Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS ZWONOWICE | 22 | 57 | 18 | 3 | 1 | 111:23 |
2 | LKS DZIMIERZ | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 74:34 |
3 | KS KORNOWAC | 22 | 47 | 14 | 5 | 3 | 82:34 |
4 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 72:39 |
5 | LKS ADAMOWICE | 22 | 42 | 12 | 6 | 4 | 54:39 |
6 | LKS RUDA KOZIELSKA | 22 | 41 | 13 | 2 | 7 | 78:55 |
7 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 22 | 26 | 8 | 2 | 12 | 52:71 |
8 | LKS PSTRĄŻNA | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 65:84 |
9 | KS POLONIA II NIEWIADOM | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 37:102 |
10 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 42:89 |
11 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II | 22 | 9 | 3 | 0 | 18 | 25:72 |
12 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II | 22 | 9 | 3 | 0 | 18 | 21:77 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-08/17:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS PSTRĄŻNA | 3:2 |
2024-06-08/17:00 | KS KORNOWAC | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 5:3 |
2024-06-08/17:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 0:3 |
2024-06-09/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS DZIMIERZ | 2:7 |
2024-06-09/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS ZWONOWICE | 0:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-08/17:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS PSTRĄŻNA | 3:2 |
2024-06-08/17:00 | KS KORNOWAC | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 5:3 |
2024-06-08/17:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 0:3 |
2024-06-09/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS DZIMIERZ | 2:7 |
2024-06-09/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS ZWONOWICE | 0:0 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/15:30 | LKS DZIMIERZ | - | LKS ADAMOWICE | 4:1 |
2024-06-01/16:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 3:3 |
2024-06-01/16:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 4:1 |
2024-06-01/17:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 3:0 |
2024-06-01/17:00 | KS KORNOWAC | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-06-01/17:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 0:3 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/14:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS ZWONOWICE | 1:4 |
2024-05-25/17:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-25/17:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS PSTRĄŻNA | 0:3 |
2024-05-26/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS ADAMOWICE | 1:2 |
2024-05-26/15:30 | KS KORNOWAC | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 7:2 |
2024-05-30/14:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS DZIMIERZ | 1:4 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/15:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 7:0 |
2024-05-18/15:30 | LKS DZIMIERZ | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 4:0 |
2024-05-18/17:00 | KS KORNOWAC | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 9:1 |
2024-05-19/15:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 4:6 |
2024-05-19/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 2:5 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/10:30 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 1:1 |
2024-05-11/17:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS ADAMOWICE | 1:1 |
2024-05-11/17:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS DZIMIERZ | 4:3 |
2024-05-11/17:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ZWONOWICE | 0:3 |
2024-05-11/17:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-11/17:00 | KS KORNOWAC | - | LKS PSTRĄŻNA | 7:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/15:30 | LKS DZIMIERZ | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-04/17:00 | KS KORNOWAC | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-05/15:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 10:3 |
2024-05-05/15:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS ZWONOWICE | 3:4 |
2024-05-05/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 8:2 |
2024-05-05/15:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 6:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 1:2 |
2024-05-01/14:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 1:7 |
2024-05-01/14:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ADAMOWICE | 0:3 |
2024-05-01/14:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS DZIMIERZ | 1:6 |
2024-05-01/14:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-05-01/15:00 | KS KORNOWAC | - | LKS ZWONOWICE | 0:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/16:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS PSTRĄŻNA | 13:1 |
2024-04-27/17:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 0:3 |
2024-04-27/17:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-27/17:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 0:4 |
2024-04-28/15:00 | KS KORNOWAC | - | LKS DZIMIERZ | 4:2 |
2024-04-28/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 4:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-20/17:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ZWONOWICE | 0:3 |
2024-04-21/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 3:2 |
2024-04-21/15:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 1:3 |
2024-04-21/15:00 | KS KORNOWAC | - | LKS ADAMOWICE | 2:2 |
2024-04-21/15:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS DZIMIERZ | 4:8 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/15:30 | LKS DZIMIERZ | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-13/16:00 | LKS ZWONOWICE | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 6:0 |
2024-04-13/17:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 2:1 |
2024-04-13/17:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-14/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS PSTRĄŻNA | 3:1 |
2024-04-14/15:00 | KS KORNOWAC | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 1:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/15:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS DZIMIERZ | 4:1 |
2024-04-06/17:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 4:2 |
2024-04-06/17:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 2:6 |
2024-04-06/17:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ADAMOWICE | 0:3 |
2024-04-07/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2024-04-07/15:00 | KS KORNOWAC | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 4:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/14:00 | LKS DZIMIERZ | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 5:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS ADAMOWICE | 8:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 4:2 |
2023-11-04/14:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | KS KORNOWAC | 1:3 |
2023-11-04/14:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 5:2 |
2023-11-05/14:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 2:5 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 1:3 |
2023-10-28/15:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | KS KORNOWAC | 0:3 |
2023-10-28/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS DZIMIERZ | 2:2 |
2023-10-29/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 2:10 |
2023-10-29/14:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS PSTRĄŻNA | 1:3 |
2023-10-29/14:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS ZWONOWICE | 2:5 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS DZIMIERZ | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 0:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 7:3 |
2023-10-21/15:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 4:3 |
2023-10-22/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 3:1 |
2023-10-22/15:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 7:2 |
2023-10-22/15:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | KS KORNOWAC | 2:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 4:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS ZWONOWICE | 0:7 |
2023-10-14/15:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS DZIMIERZ | 0:5 |
2023-10-15/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | KS KORNOWAC | 0:4 |
2023-10-15/15:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS PSTRĄŻNA | 4:2 |
2023-10-15/15:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS ADAMOWICE | 0:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS DZIMIERZ | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 2:1 |
2023-10-07/15:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2023-10-08/15:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 5:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 2:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 0:2 |
2023-10-08/15:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | KS KORNOWAC | 4:6 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS DZIMIERZ | 2:3 |
2023-09-30/15:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS ADAMOWICE | 2:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 4:6 |
2023-10-01/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS PSTRĄŻNA | 2:1 |
2023-10-01/15:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | KS KORNOWAC | 0:5 |
2023-10-01/15:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 5:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/15:00 | LKS ZWONOWICE | - | KS KORNOWAC | 4:4 |
2023-09-23/15:30 | LKS DZIMIERZ | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 0:5 |
2023-09-23/16:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 6:7 |
2023-09-24/15:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 1:2 |
2023-09-24/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | 4:1 |
2023-09-24/15:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS PSTRĄŻNA | 0:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/15:30 | LKS DZIMIERZ | - | KS KORNOWAC | 1:0 |
2023-09-16/16:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS ZWONOWICE | 2:6 |
2023-09-17/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 3:8 |
2023-09-17/11:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | 2:7 |
2023-09-17/14:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 5:2 |
2023-09-17/15:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS ADAMOWICE | 3:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/15:30 | LKS DZIMIERZ | - | LKS PSTRĄŻNA | 3:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS ZWONOWICE | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 7:1 |
2023-09-10/11:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 7:1 |
2023-09-10/14:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 5:0 |
2023-09-10/15:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 4:4 |
2023-09-10/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | KS KORNOWAC | 1:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/17:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS DZIMIERZ | 1:6 |
2023-09-03/11:00 | KS POLONIA II NIEWIADOM | - | LKS ZWONOWICE | 1:10 |
2023-09-03/11:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | 2:3 |
2023-09-03/15:00 | LKS PSTRĄŻNA | - | LKS ADAMOWICE | 2:4 |
2023-09-03/15:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | KS KORNOWAC | 2:2 |
2023-09-03/15:00 | LKS RUDA KOZIELSKA | - | LKS STRZELEC RZUCHÓW | 8:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/15:00 | LKS STRZELEC RZUCHÓW | - | KS KORNOWAC | 5:8 |
2023-08-26/15:30 | LKS DZIMIERZ | - | LKS ZWONOWICE | 2:1 |
2023-08-26/17:00 | LKS ZAMECZEK II CZERNICA | - | LKS RUDA KOZIELSKA | 2:5 |
2023-08-27/11:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | - | KS POLONIA II NIEWIADOM | 3:2 |
2023-08-27/15:00 | LKS PŁOMIEŃ KOBYLA | - | LKS PSTRĄŻNA | 2:1 |
2023-08-27/15:00 | LKS ADAMOWICE | - | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | 5:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE II - drużyna wycofana, walkower | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II - drużyna wycofana, walkower | -:- |