Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 26 | 60 | 19 | 3 | 4 | 98:38 |
2 | LKS 45 BUJAKÓW | 26 | 58 | 18 | 4 | 4 | 111:29 |
3 | FC KŁODNICA GLIWICE | 26 | 52 | 17 | 1 | 8 | 74:64 |
4 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 74:48 |
5 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 26 | 47 | 14 | 5 | 7 | 106:56 |
6 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 26 | 43 | 14 | 1 | 11 | 86:56 |
7 | KS BRASIL | 26 | 41 | 13 | 2 | 11 | 75:48 |
8 | KS ORŁY BOJSZÓW | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 51:72 |
9 | ŁTS ŁABĘDY II | 26 | 34 | 11 | 1 | 14 | 62:60 |
10 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 58:80 |
11 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 41:74 |
12 | KS CARBO II GLIWICE | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 52:103 |
13 | KS KORONA BARGŁÓWKA | 26 | 13 | 4 | 1 | 21 | 34:125 |
14 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE | 26 | 13 | 4 | 1 | 21 | 27:96 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 1:2 |
2024-06-15/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 8:1 |
2024-06-15/17:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 1:0 |
2024-06-15/17:00 | KS BRASIL | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-16/11:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 0:3 |
2024-06-16/12:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | ŁTS ŁABĘDY II | 1:1 |
2024-06-16/12:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 5:5 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 1:2 |
2024-06-15/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 8:1 |
2024-06-15/17:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 1:0 |
2024-06-15/17:00 | KS BRASIL | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-16/11:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 0:3 |
2024-06-16/12:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | ŁTS ŁABĘDY II | 1:1 |
2024-06-16/12:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 5:5 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/16:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | KS CARBO II GLIWICE | 8:1 |
2024-06-08/17:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 1:3 |
2024-06-09/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | KS BRASIL | 5:4 |
2024-06-09/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 0:7 |
2024-06-09/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 0:3 |
2024-06-09/16:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 0:3 |
2024-06-09/17:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 5:2 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | KS BRASIL | - | LKS 45 BUJAKÓW | 2:6 |
2024-06-02/11:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 7:2 |
2024-06-02/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 0:3 |
2024-06-02/16:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 6:2 |
2024-06-02/17:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 3:1 |
2024-06-02/17:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 3:1 |
2024-06-02/17:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | ŁTS ŁABĘDY II | 1:2 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/16:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | KS BRASIL | 0:3 |
2024-05-25/17:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | KS CARBO II GLIWICE | 4:2 |
2024-05-26/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 3:1 |
2024-05-26/15:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 3:7 |
2024-05-26/17:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-26/17:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 3:2 |
2024-05-26/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 5:1 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 0:1 |
2024-05-18/17:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 4:2 |
2024-05-18/17:00 | KS BRASIL | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 2:1 |
2024-05-18/17:30 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 1:1 |
2024-05-19/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 2:2 |
2024-05-19/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | ŁTS ŁABĘDY II | 0:3 |
2024-05-19/17:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 3:2 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/14:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | KS BRASIL | 2:5 |
2024-05-11/17:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-12/11:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 3:4 |
2024-05-12/12:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 13:0 |
2024-05-12/16:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 1:1 |
2024-05-12/17:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 2:1 |
2024-05-12/17:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | KS CARBO II GLIWICE | 2:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/12:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | ŁTS ŁABĘDY II | 7:1 |
2024-05-04/13:30 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 2:1 |
2024-05-04/17:00 | KS BRASIL | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 2:2 |
2024-05-05/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 3:6 |
2024-05-05/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-05/17:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 3:1 |
2024-05-05/18:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 0:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/13:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 0:1 |
2024-04-27/15:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | KS BRASIL | 3:2 |
2024-04-27/16:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 0:4 |
2024-04-27/17:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | LKS 45 BUJAKÓW | 0:3 |
2024-04-28/11:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | KS CARBO II GLIWICE | 3:6 |
2024-04-28/17:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-28/17:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 2:4 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/15:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | KS CARBO II GLIWICE | 3:0 |
2024-04-20/17:00 | KS BRASIL | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 2:1 |
2024-04-21/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | LKS 45 BUJAKÓW | 1:3 |
2024-04-21/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 0:3 |
2024-04-21/16:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 4:4 |
2024-04-21/17:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 1:2 |
2024-06-12/18:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 6:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/14:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 0:2 |
2024-04-14/11:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-14/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | ŁTS ŁABĘDY II | 0:10 |
2024-04-14/12:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 2:2 |
2024-04-14/16:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 1:5 |
2024-04-14/17:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | LKS 45 BUJAKÓW | 0:9 |
2024-04-14/17:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | KS BRASIL | 4:3 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/15:30 | LKS 45 BUJAKÓW | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 7:0 |
2024-04-06/16:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | KS CARBO II GLIWICE | 4:3 |
2024-04-06/17:00 | KS BRASIL | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 1:2 |
2024-04-07/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 2:2 |
2024-04-07/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 1:6 |
2024-04-07/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 0:3 |
2024-04-07/17:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 8:2 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:30 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | LKS 45 BUJAKÓW | 1:6 |
2024-03-23/15:30 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 12:0 |
2024-03-24/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 1:4 |
2024-03-24/15:30 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 2:4 |
2024-03-24/15:30 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | ŁTS ŁABĘDY II | 3:2 |
2024-03-24/15:30 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 1:2 |
2024-03-24/15:30 | KS CARBO II GLIWICE | - | KS BRASIL | 3:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:30 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 6:2 |
2024-03-17/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 2:5 |
2024-03-17/11:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 6:0 |
2024-03-17/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 0:3 |
2024-03-17/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS CARBO II GLIWICE | 1:5 |
2024-03-17/15:30 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | KS BRASIL | 1:0 |
2024-03-17/15:30 | ŁTS ŁABĘDY II | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 4:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 1:2 |
2023-11-11/13:30 | LKS 45 BUJAKÓW | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 2:3 |
2023-11-12/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | KS CARBO II GLIWICE | 14:1 |
2023-11-12/12:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 4:3 |
2023-11-12/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS BRASIL | 0:2 |
2023-11-12/13:30 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 1:3 |
2023-11-12/13:30 | ŁTS ŁABĘDY II | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 0:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 13:0 |
2023-11-04/14:00 | KS BRASIL | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 2:4 |
2023-11-04/14:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | ŁTS ŁABĘDY II | 8:1 |
2023-11-04/14:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 9:1 |
2023-11-05/11:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 1:1 |
2023-11-05/14:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 0:4 |
2023-11-05/14:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 0:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 4:3 |
2023-10-29/11:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | KS BRASIL | 3:2 |
2023-10-29/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 8:1 |
2023-10-29/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 3:2 |
2023-10-29/14:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 5:2 |
2023-10-29/14:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 0:4 |
2023-10-29/14:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | KS CARBO II GLIWICE | 5:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-13/17:00 | KS BRASIL | - | ŁTS ŁABĘDY II | 4:1 |
2023-10-21/15:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 3:1 |
2023-10-22/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS 45 BUJAKÓW | 3:5 |
2023-10-22/15:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 8:0 |
2023-11-01/10:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 6:1 |
2024-03-10/15:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 0:1 |
2024-03-10/15:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 2:4 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/13:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 12:1 |
2023-10-14/13:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | KS BRASIL | 0:0 |
2023-10-15/11:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 5:2 |
2023-10-15/11:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | KS CARBO II GLIWICE | 3:3 |
2023-10-15/15:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 4:2 |
2023-10-15/15:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 0:3 |
2023-10-15/15:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/11:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 0:5 |
2023-10-08/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY II | 8:1 |
2023-10-08/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 2:3 |
2023-10-08/15:00 | KS BRASIL | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 6:0 |
2023-10-08/15:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 3:4 |
2023-10-08/15:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 4:3 |
2023-10-08/16:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 0:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 2:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 5:3 |
2023-10-01/11:00 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 4:0 |
2023-10-01/16:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 1:2 |
2023-10-01/16:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | KS CARBO II GLIWICE | 3:2 |
2023-10-01/16:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | KS BRASIL | 2:4 |
2023-10-01/16:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | LKS 45 BUJAKÓW | 1:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 3:3 |
2023-09-23/16:00 | KS BRASIL | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 5:1 |
2023-09-24/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 3:0 |
2023-09-24/12:30 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 2:1 |
2023-09-24/16:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | ŁTS ŁABĘDY II | 2:7 |
2023-09-24/16:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 2:6 |
2023-09-24/16:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 3:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/15:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | ŁTS ŁABĘDY II | 5:0 |
2023-09-16/16:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 2:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | KS BRASIL | 2:1 |
2023-09-17/11:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 9:1 |
2023-09-17/15:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 1:2 |
2023-09-17/16:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 0:3 |
2023-09-17/16:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 4:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 2:3 |
2023-09-09/16:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 2:2 |
2023-09-09/16:00 | KS BRASIL | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 9:0 |
2023-09-10/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 10:1 |
2023-09-10/12:00 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 4:5 |
2023-09-10/16:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 2:1 |
2023-09-10/16:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | KS CARBO II GLIWICE | 6:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/15:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 4:2 |
2023-09-02/16:30 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 1:1 |
2023-09-03/11:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 0:2 |
2023-09-03/16:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 2:4 |
2023-09-03/16:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | KS BRASIL | 4:2 |
2023-09-03/16:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 2:1 |
2023-09-03/16:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | ŁTS ŁABĘDY II | 1:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | - | KS ORŁY BOJSZÓW | 2:2 |
2023-08-27/11:00 | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 6:1 |
2023-08-27/17:00 | FC KŁODNICA GLIWICE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 7:1 |
2023-08-27/17:00 | ŁTS ŁABĘDY II | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 7:0 |
2023-08-27/17:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | LKS TEMPO II PANIÓWKI | 3:0 |
2023-08-27/17:00 | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | - | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | 1:2 |
2023-08-27/17:00 | KS BRASIL | - | KS CARBO II GLIWICE | 5:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-20/11:00 | LKS TEMPO II PANIÓWKI | - | ŁTS ŁABĘDY II | 2:0 |
2023-08-20/17:00 | KS BRASIL | - | FC KŁODNICA GLIWICE | 2:1 |
2023-08-20/17:00 | KS CARBO II GLIWICE | - | MKSR CZARNI II PYSKOWICE - drużyna wycofana, walkower | 2:6 |
2023-08-20/17:00 | LKS NAPRZÓD ŁUBIE | - | LKS JEDNOŚĆ 32 II PRZYSZOWICE | 2:2 |
2023-08-20/17:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 0:3 |
2023-08-20/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | LKS LEŚNIK ŁĄCZA | 2:3 |
2023-08-20/17:00 | KS ORŁY BOJSZÓW | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 2:1 |