Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUCH CHORZÓW S.A. | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 43:8 |
2 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 41:14 |
3 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 34:26 |
4 | LKS POGOŃ IMIELIN | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 43:24 |
5 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 22:31 |
6 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 31:35 |
7 | MKS GÓRNIK WESOŁA | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 24:33 |
8 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 20:22 |
9 | UKS RUCH CHORZÓW | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 19:24 |
10 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 25:38 |
11 | GKS WAWEL II WIREK | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 9:56 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:30 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | GKS WAWEL II WIREK | 5:0 |
2023-11-11/13:30 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 4:1 |
2023-11-11/16:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | UKS RUCH CHORZÓW | 4:0 |
2023-11-12/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 4:2 |
2023-11-12/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 4:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:30 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | GKS WAWEL II WIREK | 5:0 |
2023-11-11/13:30 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 4:1 |
2023-11-11/16:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | UKS RUCH CHORZÓW | 4:0 |
2023-11-12/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 4:2 |
2023-11-12/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 4:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/16:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 1:4 |
2023-11-05/09:30 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 9:1 |
2023-11-05/10:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 1:2 |
2023-11-05/11:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 0:5 |
2023-11-05/11:00 | GKS WAWEL II WIREK | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 1:6 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:30 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 4:2 |
2023-10-29/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | GKS WAWEL II WIREK | 4:0 |
2023-10-29/11:15 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 7:2 |
2023-10-29/11:30 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 3:9 |
2023-10-29/13:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 4:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/09:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:4 |
2023-10-21/16:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 3:0 |
2023-10-22/10:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 1:6 |
2023-10-22/11:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 5:3 |
2023-10-22/11:30 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/09:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 4:0 |
2023-10-14/10:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | UKS RUCH CHORZÓW | 3:3 |
2023-10-15/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | GKS WAWEL II WIREK | 4:1 |
2023-10-15/12:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 3:3 |
2023-10-15/13:30 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 4:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/09:00 | GKS WAWEL II WIREK | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:14 |
2023-10-08/10:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 2:4 |
2023-10-08/10:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 2:0 |
2023-10-08/11:30 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 3:6 |
2023-10-08/15:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 3:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 3:3 |
2023-09-30/16:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 4:2 |
2023-10-01/10:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:5 |
2023-10-01/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | GKS WAWEL II WIREK | 6:1 |
2023-10-01/11:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 6:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 1:3 |
2023-09-24/09:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 3:0 |
2023-09-24/10:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 3:5 |
2023-09-24/11:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 5:2 |
2023-09-24/15:00 | GKS WAWEL II WIREK | - | UKS RUCH CHORZÓW | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 2:3 |
2023-09-16/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 2:3 |
2023-09-16/13:45 | GKS WAWEL II WIREK | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 3:5 |
2023-09-16/14:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 1:2 |
2023-09-16/14:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 1:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/10:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | 0:0 |
2023-09-09/13:45 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 4:1 |
2023-09-10/09:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 3:1 |
2023-09-10/10:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | GKS WAWEL II WIREK | 6:0 |
2023-09-10/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 2:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 6:3 |
2023-09-02/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA WYZWOLENIE CHORZÓW | 4:6 |
2023-09-02/16:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 3:4 |
2023-09-03/11:00 | GKS WAWEL II WIREK | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 0:5 |
2023-09-03/11:00 | KS LECHIA 06 MYSŁOWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:3 |