Śląski ZPN

Olivier Lazar odebrał nagrodę za bramkę kwietnia Magazynu ZINA IV LIGI

13/05/2022 13:30

Piłkarz Rozwoju Katowice Olivier Lazar został zwycięzcą naszego konkursu Magazynu ZINA IV LIGI na bramkę kwietnia. Zadecydowały o tym głosy naszej konkursowej Kapituły oraz internautów, którzy głosowali za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. 


Nagrodę w postaci sprzętu firmy Kappa przekazał zwycięzcy Sponsor konkursu Jacek Rzepa - właściciel Hurtowni Sportowej Future Sport z Tychów przy ul. Szpakowej 4.

Pozostałe bramki, które zostały wybrane przez Kapitułę, a z których bramkę Oliviera wybrali internauci, znajdziecie TUTAJ

 

Nagrodą w konkursie dla autora bramki miesiąca jest sprzęt firmy Kappa, ufundowany przez Sponsora konkursu pana Jacka Rzepę - właściciela Hurtowni Sportowej Future Sport z Tychów. Nagrody zobaczycie na poniższej grafice: to dedykowana Śląskiemu Związkowi Piłki Nożnej najwyższej klasy atestowaną piłka, torba na sprzęt i ręcznik firmy Kappa. 

Na nasz Magazyn ZINA IV LIGI zapraszamy w środy o godz. 19:30 na naszym profilu na YouTube. Na początku czerwca wybierać będziemy bramkę maja. Dziękujemy Sponsorowi za ufundowane nagrody, a Olivierowi gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych goli!

Film z wręczenia nagrody w Hurtowni Sportowej Future Sport w Tychach znajdziecie poniżej oraz na naszym profilu na YouTube. 

 

Regulamin naszego konkursu na bramkę miesiąca Magazynu ZINA IV LIGI znajdziecie TUTAJ a więcej o informacji o naszym Sponsorze TUTAJ