Śląski ZPN

Damian Wróbel chce prowadzić Odrę do kolejnych zwycięstw

23/06/2021 10:20

Twarz najszczęśliwszego wśród wielu szczęśliwych wodzisławian, po barażowym rewanżu o awans do III ligi miał dyrektor Odry Damian Wróbel. Pół roku pracy zwieńczył... pierwszym krokiem w górę piłkarskiej hierarchii.


- Wielu mówiło, że w rywalizacji z Rakowem II nie mamy szans – przypomniał Damian Wróbel. - A jednak to my teraz jesteśmy szczęśliwi. Jako zarząd i sztab szkoleniowy wiedzieliśmy, że mamy mocną drużynę. Pokazaliśmy to w lidze, w której zdobyliśmy 79 punktów, a na koniec wygraliśmy obydwa baraże i nic więcej nie trzeba dodawać.

- Bardzo poważnie podeszliście do spotkań barażowych o czym świadczą między innymi zgrupowania przed pierwszym i drugim meczem.

- Wszyscy dali z siebie wszystko. Każdy robił to co do niego należało, żeby dopiąć każdy szczegół. To samo obowiązywało w drużynie. Dlatego nie chciałbym nikogo indywidualnie wyróżniać, nawet Marcina Wodeckiego. Jedni mają większe umiejętności, a inni mniejsze, ale grając na sto procent stworzyli zespół. Wszyscy pracowaliśmy na sukces klubu  i dlatego teraz wspólnie cieszymy się i świętujemy, dając sobie dwa dni na zabawę, po której siądziemy do rozmów i zobaczymy jak będzie wyglądał nasz skład na sezon 2021/2022.

- Czy planujecie duże zmiany w kadrze?

- Na pewno musimy się wzmocnić, żeby... dalej wygrywać. Taki jest nasz cel na każdy mecz. My jesteśmy Odra Wodzisław i na trzeciej lidze nie chcemy poprzestać, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że marsz w górę, która teraz wyrasta przed nami będzie jeszcze trudniejsze.

Zdjęcia z meczu można oglądać TUTAJ.