czwartek, 22 luty 2024 07:51

Wybór należy do kibica

Tym razem weekend kibica w naszym regionie zaczyna się w czwartek i potrwa do soboty.

9 marca 2024 roku w Gliwicach w Marco Football Center odbędzie się Turniej piłkarski Strefa Młodych Mistrzyń z udziałem zawodniczek z roczników 2011-2013. Poniżej prezentujemy listę drużyn, które wystąpią w imprezie. 

Wójt Gminy Gaszowice - Paweł Bugdol, to wielki sympatyk piłki nożnej. Od lat z racji pełnionej funkcji wspiera inicjatywy związane z lokalną piłką i sportem, a także poświęca im wiele energii w prywatnym czasie. Zresztą przeczytajcie sami w poniższym wywiadzie.

Turniej finałowy KSSE MLF Śląskiego ZPN U12 dziewcząt

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID msoElrm1yBU

Młodzieżowa Liga Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej rozgrywana pod patronatem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w kategorii U12 dziewcząt dotarła do mety.

niedziela, 18 luty 2024 20:03

54 gole na radlińskim parkiecie

Na rozegranym w hali radlińskiego MOSiR-u turnieju finałowym Młodzieżowej Ligi Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej pod patronatem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie można się było nudzić.

W związku z licznymi zapytaniami Trenerek i Trenerów kursami trenerskimi organizowanymi przez Śląski Związek Piłki Nożnej, podpowiadamy, gdzie znajdą Państwo najważniejsze o nich informacje. 

Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula spotkał się w Bielsku-Białej z przedstawicielami klubów Podokręgu Bielsko-Biała. Nie brakowało ciekawych rozmów o planach na najbliższe miesiące, czy podsumowań sukcesów i ważnych wydarzeń z 2023 roku. 

Spotkanie Prezesa Henryka Kuli z działaczami klubów z Podokręgu Bielsko-Biała

Strona 1 z 597