Piłkarski rozkład jazdy od piątku do niedzieli:
Piątek
17.00
III liga
ROW 1964 Rybnik – Miedź II Legnica,
18.00
PKO Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Szczecin,
20.30
PKO Ekstraklasa
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław,
Sobota
11.00
Zina IV liga – Grupa I
Unia Dąbrowa Górnicza – Przemsza Siewierz,
AKS Mikołów – Warta Zawiercie,
Zina IV liga – Grupa II
LKS Czaniec – TS Podbeskidzie II (w Bielsku-Białej, ul. Młyńska),
12.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Clearex Chorzów – Red Dragons Pniewy,
12.15
Ekstraliga kobiet
Czarni Sosnowiec – Medyk Konin,
13.00
Ekstraliga kobiet
GKS Katowice – Śląsk Wrocław,
Zina IV liga - Grupa I
Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa (w Katowicach-Szopienicach),
15.00
III liga
Rekord Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice,
Zina IV liga – Grupa II
Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica,
16.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
AZS UŚ Katowice – Red Devils Chojnice,
eWinner II liga
Skra Częstochowa – Hutnik Kraków,
III liga
Polonia Bytom – Polonia-Stal Świdnica,
17.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
P.A. Nova Gliwice – Rekord Bielsko-Biała,
Zina IV liga – Grupa I
Śląsk Demarko Świętochłowice – Szombierki Bytom,
JSP Szczakowianka – Sarmacja Będzin,
Gwarek Ornontowice – Ruch Radzionków,
RKS Grodziec – Polonia Łaziska Górne,
Zina IV liga – Grupa II
Kuźnia Ustroń – Orzeł Łękawica,
Odra Wodzisław Śląski – MRKS Czechowice-Dziedzice,
Jedność 32 Przyszowice – Rozwój Katowice,
Iskra Pszczyna – GKS Radziechowy-Wieprz (w Łące)
Unia Turza Śląska – GKS II Tychy,
Decor Bełk – Unia Książenice,
Zina Klasa Okręgowa - Grupa I - Mistrzowska
Burza Borowa Wieś - Odra Miasteczko Śląskie,
Silesia Miechowice - Przyszłość Ciochowice,
17.30
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa – Lech Poznań (w Bełchatowie),
18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Piast Gliwice – Futsal Team Brzeg,
Niedziela
12.40
Fortuna I liga
Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów,
14.00
I liga kobiet
Rekord Bielsko-Biała – Trójka Staszkówka/Jelna,
16.00
II liga kobiet
Skra Częstochowa – AP Kotwica Kołobrzeg,
17.00
Zina IV liga – Grupa I
Drama Zbrosławice – MKS Myszków.