Mała piłkarska kadra zdobyta

13/07/2022 22:04
Mała piłkarska kadra zdobyta Foto. UKKS Katowice

UKKS Katowice sięgnął po kolejny tytuł.

Na boiskach w Zamościu podopieczne Tomasza Nawrockiego wygrały turniej finałowy ogólnopolskich rozgrywek Ludowych Zespołów Sportowych „Mała piłkarska kadra czeka”, dla dziewczynek urodzonych w 2009 roku i młodszych.

W finale katowiczanki pokonały Astorię Szczerców 6:0. Ponadto Nicola Gałuszka została wybrana MVP turnieju, a Laura Kosno zdobyła koronę króla strzelców.

Drogę po mistrzostwo UKKS rozpoczął od wysokich zwycięstw w fazie grupowej: 6:0 z LKS-em Wilki Wilków, 9:0 z LKS-em Rolnik B. Głogówek oraz 6:0 z GKS-em Husarki Mochowo, a następnie w fazie pucharowej wygrał 4:0 ze Stalą Łańcut w ćwierćfinale i 6:1 z SMS-em Kurzętnik w półfinale.

Po złote medale sięgnęły: Milena Jeziorek, Lena Latacz, Nadia Oślislok, Marta Kupias, Laura Winkler, Natalia Wacławczyk, Dominika Cebula, Maja Erynkwajt, Milena Dyrszka, Nicola Gałuszka, Laura Kosno i Antonina Dzierżęga. Drużynę prowadził Tomasz Nawrocki, a kierownikiem zespołu była Natalia Gałuszka.