A oto piłkarski rozkład jazdy w naszym województwie:
Środa
15.00
eWinner II liga
Skra Częstochowa – Wigry Suwałki,
18.00
Ćwierćfinał Puchar Polski w Futsalu
Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała,
20.00
Ćwierćfinał Puchar Polski w Futsalu
Sośnica Gliwice – Piast Gliwice,
Czwartek
17.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Stadion Śląski Chorzów – TS Podbeskidzie S.A.
Piątek
18.00
PKO Ekstraklasa
Piast Gliwice – Cracovia,
Sobota
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Odra Centrum Wodzisław Śląski – MKS Zaborze,
10.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS GieKSa Katowice – GKS Tychy,
11.00
Zina IV liga – Grupa I
Szombierki Bytom – Polonia Łaziska Górne,
Centralna Liga Juniorów U17
Raków Częstochowa – Ruch Chorzów,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS 1962 Jastrzębie – Górnik Zabrze,
13.00
Ekstraliga kobiet
GKS Katowice – UKS SMS Łódź,
Statscore Futsal Ekstraklasa
AZS UŚ Katowice – Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice,
14.00
III liga kobiet
Jaskółki Chorzów – MUKS Kostrzyn nad Odrą,
14.30
Fortuna I liga
GKS 1962 Jastrzębie – Chrobry Głogów,
14.45
I liga kobiet
Rekord Bielsko-Biała – Pogoń Tczew,
15.00
III liga
Polonia Bytom – Miedź II Legnica,
15.30
Zina IV liga – Grupa I
Śląsk Świętochłowice – Sarmacja Będzin,
Znicz Kłobuck – MKS Myszków,
AKS Mikołów – Przemsza Siewierz,
RKS Grodziec – Warta Zawiercie,
Gwarek Ornontowice – Raków II Częstochowa,
JSP Szczakowianka – Unia Kosztowy,
Zina IV liga – Grupa II
LKS Czaniec – Jedność 32 Przyszowice,
Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
Unia Książenice – Rozwój Katowice,
GKS Radziechowy-Wieprz – Odra Wodzisław Śląski,
Decor Bełk – Iskra Pszczyna,
Orzeł Łękawica – Spójnia Landek,
Kuźnia Ustroń – Unia Turza Śląska,
17.00
Fortuna I liga
GKS Tychy – GKS Bełchatów,
Statscore Futsal Ekstraklasa
Clearex Chorzów – Słoneczny Stok Białystok,
P.A.Nova Gliwice – FC Toruń,
17.30
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze,
Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Ruch Radzionków – Zagłębie Sosnowiec,
11.00
III liga kobiet
KKS Zabrze – Warta Gorzów Wielkopolski,
11.30
Liga Makroregionalna U19
Ruch Chorzów S.A. - Stal Brzeg,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Rozwój Katowice – BTS Rekord,
12.00
Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa – UKS Ruch Chorzów,
13.00
Zina IV liga – Grupa II
GKS II Tychy – MRKS Czechowice-Dziedzice,
15.00
I liga futsalu
GKS Futsal Tychy – Stal Mielec,
16.00
I liga futsalu
Gwiazda Ruda Śląska – AZS AWF Wrocław,
16.30
Centralna Liga Juniorów U15
Rozwój Katowice – Zagłębie Lubin,
19.30
eWinner II liga
GKS Katowice – Górnik Polkowice,
20.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Piast Gliwice – Red Dragons Pniewy.