Runda 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-04/16:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | GÓRNIK II ZABRZE | 0:5 |
Runda 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-20/16:45 | KS SOŚNICA GLIWICE | - | GÓRNIK II ZABRZE | 0:2 |
2023-09-20/16:45 | LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 0:3 |
Runda 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-05/17:00 | KS START SIERAKOWICE | - | GÓRNIK II ZABRZE | 1:10 |
2023-09-05/17:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 2:3 |
2023-09-06/17:00 | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 1:6 |
2023-09-06/17:00 | LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE | - | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | 3:0 |
Runda 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-29/11:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | GÓRNIK II ZABRZE | 0:2 |
2023-08-30/17:00 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS GWIAZDA CHUDÓW | 4:1 |
2023-08-30/17:00 | MKS CONCORDIA KNURÓW | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 1:4 |
2023-08-30/17:00 | KS BURZA II BOROWA WIEŚ | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 2:10 |
2023-08-30/17:00 | LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE | - | KS PIAST PAWŁÓW | 8:1 |
2023-08-30/17:30 | KS 94 RACHOWICE | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 1:4 |
2023-08-30/17:30 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | KS START SIERAKOWICE | 1:3 |
2023-08-30/20:15 | AP TEAM GLIWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 0:12 |
Runda 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-04/18:00 | LKS TĘCZA WIELOWIEŚ | - | ŁTS ŁABĘDY | 3:6 |
2023-08-05/00:00 | LKS NAPRZÓD ŚWIBIE | - | KS MOSiR SPARTA ZABRZE | 0:3 |
2023-08-05/10:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | GKS PIAST II GLIWICE | 3:0 |
2023-08-05/11:00 | LKS WILKI WILCZA | - | MKS CONCORDIA KNURÓW | 0:3 |
2023-08-05/12:15 | LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 1:4 |
2023-08-05/15:00 | LKS TEMPO PANIÓWKI | - | KS SOŚNICA GLIWICE | 0:1 |
2023-08-05/15:00 | LKS GWIAZDA CHUDÓW | - | GKS GWAREK II ORNONTOWICE | 1:1 |
2023-08-05/15:30 | LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 3:3 |
2023-08-08/18:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS START SIERAKOWICE | 2:3 |
2023-08-12/17:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE | 0:3 |
2023-08-12/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | KS PIAST PAWŁÓW | 0:4 |
2023-08-12/17:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | AP TEAM GLIWICE | 3:3 |
2023-08-13/11:00 | GRZYBOWICKI KS ZABRZE | - | KS BURZA II BOROWA WIEŚ | 1:3 |
2023-08-15/16:30 | MKS ZABORZE | - | GÓRNIK II ZABRZE | 0:5 |
2023-08-16/17:30 | KS 94 RACHOWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:1 |
2023-08-23/17:30 | LKS MŁODOŚĆ RUDNO | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 3:1 |