Deszczowy Turniej Rybek

26/08/2022 13:14

W Rybniku odbył się Turniej Rybek im. Franciszka Wrany. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała, impreza była bardzo udana. Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmową i zdjęciami.

W niedzielę 21 sierpnia w Rybniku została rozegrana kolejna edycja turnieju piłkarskiego RYBEK, w której wzięło udział około 150 uczestników. Drużyny podzielone były na dwie kategorie: rocznik 2011 dziewcząt i rocznik 2011 chłopców. W rywalizacji chłopców zwyciężyła kadra Podokręgu Rybnik. Na drugim miejscu uplasowali się młodzi piłkarze Fortecy Świerklany, a podium uzupełnili zawodnicy RKP ROW Rybnik. Dalsze lokaty zajęli kolejno reprezentanci Naprzodu 23 Rydułtowy, Polonii Niewiadom i Odry Wodzisław.
W rywalizacji dziewcząt oglądaliśmy kadry Podokręgów: Żywiec, Częstochowa, Katowice, Tychy, Zabrze, Racibórz oraz Rybnik.
Warto podkreślić, że impreza odbyła się dzięki wsparciu wielu firm m.in. Lasów Państwowych.