKKS KATOWICE | 4:7 |
2024-05-05/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:3 |
2024-05-05/13:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:17 |
2024-05-05/17:30 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 15:0 |
2024-05-08/18:00 | TS ROW RYBNIK | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:2 |
2024-05-08/18:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | KKS POLONIA TYCHY | 0:16 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/15:45 | KKS POLONIA TYCHY | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 11:1 |
2024-04-27/17:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | TS ROW RYBNIK | 1:3 |
2024-04-27/17:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 26:0 |
2024-04-28/14:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:8 |
2024-04-28/15:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 7:1 |
2024-04-28/17:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | TS MITECH ŻYWIEC | 7:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/13:30 | KKS POLONIA TYCHY | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 4:3 |
2024-04-21/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | TS MITECH ŻYWIEC | 6:2 |
2024-04-21/13:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | UKKS KATOWICE | 2:5 |
2024-04-21/17:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:19 |
2024-04-21/17:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:4 |
2024-04-24/18:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:6 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/17:00 | UKKS KATOWICE | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 12:0 |
2024-04-14/18:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 11:0 |
2024-04-17/17:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:8 |
2024-04-18/20:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | TS ROW RYBNIK | 2:0 |
2024-04-23/18:15 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:1 |
2024-05-29/18:00 | KKS POLONIA TYCHY | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 15:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/15:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | TS MITECH ŻYWIEC | 1:7 |
2024-04-07/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | UKKS KATOWICE | 0:3 |
2024-04-07/14:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS POLONIA TYCHY | 0:15 |
2024-04-07/15:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:7 |
2024-04-07/17:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:8 |
2024-04-07/17:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/17:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 6:1 |
2024-03-23/17:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 7:0 |
2024-03-24/11:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | TS MITECH ŻYWIEC | 0:9 |
2024-03-24/13:45 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 14:0 |
2024-03-24/14:00 | KKS POLONIA TYCHY | - | TS ROW RYBNIK | 10:1 |
2024-03-24/17:00 | UKKS KATOWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/11:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | UKKS KATOWICE | 1:9 |
2024-03-16/13:30 | KKS POLONIA TYCHY | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:2 |
2024-03-17/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:0 |
2024-03-17/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:20 |
2024-03-17/14:00 | TS ROW RYBNIK | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 14:2 |
2024-03-17/15:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | TS MITECH ŻYWIEC | 5:4 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/10:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | TS MITECH ŻYWIEC | 14:0 |
2023-11-11/11:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:8 |
2023-11-11/14:30 | KKS POLONIA TYCHY | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:2 |
2023-11-11/15:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | TS ROW RYBNIK | 2:0 |
2023-11-12/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKKS KATOWICE | 0:1 |
2024-03-10/15:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 4:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-03/16:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:1 |
2023-11-04/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 2:5 |
2023-11-04/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 9:5 |
2023-11-04/11:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 4:1 |
2023-11-05/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 2:0 |
2023-11-05/16:00 | UKKS KATOWICE | - | KKS POLONIA TYCHY | 0:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 23:1 |
2023-10-28/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 6:0 |
2023-10-28/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS ROW RYBNIK | 12:2 |
2023-10-28/17:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | UKKS KATOWICE | 2:2 |
2023-10-29/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | TS MITECH ŻYWIEC | 3:6 |
2023-10-29/16:00 | KKS POLONIA TYCHY | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:30 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KKS POLONIA TYCHY | 2:12 |
2023-10-21/11:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:17 |
2023-10-22/14:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 3:6 |
2023-10-22/14:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:6 |
2023-10-22/15:00 | TS ROW RYBNIK | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 4:0 |
2023-10-22/16:00 | UKKS KATOWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/11:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 9:3 |
2023-10-14/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 4:2 |
2023-10-14/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 8:2 |
2023-10-14/17:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | TS MITECH ŻYWIEC | 5:7 |
2023-10-15/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 10:0 |
2023-10-18/18:00 | UKKS KATOWICE | - | TS ROW RYBNIK | 3:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-05/16:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:12 |
2023-10-07/10:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:11 |
2023-10-08/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 3:8 |
2023-10-08/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 9:1 |
2023-10-08/14:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | KKS POLONIA TYCHY | 0:20 |
2023-10-08/14:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKKS KATOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:10 |
2023-09-30/13:30 | KKS POLONIA TYCHY | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 15:1 |
2023-10-01/11:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | TS ROW RYBNIK | 5:0 |
2023-10-01/12:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 17:0 |
2023-10-01/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 2:1 |
2023-10-01/16:00 | UKKS KATOWICE | - | TS MITECH ŻYWIEC | 10:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 6:2 |
2023-09-23/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | KKS POLONIA TYCHY | 1:13 |
2023-09-23/11:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:20 |
2023-09-23/12:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:1 |
2023-09-23/13:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:11 |
2023-09-27/17:00 | TS ROW RYBNIK | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 7:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | TS ROW RYBNIK | 9:3 |
2023-09-16/12:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 25:0 |
2023-09-16/19:15 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 8:0 |
2023-09-17/11:00 | KKS POLONIA TYCHY | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 6:1 |
2023-09-17/14:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 20:0 |
2023-09-17/16:00 | UKKS KATOWICE | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 1:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/09:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 4:4 |
2023-09-10/11:00 | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | - | UKKS KATOWICE | 0:24 |
2023-09-10/12:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:10 |
2023-09-10/12:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 2:10 |
2023-09-10/15:00 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | KKS POLONIA TYCHY | 1:20 |
2023-09-14/18:00 | TS ROW RYBNIK | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/09:45 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 12:4 |
2023-09-03/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 11:0 |
2023-09-03/16:00 | UKKS KATOWICE | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 0:1 |
2023-09-04/18:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 3:0 |
2023-09-14/16:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 22:2 |
2023-11-19/19:00 | KKS POLONIA TYCHY | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 8:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-30/17:30 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | UKKS KATOWICE | 4:2 |
2023-08-30/17:30 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:3 |
2023-08-31/17:30 | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:14 |
2023-09-13/17:30 | TS MITECH ŻYWIEC | - | DIAMOND ACADEMY ROGOŹNIK | 11:1 |
2023-09-20/17:00 | TS ROW RYBNIK | - | KKS POLONIA TYCHY | 0:5 |
2023-09-20/19:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:7 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 10:1 |
2023-08-26/14:15 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | KKS POLONIA TYCHY | 0:7 |
2023-08-27/13:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 10:3 |
2023-08-27/14:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | TS ROW RYBNIK | 0:11 |
2023-08-27/16:00 | UKKS KATOWICE | - | UKS AKADEMIA PIŁKARSKA SJZ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 2:1 |
2023-08-27/16:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 2:4 |