Dzieci i Młodzież

Rozstrzygająca kolejka w grupie A Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

6/07/2018 10:56

W piątkowych przedpołudniowych meczach rozstrzygnęła się kolejność w grupie A turnieju piłkarskiego Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich U15 im. Kazimierza Deyny w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Wyniki po pierwszej połowie:

Na boisku RKS Grodziec: Mazowiecki ZPN - Dolnośląski ZPN 3:0 (2:0)

1:0 - Jakub Kisiel 19 min; 2:0 - Szymon Włodarczyk, 39 min; 3:0 - Hubert Derlatka, 68 min.

Żółte kartki: Igor Maruszak, Kacper Dachnowski (Dolnośląski ZPN).

Pierwsze miejsce w grupie i awans do finału z kompletem punktów wywalczyła reprezentacja Mazowieckiego ZPN, a Dolnośląski ZPN zagra o 3 miejsce.

Na boisku Sarmacji Będzin: Wielkopolski ZPN - Lubelski ZPN 2:1 (1:1)

1:0 - Igor Ławrynowicz, 13 min; 1:1 - Dawid Brzozowski, 17 min; 2:1 - Damian Kołtański, 66 min.

Trzecie miejsce w grupie z dorobkiem 3 punktów zajęła reprezentacja Wielkopolskiego ZPN, a na czwartej pozycji uplasowała się reprezentacja Lubelskiego ZPN - bez dorobku punktowego.