Śląski ZPN

Centralna Liga Juniorów U15 nie dla żywczan

22/06/2022 20:47

Po wyjazdowym sobotnim remisie 2:2 wywalczonym w pierwszym meczu barażowym z Odrą Opole drużyna Stali-Śrubiarnia Żywiec przystąpiła do rewanżu na swoim boisku z wiarą w to, że może wywalczyć historyczny awans do Centralnej Ligi Juniorów U15. Rywale okazali się jednak lepsi i wygrali 4:1.


- Ze smutkiem, ale szczerze musimy przyznać, że rywale byli od nas lepsi – mówi trener żywczan Tomasz Fijak. - Szybsi, bardziej dynamiczni i skuteczni. Już po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:3. Wprawdzie jeszcze na pierwszego gola straconego w 20. minucie Adam Ciućka zdołał odpowiedzieć bramką z 30. minuty, ale błyskawicznie straciliśmy drugiego gola po błędzie i trzeciego w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ten rezultat utrzymał się do 80 minuty, ale w doliczonym czasie gry straciliśmy jeszcze jedną bramkę i marzenia o tym, że najlepsze drużyny trampkarzy będą przyjeżdżać do Żywca na mecze z nami musimy odłożyć.

Stal-Śrubiarnia Żywiec – Odra Opole 1:4 (1:3)
Bramka dla Stali-Śrubiarni: Ciućka.  
STAL-ŚRUBIARNIA: Grygierek – Lejawa, Porębski, Skolik, Holbowski – Tabacarz, Wnętrzak, Loranc (70. Słowik), Ciućka, Marduas – Zajdler (50. Czadankiewicz). Trener Tomasz Fijak.