Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:2 |
2 | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 |
3 | UKS RUCH RADZIONKÓW | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:2 |
4 | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:6 |
5 | LKS ŻYGLIN | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:9 |
6 | LKS AMATOR RUDZINIEC | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:16 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-02/13:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS AMATOR RUDZINIEC | 3:1 |
2024-03-02/13:44 | LKS ŻYGLIN | - | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | 1:2 |
2024-03-02/13:58 | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | 3:0 |
2024-03-02/14:12 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS ŻYGLIN | 0:1 |
2024-03-02/14:26 | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | - | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | 2:3 |
2024-03-02/14:40 | LKS AMATOR RUDZINIEC | - | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | 1:4 |
2024-03-02/14:54 | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2024-03-02/15:08 | LKS ŻYGLIN | - | LKS AMATOR RUDZINIEC | 2:2 |
2024-03-02/15:22 | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | - | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | 1:0 |
2024-03-02/15:36 | LKS ŻYGLIN | - | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | 0:2 |
2024-03-02/15:50 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | 0:0 |
2024-03-02/16:04 | LKS AMATOR RUDZINIEC | - | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | 0:1 |
2024-03-02/16:18 | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | - | LKS ŻYGLIN | 3:0 |
2024-03-02/16:32 | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS AMATOR RUDZINIEC | 6:0 |
2024-03-02/16:44 | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 0:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-02/13:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS AMATOR RUDZINIEC | 3:1 |
2024-03-02/13:44 | LKS ŻYGLIN | - | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | 1:2 |
2024-03-02/13:58 | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | 3:0 |
2024-03-02/14:12 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS ŻYGLIN | 0:1 |
2024-03-02/14:26 | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | - | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | 2:3 |
2024-03-02/14:40 | LKS AMATOR RUDZINIEC | - | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | 1:4 |
2024-03-02/14:54 | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2024-03-02/15:08 | LKS ŻYGLIN | - | LKS AMATOR RUDZINIEC | 2:2 |
2024-03-02/15:22 | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | - | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | 1:0 |
2024-03-02/15:36 | LKS ŻYGLIN | - | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | 0:2 |
2024-03-02/15:50 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | 0:0 |
2024-03-02/16:04 | LKS AMATOR RUDZINIEC | - | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | 0:1 |
2024-03-02/16:18 | KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE | - | LKS ŻYGLIN | 3:0 |
2024-03-02/16:32 | JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS AMATOR RUDZINIEC | 6:0 |
2024-03-02/16:44 | KOPALNIA TALENTÓW SOŚNICA GLIWICE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 0:1 |