Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 30 | 62 | 18 | 8 | 4 | 59:29 |
2 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 30 | 59 | 18 | 5 | 7 | 83:39 |
3 | BKS SPARTA KATOWICE | 30 | 56 | 16 | 8 | 6 | 64:43 |
4 | KS RUCH RADZIONKÓW | 30 | 54 | 15 | 9 | 6 | 57:32 |
5 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 46:43 |
6 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 30 | 50 | 14 | 8 | 8 | 51:49 |
7 | GKS PIAST II GLIWICE | 30 | 47 | 11 | 14 | 5 | 59:42 |
8 | KS ROZWÓJ KATOWICE | 30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 48:40 |
9 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 51:56 |
10 | MKS MYSZKÓW | 30 | 39 | 12 | 3 | 15 | 69:61 |
11 | TS SZOMBIERKI BYTOM | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 41:56 |
12 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 46:53 |
13 | JSP SZCZAKOWIANKA | 30 | 23 | 5 | 8 | 17 | 35:54 |
14 | GKS UNIA RĘDZINY | 30 | 22 | 6 | 4 | 20 | 26:58 |
15 | LKS ORZEŁ MIEDARY | 30 | 21 | 4 | 9 | 17 | 31:76 |
16 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 30 | 21 | 5 | 6 | 19 | 31:66 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-07/18:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 2:2 |
2024-06-08/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0:0 |
2024-06-08/11:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:2 |
2024-06-08/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:0 |
2024-06-08/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:1 |
2024-06-08/15:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | MKS MYSZKÓW | 5:0 |
2024-06-08/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 2:2 |
2024-06-08/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:1 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-07/18:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 2:2 |
2024-06-08/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0:0 |
2024-06-08/11:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:2 |
2024-06-08/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:0 |
2024-06-08/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:1 |
2024-06-08/15:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | MKS MYSZKÓW | 5:0 |
2024-06-08/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 2:2 |
2024-06-08/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:1 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 4:0 |
2024-06-01/11:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 3:0 |
2024-06-01/11:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:1 |
2024-06-01/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 8:3 |
2024-06-01/12:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:1 |
2024-06-01/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 2:4 |
2024-06-01/17:30 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS PIAST II GLIWICE | 2:2 |
2024-06-02/15:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 3:2 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 2:3 |
2024-05-25/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 6:2 |
2024-05-25/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:1 |
2024-05-25/12:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:1 |
2024-05-25/16:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:1 |
2024-05-25/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 2:0 |
2024-05-25/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 2:4 |
2024-05-25/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | MKS MYSZKÓW | 2:3 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 3:2 |
2024-05-18/11:00 | MKS MYSZKÓW | - | GKS PIAST II GLIWICE | 1:3 |
2024-05-18/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:0 |
2024-05-18/13:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 2:2 |
2024-05-18/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 4:3 |
2024-05-18/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:1 |
2024-05-18/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0:6 |
2024-05-18/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 0:0 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/19:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 2:3 |
2024-05-11/11:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:4 |
2024-05-11/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 2:2 |
2024-05-11/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:1 |
2024-05-11/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | MKS MYSZKÓW | 0:5 |
2024-05-11/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:1 |
2024-05-11/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0:1 |
2024-05-11/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:1 |
2024-05-04/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 2:1 |
2024-05-04/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 3:3 |
2024-05-04/15:00 | MKS MYSZKÓW | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:2 |
2024-05-04/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:0 |
2024-05-04/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | GKS PIAST II GLIWICE | 4:4 |
2024-05-04/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 2:3 |
2024-05-05/15:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:0 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 6:0 |
2024-05-01/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 2:1 |
2024-05-01/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0:2 |
2024-05-01/11:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 3:1 |
2024-05-01/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 5:2 |
2024-05-01/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:2 |
2024-05-01/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 3:0 |
2024-05-15/19:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | MKS MYSZKÓW | 1:0 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/19:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 0:3 |
2024-04-27/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS PIAST II GLIWICE | 1:5 |
2024-04-27/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0:2 |
2024-04-27/13:30 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:3 |
2024-04-27/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:3 |
2024-04-27/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:1 |
2024-04-27/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | GKS UNIA RĘDZINY | 0:0 |
2024-04-27/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 0:5 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 0:2 |
2024-04-20/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:0 |
2024-04-20/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 2:0 |
2024-04-20/12:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | BKS SPARTA KATOWICE | 3:1 |
2024-04-20/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 1:1 |
2024-04-20/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 0:1 |
2024-04-20/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:0 |
2024-04-20/19:19 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 6:1 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:1 |
2024-04-13/11:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | GKS UNIA RĘDZINY | 0:2 |
2024-04-13/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | GKS PIAST II GLIWICE | 1:4 |
2024-04-13/15:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | MKS MYSZKÓW | 0:3 |
2024-04-13/15:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0:5 |
2024-04-13/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:1 |
2024-04-13/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 0:1 |
2024-04-13/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:1 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 6:1 |
2024-04-06/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:1 |
2024-04-06/12:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 0:2 |
2024-04-06/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 2:4 |
2024-04-06/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 1:1 |
2024-04-06/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 4:2 |
2024-04-06/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 2:1 |
2024-04-06/19:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-29/19:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | GKS UNIA RĘDZINY | 0:0 |
2024-03-30/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | MKS MYSZKÓW | 4:0 |
2024-03-30/11:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:2 |
2024-03-30/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:4 |
2024-03-30/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 6:0 |
2024-03-30/13:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 3:0 |
2024-03-30/13:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 3:1 |
2024-03-30/15:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | GKS PIAST II GLIWICE | 3:3 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0:2 |
2024-03-23/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 3:0 |
2024-03-23/12:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 0:1 |
2024-03-23/15:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:0 |
2024-03-23/15:30 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:3 |
2024-03-23/15:30 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 2:1 |
2024-03-23/16:30 | MKS MYSZKÓW | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 2:2 |
2024-03-23/18:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 3:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-15/19:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:2 |
2024-03-16/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 1:0 |
2024-03-16/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | MKS MYSZKÓW | 3:2 |
2024-03-16/12:45 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:2 |
2024-03-16/13:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:4 |
2024-03-16/13:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:4 |
2024-03-16/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2024-03-16/15:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:0 |
2024-03-09/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 0:1 |
2024-03-09/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | GKS PIAST II GLIWICE | 1:1 |
2024-03-09/15:00 | MKS MYSZKÓW | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 1:2 |
2024-03-09/15:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:0 |
2024-03-09/15:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 3:1 |
2024-03-09/15:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
2024-03-09/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 4:3 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 2:0 |
2023-11-11/11:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:1 |
2023-11-11/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 3:2 |
2023-11-11/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | MKS MYSZKÓW | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 0:1 |
2023-11-11/15:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:3 |
2023-11-11/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 1:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 3:3 |
2023-11-04/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | MKS MYSZKÓW | 1:2 |
2023-11-04/12:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 4:0 |
2023-11-04/14:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:2 |
2023-11-04/14:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 2:4 |
2023-11-04/14:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-27/19:00 | MKS MYSZKÓW | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:1 |
2023-10-28/11:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:3 |
2023-10-28/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 1:4 |
2023-10-28/14:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0:0 |
2023-10-28/14:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS UNIA RĘDZINY | 4:0 |
2023-10-28/15:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:0 |
2023-11-18/13:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:2 |
2023-10-21/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | MKS MYSZKÓW | 2:2 |
2023-10-21/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 2:2 |
2023-10-21/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:0 |
2023-10-21/15:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 4:1 |
2023-10-21/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 3:0 |
2023-10-21/15:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
2023-10-22/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-13/18:00 | MKS MYSZKÓW | - | GKS UNIA RĘDZINY | 7:2 |
2023-10-14/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 4:4 |
2023-10-14/11:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 1:4 |
2023-10-14/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:1 |
2023-10-14/13:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:3 |
2023-10-14/15:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 3:3 |
2023-10-14/15:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | GKS PIAST II GLIWICE | 3:2 |
2023-10-15/11:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 0:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:0 |
2023-10-07/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 3:3 |
2023-10-07/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:1 |
2023-10-07/15:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | MKS MYSZKÓW | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:4 |
2023-10-07/15:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 0:2 |
2023-10-08/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 4:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 2:3 |
2023-09-30/11:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 0:2 |
2023-09-30/16:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | GKS PIAST II GLIWICE | 2:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | GKS UNIA RĘDZINY | 4:1 |
2023-09-30/16:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:1 |
2023-09-30/16:00 | MKS MYSZKÓW | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:2 |
2023-09-30/17:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 0:0 |
2023-10-01/11:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 2:3 |
2023-09-23/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:1 |
2023-09-23/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 3:1 |
2023-09-23/16:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | MKS MYSZKÓW | 1:0 |
2023-09-23/16:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0:0 |
2023-09-23/16:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 0:1 |
2023-09-23/16:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:1 |
2023-09-23/16:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 0:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 2:2 |
2023-09-16/11:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | GKS PIAST II GLIWICE | 1:2 |
2023-09-16/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS UNIA RĘDZINY | 3:2 |
2023-09-16/16:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:6 |
2023-09-16/16:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:0 |
2023-09-16/16:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | MKS MYSZKÓW | 3:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 5:0 |
2023-09-09/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:2 |
2023-09-09/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:3 |
2023-09-09/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 4:1 |
2023-09-09/16:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 2:0 |
2023-09-09/16:00 | MKS MYSZKÓW | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 4:5 |
2023-09-09/16:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 4:0 |
2023-09-10/16:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | BKS SPARTA KATOWICE | 3:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/11:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | GKS PIAST II GLIWICE | 0:0 |
2023-09-02/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | GKS UNIA RĘDZINY | 5:1 |
2023-09-02/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:2 |
2023-09-02/11:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 1:3 |
2023-09-02/15:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:1 |
2023-09-02/16:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 3:1 |
2023-09-02/16:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:3 |
2023-09-03/11:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | MKS MYSZKÓW | 0:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 1:2 |
2023-08-26/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 3:2 |
2023-08-26/14:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 3:0 |
2023-08-26/17:00 | MKS MYSZKÓW | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:6 |
2023-08-26/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 3:0 |
2023-08-26/17:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:0 |
2023-08-26/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | GKS PIAST II GLIWICE | 3:2 |
2023-08-19/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 5:0 |
2023-08-19/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:2 |
2023-08-19/13:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | GKS UNIA RĘDZINY | 1:0 |
2023-08-19/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:0 |
2023-08-19/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 0:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | MKS MYSZKÓW | 0:8 |
2023-08-19/17:00 | TS SZOMBIERKI BYTOM | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 3:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | 2:1 |
2023-08-15/11:00 | GKS UNIA RĘDZINY | - | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | 1:3 |
2023-08-15/13:00 | MKS MYSZKÓW | - | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | 1:3 |
2023-08-15/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 1:1 |
2023-08-15/17:00 | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
2023-08-15/17:00 | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ORZEŁ MIEDARY | 4:1 |
2023-08-15/17:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 1:2 |
2023-08-15/17:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | JSP SZCZAKOWIANKA | 1:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-11/17:30 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:0 |
2023-08-12/11:00 | GKS PIAST II GLIWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:0 |
2023-08-12/11:00 | LKS DRAMA ZBROSŁAWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:1 |
2023-08-12/17:00 | JSP SZCZAKOWIANKA | - | GKS UNIA RĘDZINY | 2:2 |
2023-08-12/17:00 | MLKS ZNICZ KŁOBUCK | - | MKS MYSZKÓW | 0:6 |
2023-08-12/17:00 | LKS ORZEŁ MIEDARY | - | LKS PRZEMSZA SIEWIERZ | 0:2 |
2023-08-12/17:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | TS SZOMBIERKI BYTOM | 0:0 |
2023-08-13/11:00 | ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC | - | KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA | 0:2 |