Śląska Akademia Piłkarska - ŚLAP 2012

Testy Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP

7/01/2024 11:03

Zawodnicy Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP zakończyli świąteczno-noworoczną przerwę i spotkali się na testach motorycznych w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. 


Trenerzy najpierw przyglądali się najstarszej grupie z rocznika 2010, później przyszedł czas na rocznik 2011, a na koniec rocznik 2012. 

- Chcieliśmy sprawdzić, jak chłopcy przepracowali czas świąteczno-noworoczny, na który dostali od nas rozpiski do indywidulanej pracy. Sprawdzaliśmy między innymi moc, technikę wykonania różnych ćwiczeń, szybkość i wytrzymałość. Już pierwsze obserwacje pokazują, że znaczna grupa zawodników poczyniła duży progres. - podsumował dzisiejsze testy trener Patryk Durnaś. 

W poniedziałek 3 zespoły ŚLAP wracają do treningów na boisku na Stadionie Śląskim. 

- Mnie przerwa minęła bardzo pracowicie, sporo trenowałem indywidualnie. Czuję się bardzo wypoczęty i ogólnie wszystko na duży plus. Testy mnie zupełnie nie stresują, bo sporo się do nich przygotowałem. Brakowało mi treningów bramkarskich i wspólnych zajęć z chłopakami. Mam nadzieję, że uda nam się wywalczyć awans do 1. ligi. - mówi Antoni Mika - zawodnik ŚLAP rocznika 2011. 

- Mnie także brakowało kontaktu z piłką i z kolegami. Testy myślę, że wypadły dobrze i wracamy do pracy. - podkreśla Aron Trzaskalik - zawodnik ŚLAP rocznika 2010.

Galeria zdjęć TUTAJ

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW POCHODZĄCYCH Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

       

Sponsor techniczny Śląskiej Akademii Piłkarskiej - ŚLAP

        przedstawiciel marki