A oto terminarz spotkań:
Sobota
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
UKS Ruch Chorzów – MKS Zaborze,
Piast Gliwice – Skra Częstochowa (w Częstochowie),
11.00
Zina IV liga – Grupa I
Unia Dąbrowa Górnicza – Gwarek Ornontowice,
Warta Zawiercie – Śląsk Świętochłowice,
Zina IV liga – Grupa II
Rozwój Katowice – Unia Turza Śląska,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Podokręg Katowice)
Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Imielin,
Sparta Katowice – Orzeł Mokre,
12.00
Ekstraliga kobiet
Czarni Sosnowiec – Rolnik Biedrzychowice,
I liga kobiet
SWD Wodzisław Śląski – Sportowa Czwórka Radom,
Centralna Liga Juniorów U15
Raków Częstochowa – Miedź Legnica,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy – Rozwój Katowice,
12.30
Centralna Liga Juniorów U17
Ruch Chorzów – GKS Tychy,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS 1962 Jastrzębie – ROW 1964 Rybnik,
13.30
Zina IV liga – Grupa I
Unia Kosztowy – Drama Zbrosławice,
14.00
Zina IV liga – Grupa II
Drzewiarz Jasienica – Jedność 32 Przyszowice (w Bielsku-Białej),
14.00
Centralna Liga Juniorów U15
GKS GieKSa Katowice – Przelep Zielona Góra,
15.00
Ekstraliga kobiet
ROW Rybnik – GKS Katowice,
III liga
Pniówek Pawłowice – Ślęza Wrocław,
Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Bytom,
LKS Goczałkowice – Piast Żmigród,
ROW 1964 Rybnik – Polonia Nysa,
Górnik II Zabrze – MKS Kluczbork,
Zina IV liga – Grupa I
AKS Mikołów – JKS Szczakowianka,
Przemsza Siewierz – Polonia Łaziska Górne (w Myszkowie)
Sarmacja Będzin – Znicz Kłobuck,
Ruch Radzionków – Szombierki Bytom,
Zina IV liga – Grupa II
Spójnia Landek – Unia Książenice,
KS Decor Bełk – MRKS Czechowice-Dziedzice (w Dębieńsku),
Orzeł Łękawica – LKS Czaniec,
GKS Radziechowy-Wieprz – TS Podbeskidzie II,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa 1 (Bytom-Zabrze) – Mistrzowska
Orzeł Miedary – Odra Miasteczko Śląskie,
Przyszłość Ciochowice – Olimpia Boruszowice,
Silesia Miechowice – Piast II Gliwice,
ŁTS Łabędy – Burza Borowa Wieś,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Podokręg Katowice)
LGKS 38 Podlesianka – MKS Siemianowiczanka,
16.00
Fortuna I liga
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole,
Finał Pucharu Polski Podokręgu Racibórz
Unia Racibórz – LKS Krzyżanowice (w Nieboczowach)
17.00
III liga
Ruch Chorzów – Foto-Higiena Gać,
Statscore Futsal Ekstraklasa
Clearex Chorzów – P.A. Nova Gliwice,
Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
TS Podbeskidzie S.A. - GKS GieKSa Katowice,
Zagłębie Sosnowiec – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski,
Ruch Radzionków – Górnik Zabrze,
11.00
Zina IV liga – Grupa II
Iskra Pszczyna – Kuźnia Ustroń (w Ustroniu)
12.00
Zina IV liga – Grupa I
Raków II Częstochowa – RKS Grodziec,
Zina IV liga – Grupa II
GKS II Tychy – Odra Wodzisław Śląski,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
BTS Rekord – Stadion Śląski Chorzów,
13.30
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Podokręg Katowice)
Naprzód Lipiny – MK Górnik Katowice,
14.00
Centralna Liga Juniorów U17
Górnik Zabrze – Rozwój Katowice,
15.00
PKO Ekstraklasa
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Podokręg Katowice)
Wawel Wirek – GKS II Katowice,
Makroregionalna Liga Juniorów U19
Raków Częstochowa – Pomologia Prószków,
16.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Rekord SSA – AZS UW Wilanów,
II liga kobiet
Skra Częstochowa – UKS SMS III Łódź.