Komisje

Skład osobowy:

  • GÓRALCZYK Jacek - Przewodniczący
  • MYGA Zbigniew - Członek
  • RUDNOW Jan - Członek

Regulamin: Klubu Seniora Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Skład osobowy:

  • OŚLIZŁO Stanisław - Przewodniczący
  • BACZYŃSKI Leszek - Członek
  • FURTOK Jan - Członek

Regulamin:

Skład osobowy:

  • GÓRECKI Mirosław – Przewodniczący, obsada sędziów i obserwatorów
  • CHUDY Andrzej – Referent ds. szkolenia
  • GROBELNY Wiesław – Referent ds. finansów
  • KITA Artur – Referent ds. ewidencji
  • KLICA Jacek – Sekretarz i referent gospodarczy
  • KRUCZYŃSKI Daniel – Referent ds. organizacyjnych i obsady sędziów

Regulamin: Kolegium Sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej i Kolegium Sędziów Podokręgu

Skład osobowy:

  • DUDZIŃSKI Krzysztof - Przewodniczący
  • DEMKO Marek - Członek
  • JURASZEK Aleksander - Członek

Regulamin: Komisji ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Skład osobowy:

  • GAŁUSZKA Marek - Przewodniczący
  • MAZUR Lesław - Kierownik Referatu Rozgrywek
  • SMYREK Agnieszka - Członek

Regulamin: Regulamin Komisji ds. Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej i Komisji ds. Rozgrywek Podokręgów

Skład osobowy:

  • DUDEK Michał - Przewodniczący
  • DZIEDZIEJKO Jaromir - Członek
  • GÓRSKI Tomasz - Członek
  • RUDNIK Krzysztof - Członek
  • SZCZEPAŃCZYK Paweł - Członek

Regulamin: Komisji Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej i Komisji Dyscypliny Podokręgu

Skład osobowy:

  • GRZYWACZEWSKI Arkadiusz - Przewodniczący
  • BOCHENEK Krzysztof - Członek
  • CZOK Tomasz - Członek
  • HOMA Marek - Członek
  • MIŚ Piotr - Członek
  • LESZCZYŃSKI Andrzej - Członek
  • WAWRZYNEK Marcin - Członek

Regulamin: Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Skład osobowy:

  • DUSIK Jerzy - Przewodniczący
  • DUSIK Dorota - Członek
  • GRYGIERCZYK Maciej - Członek

Regulamin: Komisji Medialnej Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Skład osobowy:

  • WOJTANOWICZ Andrzej - Przewodniczący
  • BIZOŃ Tadeusz - Członek
  • CHAŁAT Ireneusz - Członek

Regulamin: Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Skład osobowy:

  • CIECHELSKI Henryk - Przewodniczący
  • BĄK HENRYK - Członek
  • NOWAK Kazimierz - Członek

Regulamin: Komisji Odznaczeń Śląskiego Związku Piłki Nożnej    i    Zasady przyznawania Honorowych Odznak i wyróżnień Śl. ZPN

Skład osobowy:

  • GOTZ Anna - Przewodnicząca
  • HAŁATEK Sebastian - Członek
  • KOLORZ Aleksandra - Członek
  • PLUSKOTA Agnieszka - Członek

Regulamin: Komisji Piłki Kobiecej Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Skład osobowy:

  • GRYCMANN Paweł - Przewodniczący
  • GALEJA Damian - Wiceprzewodniczący
  • WYROBA Andrzej - Wiceprzewodniczący
  • BĄK Henryk - sekretarz
  • KOWALSKI Janusz
  • SZŁAPA Andrzej
  • KLONEK Krzysztof
  • BUCHCIK Piotr (Podokręg Katowice)
  • WRONA Dariusz (Podokręg Sosnowiec)
  • MUSIAŁ Tomasz (Podokręg Częstochowa)
  • MLYNEK Szymon (Podokręg Lubliniec)
  • SZUMSKI Krzysztof (Podokręg Zabrze)
  • KASZYCA Paweł (Podokręg Rybnik)
  • MARCOW Andrzej (Podokręg Racibórz)
  • CIOK Dawid (Podokręg Skoczów)
  • SOŁTYSIK Sławomir (Podokręg Żywiec)
  • ZIĘBA Jarosław (Podokręg Tychy)

Regulamin: Komisji Szkolenia i Komisji Szkolenia Podokręgu Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Skład osobowy:

  • PTASIŃSKI Adam - Przewodniczący
  • GÓRSKI Michał - Członek
  • HELER Mariusz - Członek
  • JUZEK Grzegorz - Członek
  • RADKO Grzegorz  - Członek
  • RAJCA Cezary - Członek 
  • STRUMIŃSKI Paweł - Członek

Regulamin: Związkowej Komisji Odwoławczej Śląskiego Związku Piłki Nożnej