IV Liga Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 15 34 10 4 1 28:11
2 GKS GWAREK ORNONTOWICE 15 31 10 1 4 32:25
3 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 15 30 10 0 5 30:18
4 LKS CZANIEC 15 24 7 3 5 25:20
5 KS DECOR BEŁK 15 23 6 5 4 30:26
6 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 15 23 6 5 4 19:17
7 KP GKS II TYCHY 15 23 6 5 4 32:23
8 KS ROW 1964 RYBNIK 15 22 7 1 7 28:27
9 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 15 20 6 2 7 23:28
10 KS SPÓJNIA LANDEK 15 18 5 3 7 30:25
11 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 15 18 5 3 7 26:23
12 MKS LĘDZINY 15 17 5 2 8 22:30
13 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 15 16 4 4 7 18:24
14 KS KUŹNIA USTROŃ 15 14 4 2 9 22:33
15 UNIA RACIBÓRZ 15 13 4 1 10 20:40
16 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 15 13 4 1 10 14:29
Kolejka nr 15
2022-11-11/11:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS SPÓJNIA LANDEK 3:1
2022-11-11/13:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:0
2022-11-12/11:00 KP GKS II TYCHY - UNIA RACIBÓRZ 7:1
2022-11-12/13:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:3
2022-11-12/13:30 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - MKS LĘDZINY 1:0
2022-11-12/13:30 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS CZANIEC 2:1
2022-11-12/13:30 KS ROW 1964 RYBNIK - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2:1
2022-11-12/13:30 KS DECOR BEŁK - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 2:1
Kolejka nr 15
2022-11-11/11:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS SPÓJNIA LANDEK 3:1
2022-11-11/13:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:0
2022-11-12/11:00 KP GKS II TYCHY - UNIA RACIBÓRZ 7:1
2022-11-12/13:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:3
2022-11-12/13:30 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - MKS LĘDZINY 1:0
2022-11-12/13:30 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS CZANIEC 2:1
2022-11-12/13:30 KS ROW 1964 RYBNIK - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2:1
2022-11-12/13:30 KS DECOR BEŁK - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 2:1
Kolejka nr 14
2022-11-05/13:00 UNIA RACIBÓRZ - KS DECOR BEŁK 4:2
2022-11-05/14:00 MKS LĘDZINY - KP GKS II TYCHY 2:1
2022-11-05/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 4:2
2022-11-05/14:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS ROW 1964 RYBNIK 1:3
2022-11-05/14:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:2
2022-11-05/14:00 LKS CZANIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 4:3
2022-11-05/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:1
2022-11-06/13:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:0
Kolejka nr 13
2022-10-29/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MKS LĘDZINY 3:4
2022-10-29/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:2
2022-10-29/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3:0
2022-10-29/14:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:3
2022-10-29/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 2:0
2022-10-29/14:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - UNIA RACIBÓRZ 1:0
2022-10-29/14:00 KS DECOR BEŁK - KP GKS II TYCHY 3:2
2022-10-30/14:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS CZANIEC 0:3
Kolejka nr 12
2022-10-22/11:00 KP GKS II TYCHY - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:3
2022-10-22/11:00 LKS CZANIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 0:0
2022-10-22/13:00 UNIA RACIBÓRZ - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 4:3
2022-10-22/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:2
2022-10-22/15:00 MKS LĘDZINY - KS DECOR BEŁK 2:6
2022-10-22/15:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KS ROW 1964 RYBNIK 2:4
2022-10-22/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2022-10-22/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:4
Kolejka nr 11
2022-10-15/11:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:0
2022-10-15/15:00 LKS CZANIEC - MKS LĘDZINY 2:2
2022-10-15/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 5:1
2022-10-15/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:1
2022-10-15/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:0
2022-10-15/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - UNIA RACIBÓRZ 0:0
2022-10-15/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KP GKS II TYCHY 2:3
2022-10-16/15:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS DECOR BEŁK 1:1
Kolejka nr 10
2022-10-08/11:00 KP GKS II TYCHY - KS ROW 1964 RYBNIK 3:0
2022-10-08/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK 1:0
2022-10-08/13:00 UNIA RACIBÓRZ - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:2
2022-10-08/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2:0
2022-10-08/15:00 MKS LĘDZINY - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:1
2022-10-08/15:00 KS DECOR BEŁK - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0:1
2022-10-08/15:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ 3:0
2022-10-08/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS CZANIEC 0:1
Kolejka nr 9
2022-10-01/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - MKS LĘDZINY 1:0
2022-10-01/15:00 LKS CZANIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:1
2022-10-01/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:3
2022-10-01/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 4:3
2022-10-01/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UNIA RACIBÓRZ 5:0
2022-10-01/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KP GKS II TYCHY 4:2
2022-10-01/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS DECOR BEŁK 1:2
2022-10-01/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 2:0
Kolejka nr 8
2022-09-24/11:00 MKS LĘDZINY - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 3:0
2022-09-24/11:00 KP GKS II TYCHY - KS KUŹNIA USTROŃ 2:0
2022-09-24/13:00 UNIA RACIBÓRZ - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 0:2
2022-09-24/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS CZANIEC 1:0
2022-09-24/16:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:2
2022-09-24/16:00 KS DECOR BEŁK - GKS GWAREK ORNONTOWICE 4:3
2022-09-24/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:0
2022-09-25/13:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KS SPÓJNIA LANDEK 0:2
Kolejka nr 7
2022-09-17/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - MKS LĘDZINY 1:0
2022-09-17/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:2
2022-09-17/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - UNIA RACIBÓRZ 3:0
2022-09-17/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KP GKS II TYCHY 0:2
2022-09-17/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS DECOR BEŁK 2:1
2022-09-17/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:0
2022-09-17/16:00 KS ROW 1964 RYBNIK - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
2022-11-19/13:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS CZANIEC 1:4
Kolejka nr 6
2022-09-10/13:00 MKS LĘDZINY - KS ROW 1964 RYBNIK 2:1
2022-09-10/13:00 UNIA RACIBÓRZ - LKS CZANIEC 1:2
2022-09-10/14:00 KP GKS II TYCHY - KS SPÓJNIA LANDEK 2:2
2022-09-10/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:3
2022-09-10/15:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS KUŹNIA USTROŃ 3:0
2022-09-10/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS DECOR BEŁK 1:1
2022-09-10/16:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 5:1
2022-09-11/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - GKS GWAREK ORNONTOWICE 3:0
Kolejka nr 5
2022-09-03/11:00 LKS CZANIEC - KP GKS II TYCHY 3:1
2022-09-03/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MKS LĘDZINY 3:1
2022-09-03/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:3
2022-09-03/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - UNIA RACIBÓRZ 5:1
2022-09-03/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:2
2022-09-03/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0:2
2022-09-03/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK 2:0
2022-09-03/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS DECOR BEŁK 2:2
Kolejka nr 4
2022-08-27/13:00 UNIA RACIBÓRZ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:1
2022-08-27/14:00 KP GKS II TYCHY - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:1
2022-08-27/15:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:0
2022-08-27/16:00 LKS CZANIEC - KS DECOR BEŁK 2:2
2022-08-27/17:00 MKS LĘDZINY - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:3
2022-08-27/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 4:0
2022-08-27/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS SPÓJNIA LANDEK 2:1
2022-09-07/18:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS KUŹNIA USTROŃ 5:2
Kolejka nr 3
2022-08-24/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP GKS II TYCHY 1:2
2022-08-24/17:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UNIA RACIBÓRZ 2:0
2022-08-24/17:30 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KS DECOR BEŁK 0:0
2022-08-24/17:30 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
2022-08-24/17:30 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS ROW 1964 RYBNIK 1:3
2022-08-24/17:30 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:5
2022-08-24/18:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - MKS LĘDZINY 3:0
2022-08-31/17:30 LKS CZANIEC - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:2
Kolejka nr 2
2022-08-20/11:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:0
2022-08-20/11:00 KP GKS II TYCHY - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:0
2022-08-20/17:00 MKS LĘDZINY - KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2022-08-20/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - GKS GWAREK ORNONTOWICE 3:1
2022-08-20/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS SPÓJNIA LANDEK 3:2
2022-08-20/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS CZANIEC 3:1
2022-08-20/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS DECOR BEŁK 2:4
2022-08-20/17:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - UNIA RACIBÓRZ 4:1
Kolejka nr 1
2022-08-13/11:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KP GKS II TYCHY 1:1
2022-08-13/13:00 UNIA RACIBÓRZ - MKS LĘDZINY 3:1
2022-08-13/13:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS DECOR BEŁK 2:0
2022-08-13/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:2
2022-08-13/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - GKS GWAREK ORNONTOWICE 5:1
2022-08-13/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:0
2022-08-13/17:00 LKS CZANIEC - KS ROW 1964 RYBNIK 2:1
2022-08-14/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
Kolejka nr 16
2023-03-11/15:00 MKS LĘDZINY - UNIA RACIBÓRZ -:-
2023-03-11/15:00 KP GKS II TYCHY - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2023-03-11/15:00 KS DECOR BEŁK - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2023-03-11/15:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2023-03-11/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2023-03-11/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - LKS CZANIEC -:-
2023-03-11/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2023-03-11/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
Kolejka nr 17
2023-03-18/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MKS LĘDZINY -:-
2023-03-18/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-03-18/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-03-18/15:00 LKS CZANIEC - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2023-03-18/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2023-03-18/15:00 KS DECOR BEŁK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2023-03-18/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KP GKS II TYCHY -:-
2023-03-18/15:00 UNIA RACIBÓRZ - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 18
2023-03-25/15:30 MKS LĘDZINY - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2023-03-25/15:30 UNIA RACIBÓRZ - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2023-03-25/15:30 KP GKS II TYCHY - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2023-03-25/15:30 KS DECOR BEŁK - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2023-03-25/15:30 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS CZANIEC -:-
2023-03-25/15:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2023-03-25/15:30 KS ROW 1964 RYBNIK - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-03-25/15:30 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 19
2023-04-01/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MKS LĘDZINY -:-
2023-04-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-04-01/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2023-04-01/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2023-04-01/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS CZANIEC -:-
2023-04-01/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KP GKS II TYCHY -:-
2023-04-01/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - UNIA RACIBÓRZ -:-
2023-04-01/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 20
2023-04-08/13:00 MKS LĘDZINY - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2023-04-08/13:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2023-04-08/13:00 UNIA RACIBÓRZ - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2023-04-08/13:00 KP GKS II TYCHY - LKS CZANIEC -:-
2023-04-08/13:00 KS DECOR BEŁK - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2023-04-08/13:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-04-08/13:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2023-04-08/13:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
Kolejka nr 21
2023-04-15/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS LĘDZINY -:-
2023-04-15/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2023-04-15/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2023-04-15/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-04-15/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KP GKS II TYCHY -:-
2023-04-15/17:00 LKS CZANIEC - UNIA RACIBÓRZ -:-
2023-04-15/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2023-04-15/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
Kolejka nr 22
2023-04-22/17:00 MKS LĘDZINY - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2023-04-22/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2023-04-22/17:00 LKS CZANIEC - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2023-04-22/17:00 UNIA RACIBÓRZ - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2023-04-22/17:00 KP GKS II TYCHY - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-04-22/17:00 KS DECOR BEŁK - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2023-04-22/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2023-04-22/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 23
2023-04-29/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - MKS LĘDZINY -:-
2023-04-29/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-04-29/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS DECOR BEŁK -:-
2023-04-29/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KP GKS II TYCHY -:-
2023-04-29/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - UNIA RACIBÓRZ -:-
2023-04-29/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2023-04-29/17:00 LKS CZANIEC - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2023-04-29/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
Kolejka nr 24
2023-05-03/17:00 MKS LĘDZINY - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2023-05-03/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS CZANIEC -:-
2023-05-03/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2023-05-03/17:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-05-03/17:00 UNIA RACIBÓRZ - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2023-05-03/17:00 KP GKS II TYCHY - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2023-05-03/17:00 KS DECOR BEŁK - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-05-03/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
Kolejka nr 25
2023-05-06/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - MKS LĘDZINY -:-
2023-05-06/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS DECOR BEŁK -:-
2023-05-06/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KP GKS II TYCHY -:-
2023-05-06/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - UNIA RACIBÓRZ -:-
2023-05-06/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2023-05-06/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2023-05-06/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2023-05-06/17:00 LKS CZANIEC - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
Kolejka nr 26
2023-05-13/17:00 MKS LĘDZINY - LKS CZANIEC -:-
2023-05-13/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2023-05-13/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-05-13/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2023-05-13/17:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2023-05-13/17:00 UNIA RACIBÓRZ - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-05-13/17:00 KP GKS II TYCHY - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2023-05-13/17:00 KS DECOR BEŁK - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 27
2023-05-20/17:00 KS DECOR BEŁK - MKS LĘDZINY -:-
2023-05-20/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KP GKS II TYCHY -:-
2023-05-20/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - UNIA RACIBÓRZ -:-
2023-05-20/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2023-05-20/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2023-05-20/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2023-05-20/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2023-05-20/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS CZANIEC -:-
Kolejka nr 28
2023-05-27/17:00 MKS LĘDZINY - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2023-05-27/17:00 LKS CZANIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-05-27/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2023-05-27/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2023-05-27/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-05-27/17:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2023-05-27/17:00 UNIA RACIBÓRZ - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2023-05-27/17:00 KP GKS II TYCHY - KS DECOR BEŁK -:-
Kolejka nr 29
2023-06-03/17:00 KP GKS II TYCHY - MKS LĘDZINY -:-
2023-06-03/17:00 KS DECOR BEŁK - UNIA RACIBÓRZ -:-
2023-06-03/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2023-06-03/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2023-06-03/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2023-06-03/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2023-06-03/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS CZANIEC -:-
2023-06-03/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
Kolejka nr 30
2023-06-10/17:00 MKS LĘDZINY - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2023-06-10/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2023-06-10/17:00 LKS CZANIEC - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2023-06-10/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2023-06-10/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2023-06-10/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2023-06-10/17:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KS DECOR BEŁK -:-
2023-06-10/17:00 UNIA RACIBÓRZ - KP GKS II TYCHY -:-