Konferencje / Warsztaty

Wraca meeting Trenerów

18/11/2021 07:57

Śląski Związek Piłki Nożnej zaprasza Trenerów na meeting. Spotkanie odbędzie się w dniu 22.11.2021 w godzinach 16.30-19.00 w Sali Konferencyjnej Śl.ZPN przy ul. Francuskiej 32.


W związku z pandemią, każdy uczestnik meetingu jest zobowiązany przedstawić oświadczenie o szczepieniu lub o bieżącym stanie zdrowia (poniżej do pobrania).

Tematem głównym będzie "Taktyka, a ryzyko: czy warto być bezkompromisowym".

Meeting poprowadzi Michał Zachodny- trener Interu Warszawa, trener analityk w Reprezentacji Polski U20 oraz U19, dziennikarz stacji Viaplay- specjalista w rozgrywkach ligi niemieckiej i angielskeji, autor podcastu "Zachodny Do Tablicy".

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią oraz fakt, że sala konferencyjna przy ul Francuskiej 32 ma określoną ilość miejsc, ilość uczestników jest ograniczona.

Chęć udziału w „meetingu” proszę zgłaszać bezpośrednio na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W treści email proszę wpisać: nazwisko, imię, klub. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Osoby, które zostaną przyjęte na meeting otrzymają potwierdzenie drogą mailową. 

Do zobaczenia!

#SiłaRegionu #DzielSięWiedzą #MeetingTrenerów

Zdjęcie: <a href="https://pl.freepik.com/wektory/biznes">Biznes plik wektorowy utworzone przez rawpixel.com - pl.freepik.com</a>