Awans do finału

1/10/2023 11:05

Reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej Oldbojek awansowała do finału turnieju Mistrzostw Polski Kobiet 35+.

Po trzech sobotnich spotkaniach, w których nasze panie zdobyły 7 punktów, także niedzielna – ostatnia potyczka w grupie – zakończyła się powodzeniem. Po czterech golach Darii Kasperskiej drużyna dowodzona przez Roberta Majewskiego pokonała rówieśniczki z Łódzkiego Związku Piłki Nożnej 4:1 (3:0), zapewniając sobie pierwsze miejsce w grupie i awans do finału, w którym spotka się z broniącą tytułu reprezentacją Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Rok temu reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej w pierwszej edycji zmagań zajęła czwarte miejsce (na 7 zespołów). W tym roku w Bełchatowie wykonała więc krok do przodu, bo już ma zapewniony medal, a o tym jakiego koloru – złoto czy srebro – przekonamy się po ostatnim meczu, który rozpocznie się o godzinie 12.50.

Śląski Związek Piłki Nożnej Kobiet 35+ - Łódzki Związek Piłki Nożnej 35+ 4:1 (3:0)
Bramki dla Śląskiego ZPN Daria Kasperska - 4.
ŚlZPN: Iwona Saternus – Daria Kasperska, Daria Marszałkowska, Paula Wachulec, Agnieszka Winczo, Patrycja Wiśniewska, Anna Wójcik. Trener Robert Majewski, kierownik drużyny Mateusz Wojtal.