GKS Radziechowy-Wieprz zdobywcą Poltent Pucharu Polski

27/03/2023 10:31

GKS Radziechowy-Wieprz po wygranej 2:0 z LKS-em Smrek Ślemień cieszył się ze zdobycia Poltent Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Żywiec Śląskiego Związku Piłki Nożnej. To siódme zwycięstwo w pucharowych rozgrywkach drużyny Gminnego Klubu Sportowego Radziechowy-Wieprz.

Mecz rozegrano na boisku w Radziechowach. W 44. minucie wynik otworzył kapitan gospodarzy Marcin Byrtek, a w 52. minucie drużyna ponownie cieszyła się z gola po trafieniu Kacpra Mariana.

Po meczu Prezes Podokręgu Żywiec Śl.ZPN Dariusz Mrowiec wręczył zwycięzcom medale, okazały puchar oraz voucher na kwotę 2500 złotych od sponsora tytularnego rozgrywek - firmy Poltent. LKS Smrek Ślemień za grę w finale Polten Pucharze Polski na szczeblu Podorkęgu Żywiec Śl.ZPN otrzymał medale, puchar i voucher na kwotę 1500 złotych.

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Smrek Ślemień 2:0 (1:0)