Śląski ZPN

Zapisy do VI Mistrzostw Śląska w siatkonodze

30/11/2021 20:02

Michał Puchała, mimo rosnących (dosłownie) obowiązków domowo-rodzinnych, jak co roku zaprasza piłkarzy preferujących technikę, do udziału w Mistrzostwach Śląska w Siatkonodze.


Zawody odbędą się 18 grudnia tradycyjnie w hali sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach-Zdroju, a termin zgłoszeń minie 3 grudnia. Jak zwykle pomysłodawca i organizator turnieju, rozgrywanego pod patronatem Wójta Goczałkowic-Zdroju i Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej, przyjmuje zapisy i udziela wszystkich szczegółowych informacji pod numerem telefonu 691-138-386.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się 29 grudnia 2012 roku, bo wtedy Michał Puchała zorganizował pierwszy goczałkowicki turniej siatkonogi, w którym zwycięzcami okazali się Marcin Molek i Damian Galeja. Od 2016 roku – piłkarska zabawa kończąca stary rok – zyskała już oficjalną rangę Mistrzostw Śląska. Z roku na rok rósł też jej prestiż o czym świadczą nazwiska zwycięzców: Mariusz Zganiacz i Robert Tkocz, Krzysztof Markowski i Sebastian Dudek, Krzysztof Kozik i Damian Fabisiak, czy Krzysztof Markowski i Marcin Lachowski, którzy triumfowali rok temu. Kto dołączy do nich 18 grudnia?

- Jeszcze nie wiem czy zagram z Sebastianem Dudkiem czy z Marcinem Lachowskim, ale będę chciał powalczyć w goczałkowickiej hali jak na obrońcę tytuły przystało – mówi Krzysztof Markowski. - Na razie, choć 18 grudnia to w moich planach dość odległy termin, nie mam w kalendarzu nic ważniejszego i mam nadzieję, że tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia spotkam się kolegami i rywalami, żeby w piłkarskiej atmosferze podsumować ten rok.