Niepokonane knurowianki z okazałym pucharem

13/02/2022 18:56
Foto. Piotr Skorupa Foto. Piotr Skorupa

II-ligowe rozgrywki w futsalu kobiet nie dotarły jeszcze co prawda do mety, ale wiemy, że na szczycie tabeli nic się już nie może zmienić. Mistrzem została drużyna MTS Knurów, która wygrała wszystkie spotkania i z bilansem bramkowym 67:22 zostawiła pozostałe drużyny daleko z tyłu.

W ostatniej kolejce knurowianki pokonały rywalki z UKKS Istebna 6:3 (4:1), a Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN wręczył podopiecznym Oskara Radkiewicza okazały puchar i pogratulował rezultatów.

Mistrzynie II Ligi Fustalu Kobiet „grupy śląskiej” w sezonie 2021/2022 także w ostatnim spotkaniu zaprezentowały się jak na triumfatorki rozgrywek przystało, wygrywając 6:3. Po trzech minutach prowadziły już 3:0, bo na listę strzelców wpisały się: Lisik, Raszewska i Czech, a w 10. minucie wynik na 4:0 podwyższyła Czarna.

Wprawdzie rywalki nie dały za wygraną i ambitnie odrabiając straty strzeliły trzy gole, doprowadzając do emocjonującej końcówki. Ostatnie słowo należało jednak do MTS-u, a Kryspin i Kluczniok zdobywając bramki w 38 i 39 minucie gry postawiły pieczęć na zwycięstwie.