Śląski ZPN

Zapisy na VII Mistrzostwa Śląska w Siatkonodze

29/11/2022 07:55

Z roku na rok Mistrzostwa Śląska w Siatkonodze, organizowane pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Nożnej, przyciągają do Goczałkowic-Zdroju coraz lepszych piłkarzy.


Wystarczy, że przypomnimy nazwiska triumfatorów z 18 grudnia 2021 roku, kiedy to po zwycięstwo sięgnęli – mający za sobą 3 występy w reprezentacji Polski oraz 169 spotkań w ekstraklasie grający w III-ligowym Rekordzie Bielsko-Biała Tomasz Nowak, wraz z Jakubem Bierońskim – młodzieżowcem z 15 występami w ekstraklasie i reprezentantem Polski w kategoriach U19 i U20, będącym zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Kto zagra w tym roku? Tego jeszcze nie wiemy, bo organizator turnieju Michał Puchała, który już jedenasty raz zaprasza miłośników siatkonogi do hali „Goczuś”, właśnie ogłosił otwarcie list startowych.

Chętni do wzięcia udziału 17 grudnia w VII Mistrzostwach Śląska w Siatkonodze, pod patronatem Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej i Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój, bo taki oficjalny status od 2016 roku ma ten turniej, mogą się zgłosić telefonicznie – dzwoniąc na numer 691-138-386.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.